Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пример за неетично поведение!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пример за неетично поведение!

    Повече от половин година съм регистриран в този форум. Още в началото ми направи впечатление добрият тон и отзивчивостта на потребителите - нещо, което в такава степен не бях срещал в интернет пространството. Присъствието ми тук в повечето случаи е удоволствие за, което балагодаря на всички! Нещо в рязък контраст с всичко казано до тук ми се случи онзи ден. Затова искам да го споделя с вас!Един колега от форума сподели, че се е разбрал с друг колега от Ямбол да му продаде оргиналният си касетофон (Брава/Браво). Касетофона пътува към София, парите към Ямбол. При предварителната уговорка продавачът предупреждава, че капачето на касетофона не се отваря добре, защото липсвала пружинка, но лесно можело да се поправи, иначе касетофона бил разкодиран, бачкал си без проблеми. Касетофонът пристига в София. С колегата коментирахме по ICQ машинката, разбрахме се аз, като малко по-вещ в техниката да го погледна. Ето, какво се оказва:1. При пръв поглед личи хамалският начин по който е свален! Едната пластнинка, която законтря касетофона към таблото липсва, другата е изкривена до неузнаваемост. Навсякъде пластамасата е надрана от отверка, или друг остър предмет - явно в опит да бъде изваден касетофона. ОК! Някой не е чел упътването, как се сваля оригиналнто радио!2. Капачето освен, че не се отваря добре е счупено от едната страна и изпада! Явно при грубото изваждане на таблото са го изпотрошили. В последстие при опита да го поправя, се оказа, че липсват всички механизми и пантички в горната част на капака...3. Това е... най-покъртителната част! След, като изкарах моят касетофон и закачих на кабелите обсъждания го включваме... Изписа SAVE и поиска код! Вкарахме произволен код, но нищо не стана, до мястото за код излезна една единица, т.е. имаме още не много опити за въвеждане на код! Новият собственик на ямболският касетофон се опитва да се свърже с продавача viperecords. Той казва "абе братчето ми, нямаше май код касетофона...". Аз се ядосах и му драснах едно гневно лично съобщение. В последствие viperecords изтрива профила си. Еми... нямам, какво друго да добавя....
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Влади, за разкодирането нямаш проблеми.Драсни ми на лс да се разберем кога да го доставиш и до ден два ще е ок.Нататък ще попитам какво може да се направи с механиката.Успех!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      не се връзвайте и на тази обява http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4583 кой знае какво не и работи на колата...
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        Да го порицаем!!! УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Да го УПЛЮЕМ,плю,плю,плююююююююююююююю
          FIAT BRAVO 2.0 20v
          http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

          Коментар


            #6
            еми аз затова за 40 лв не го давам евтиното излиза скъпоако решиш - 50лв - отличен и перфектно запазенбез никакви счупвания и искане за кодове
            Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
            Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

            Коментар


              #7
              DiStefano написа:
              еми аз затова за 40 лв не го давам евтиното излиза скъпоако решиш - 50лв - отличен и перфектно запазенбез никакви счупвания и искане за кодове
              Това пък, каква връзка има със случката? Вярно, че имам обява в която търся касетофон, но нямам навика да говоря за себе си от друго име
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Кво да ти кажа.В Бургас ме бласна един Ямболски дрисльо.Нямаше точки даде ми личната си карта записах я даде и тела си да му се обадя да се срещнем да ми плати.Като му звъннах и му казах 116 лв ми искат за ремонт.Изключи тела и тва беше.Ся ко да ходя до Ямбол да се занимавам с него ли.Сичко се връща в тоя живот.Дано да е сам в колата и да падне в някоя пропаст.От тогава мразя ямболлите особенно тия дето карат астри комби.Аз му влязах в положението той излезе пълна п...ка. Модерирам последната думичка. Поздрави kiro_of_the_day

                Коментар


                  #9
                  Всякакви калъфи има затова докато не видиш какво купуваш никакви пари .
                  Слагайте си коланите

                  Коментар


                    #10
                    gdd55 написа:
                    Кво да ти кажа.В Бургас ме бласна един Ямболски дрисльо.Нямаше точки даде ми личната си карта записах я даде и тела си да му се обадя да се срещнем да ми плати.Като му звъннах и му казах 116 лв ми искат за ремонт.Изключи тела и тва беше.Ся ко да ходя до Ямбол да се занимавам с него ли.Сичко се връща в тоя живот.Дано да е сам в колата и да падне в някоя пропаст.От тогава мразя ямболлите особенно тия дето карат астри комби.Аз му влязах в положението той излезе пълна п...ка. Модерирам последната думичка. Поздрави kiro_of_the_day
                    Ей, недей така да караш под общ знаменател! Дрисльовци има навсякьде, а това, че се е случил от Ямбол си е случайност, а нали можеше да е от всякьде ?

                    Коментар


                      #11
                      Hit-ko сори брат ми ма глей ко става само ямболски изпълнения.Тоя г*й ми даде и някакъв адрес в Б-с около който се навъртам редовно и търся астричката му с един чук ама нещо я няма поне за сега.Все ще я набарам и ще я начупя цялата ама първо ще и сваля фаровете и огледалата,след което ще и наръгам гумите и след това ще и счупя поне предния прозорец на ямболското лайно

                      Коментар


                        #12
                        ще и наръгам гумите и след това ще и счупя поне предния прозорец на ямболското лайно
                        ТОВА - ДА!!!!
                        От тогава мразя ямболлите
                        Това - не, във всяко стадо има мърша. Ако се приравняваха всички под един знаменател аз трябваше да се движа с лека картечница, знаеш софиянци колко сме "готини"...
                        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                        Коментар


                          #13
                          gdd55 написа:
                          Hit-ko сори брат ми ма глей ко става само ямболски изпълнения.Тоя г*й ми даде и някакъв адрес в Б-с около който се навъртам редовно и търся астричката му с един чук ама нещо я няма поне за сега.Все ще я набарам и ще я начупя цялата ама първо ще и сваля фаровете и огледалата,след което ще и наръгам гумите и след това ще и счупя поне предния прозорец на ямболското лайно
                          свали му предния номер и му гледай сеираще трябва да ходи до Ямбол за номер в КАТ :D
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            gdd55 написа:
                            Hit-ko сори брат ми ма глей ко става само ямболски изпълнения.Тоя г*й ми даде и някакъв адрес в Б-с около който се навъртам редовно и търся астричката му с един чук ама нещо я няма поне за сега.Все ще я набарам и ще я начупя цялата ама първо ще и сваля фаровете и огледалата,след което ще и наръгам гумите и след това ще и счупя поне предния прозорец на ямболското лайно
                            е то по твойта логика ,знаеш ли колко гуми трябва да спукаме и стъкла да счупиме ??? това са си неща на пътя ,затова си има закони ,без лични карти телефони ,залози и т.н.
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #15
                              и аз имам покупка от форума на част, която се оказа че не работи, но при мен сумата беше по малка и човека ми се извини поне, затова вече по куриери покупки избягвам
                              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                              UNO 1.0 FIRE

                              Коментар

                              Working...
                              X