Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Надупчиха Ферари с кирки!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Някой не може ли да намери снимки на надупченото Ферари, много искам да го видя как изглежда. :D
    Виж бейби не сме глупаци,
    ние сме отбор от здравеняци.
    Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
    така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
    http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

    Коментар


      #32
      ivalena написа:
      http://news.ibox.bg/news/id_1982750176 тук са сложили 3 снимки
      Ето колегата ги постна. Я и аз да се изкажа за честните пари и хубавите коли. Преди 10г. познат започна бизнес със стоителна фирма, в началото имаше Лада 4, после Пасат комби от онеза старичките 92г. бизнеса му се разрастна и си купи 1 бусче. До тук всичко ок пича бнеше здраво стъпил на земята и си беше човек от народа, трудолюбиво момче и успяваше да печели добри пари, беше и добър майстор заедно с бригадата му. Изведнъж му изпадна изгодно гол парцел почти в центъра на София, купико и построй блок (с кредит), незная колко е спечелил, но това го съсипва в мойте очи, като човек. Пътвото нещо което направи беше да си купи Ауди А8 :D. Вече не можеше да се говори с него!!! Преди две години тръгна да прави втоеи блок построй го до някъде и ....нали знаете финансова криза. В момента отново се върна на варянта с буса. Аудито одавна го продаде (а колко има да връща на банката) и сега е нещо страшно щото всички го бъзикаме, че пак е от простолюдието. Понякога ми става жал за него защото доста рискува, усля да спечели, но се развали като чпвек, сега съзнава грешката си. Аз лично му пожелавам пак да успее!!!Не е номера да си купиш скъпа кола, а да можеш да я подържаш след това. Всеки който получи апартамент в наследство може да го продаде, да си купи кола и след това какво?
      FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

      Коментар


        #33
        peho написа:
        Lane Staley написа:
        jenshen73 написа:
        Но НЯМА хора, които ЧЕСТНО да са изкарали парички и да са купили кола за 200 000 лв. НЯМА!
        Говориш глупости. ГЛУПОСТИ.
        Защо да говори глупости? Искаш да ми кажеш, че има такива и това са го постигнали без дори никога някой да ги е побутнал нагоре, без да са участвали във фиктивен търг, без да са получили някоя сладка държавна поръчка с "връзки", без да се е налагало да бутат рушвети, плащали са си всички данъци и такси ...... и още много други нещица мога да изброя, списъка е дълъг. Значи викаш има такива хора, започнали от нулата тук в България и сега си позволяват да карат коли за минимум 200 000 лв., не са кредитни милионери и не са правили изброените по-горе неща.
        Абе хора, вие светци ли сте? Вие никога не сте лъгали? НИКОГА, така ли? Разбира се, че ако си на 100% изряден никога няма да изкласиш, но има хора издигнали се с минимално отклонение от нормата.Да, има хора успели с ум, находчивост, предприемчивост, риск и късмет. Като ви слушам ( чета ), че то таз държава трябваше да е идеална бе? Да уволнят полицаите, в данъчното да има само двама да осчетоводяват приходите... Ако така ( омаскарявайки всички успели ) ви е по-приятно и по-лесно да запите вечер - добре, завийте се с юргана, скеийте собствената си нерешителност, завист и фалшива честност под него и спете спокойно.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #34
          Има доста хора които са си изкарали парите без измама и на тези хора им личи, че не се изхвърлят като ч........ на пясък. Аз лично познавам и от двата вида, но никога не трябва да се забравя, че се качваме по една стълба нагоре и хората които сме срещнали на изкачване ще ги срещнем на слизане.

          Коментар


            #35
            Притежавам и управлявам фирма с 13 годишна история в бранша и. Нямам кредити, нямам неплатени данъци, когато имам ДДС за плащане го плащам в срок. Явявам се на търг с фирмата на синът на общински съветник - фирмата е на един месец, никаква история, никакъв опит. Цени х2 условия - зле... - печели фирмата на общинският... Е от там насетне нека някой да почне да ми говори за честност...
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #36
              jenshen73 написа:
              Притежавам и управлявам фирма с 13 годишна история в бранша и. Нямам кредити, нямам неплатени данъци, когато имам ДДС за плащане го плащам в срок. Явявам се на търг с фирмата на синът на общински съветник - фирмата е на един месец, никаква история, никакъв опит. Цени х2 условия - зле... - печели фирмата на общинският... Е от там насетне нека някой да почне да ми говори за честност...
              Аха и аз ставам свидетел на подобни неща на почти вссяка държавна поръчка, търг или т.н.
              FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

              Коментар

              Working...
              X