Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жълта фланелка за неграмотност

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Към "знаещите": Хайде стига сте се правили, че не сте свикнали с лошия правопис! Трагично е, но отдавна сте се примирили с тъжната действителност. Всички правите грешки. Поне аз мога да намеря на всеки Жалко е да се правят правописни грешки докато се бичува чуждата неграмотност. Освен това, присмехът е... counterproductive. От него не може да се очаква нищо положително. И нека не си мислим, че сме достатъчно велики за да можем с кралско снизхождение да се веселим на чужд гръб. И то в отделни теми Въпреки че, аз лично съм на мнение, че някои от неграмотниците трябва действително да не се допускат да пишат - просто защото не може да им се следи мисълта.Към неграмотниците: Вие защо не сте учили бе, калпазани? Ми понаучете се малко от малко! :D То не може само бой, чалга, п...ки, поркане и газ до 180 и спирачки Към мен: Научи се да не изпускаш запетаи! Никога не забравяй да слагаш пълен член на съществителни и прилагателни от м.р. от групата на подлога Научи най-сетне кои думи се пишат с "о" и кои с "у" - о/уцелвам. Защото рано или късно някой, който ти има зъб и е достатъчно грамотен да ползва речник, ще ти намери грешките и ще ти ги поправи (умишлено избягвам думата "коригира" ) с червено. Към Lane Staley: Само така, колега! Всички под ножа
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #32
      Предлагам към фанелката да се прикрепи парична награда.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #33
        ele написа:
        Предлагам към фанелката да се прикрепи парична награда.
        ...И Буквар
        Fiat Bravo 1.6 16V '97г.

        Коментар


          #34
          ivalena написа:
          ele написа:
          Предлагам към фанелката да се прикрепи парична награда.
          ...И Буквар
          Не буквар, а правописен речник.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            #35
            Има вече такава Тема с шеговит характер.Жълти фланелки,че и парични награди,направо малко към гавра си отива Прав си темата се заключва поради дублиране
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар

            Working...
            X