Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднат жълто- червен Fiat Stilo Abarth.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откраднат жълто- червен Fiat Stilo Abarth.

    Здравейте колеги,Явно моите неволи с българската престъпност са заразни, и снощи откраднаха на моя много добра позната автомобила. Колата е открадната пред гранд хотел София от синята зона. Отличителните белези на Фиатчето са:Пройзведен 2007 годинаДвигател: 2400 кубика има монтирана изпускателна система Magna Flow с 4ри изхода със заглушители. Еку-то на автомобила е заменено с такова на Motec настроено и специално пригодено за този модел и мотор на фиат сиреч на друга кола много трудно би станал.Външен вид: Червен капак със стилизиран черен скорпион на него, покрив и капак на багажника- червени; жълти брони- предна и задна както и вратите и задните и предни калници. Никелирани дръжки на шофьорската и пасажерската врата. Отлично запазени 18 цолови джанти OZ`Racing, жълти лъчи и червен борд, с летни гуми Continental на тях. Колата е с френска регистрация 336 ZR 35Интериор: Ярко червен кожен салон, плазмени километражи с логото на абарт. На лявата колонка има монтиран измервателен уред Motec за скоростта, оборотите и предавката. Превключвателя на скоростите е с червена кожа отгоре е никелиран. В колата има папка със много важни документи, които не биха били от полза на никой обаче. За съжаление снимки не мога да представя за сега.Предвидено е доста солидно възнаграждение!!!Много моля, ако някой види тази кола някъде или някоя от горе изброените части да се свърже с мен. Лично съобщение GSM: 0896 30 30 20Skype: gesha18bg

    #2
    тази кола не може да остане незабелязана за хората от форумадано повече хора прочетат тематаот кога колата е в БГ?
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Много кофти работа.... обаче не мисля, че ще тръгнат да я продават в този й вид, поне не и в България. Дано имате късмет и да се обадят поне за откуп.

      Коментар


        #4
        Колата е в България от 21.11.2009 г. сутринта. Много моля, ако някой види някъде или попадне на информация относно части, които са споменати тук да се свърже с мен. Колата със 100% сигурност би се забелязала от всеки видял я.

        Коментар


          #5
          мамка им мръсна ... дано се намери , а крадците на бесилото !

          Коментар


            #6
            Там има камери.Би трябвало да работят...Няма ли кой да помогне да видите записите?
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              Тая кола е следена още от влизането и в България. Услужливите митничари са уведомили веднага, който е трябвало. Ако не ви потърсят за откуп, едва ли полицията ще я "намери".
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                #8
                за съжаление колата най-вероятно е нямала застраховка...и ще звъннат на жената за парив БГ не могат да я продадат
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  Камери има, но тази която гледа на там хваща само как автомобила потегля 10 минути след като сме го напуснали. И то не много ясно защото беше сравнително далече от тази камера.

                  Коментар


                    #10
                    Ще се обадят за откуп сигурен съм . За да я продават точно тази кола в Бг трябва да са я гепили от вън а не от тук . Поне аз така си мисля . Както казаха по горе колегите прекалино много се отличава .
                    http://vbox7.com/play:1631a342
                    http://www.vbox7.com/play:316f1b62
                    http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
                    http://vbox7.com/play:a122a77b

                    Коментар


                      #11
                      Широка и необятна е бившата съветска територия.Едва ли някой ще рискува да продава рядко срещан автомобил тук.Или навън, или ще искат откуп.Първото е по лесно, Stilo е все пак, не е златно Ферари.
                      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                      www.cyxap.com

                      Коментар


                        #12
                        dilyanski1977 написа:
                        Ще се обадят за откуп сигурен съм . За да я продават точно тази кола в Бг трябва да са я гепили от вън а не от тук . Поне аз така си мисля . Както казаха по горе колегите прекалино много се отличава .
                        дам и аз за това залагам...пп ОПРЕДЕЛЕНО ТАКАВА КОЛА НЯМА ДА ОСТАНЕ НЕЗАБЕЛЯЗАНА ОТ НАС, а като чета и чута наистина много кофти, направо не мога да повярвам... по описание това ще да е страхотна машина...сигурен съм, че всеки ще се отзове ако разбере нещо...стискам палци, а и всички тук
                        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                        e30 forever!

                        Коментар


                          #13
                          Едва ли ще се намери идиот, който да кара колата в същото състояние. България си е малко село и всичко се разбира. Ако не се свържат в най-скоро време с вас за откуп, направо я отписвайте. Шанса полицията да свърши работа е прекалено минимален. П.П. На едно приятелче му откраднаха бегачката и малко след това някакви му искаха към хиляда лева и той не ги заплати. След няколко месеца се дочу, че колата е на части не помня точно къде в южна България. А дано нещата да се развият по-добре за вас.
                          Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
                          Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
                          -------------------------------------------------------------

                          Коментар


                            #14
                            Такива екзотични модели се крадат за износ за Русия и бившите И републики предимно, ако не Ви се обадят за откуп почти 100% ще се отправи натам.
                            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                            Коментар

                            Working...
                            X