Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Надупчиха Ферари с кирки!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    svetkos_ написа:
    Защо всеки заможен човек трябва да е бандит? Пък и едва ли данъчните не са го проверили, след като си е закупил на лизинг, регистрирал, платил акциз и т.н. на Ферари. Освен това не всеки може да си позволи подобно луксозно возило. Лошото е, че завистта надделява над ценностите на един човек. Защо аз, например, няма да отида и да постъпя по този начин? Защото ми е друго възпитанието. Освен това в България всеки почти гледа в канчето на другия. Ами за да кара Ферари, ако ще и най-големият престъпник да е, значи е свършил нещо. Направил е далавера, рискувал е живота си, действал е, за да може да е "баровец". А с цъкане не става! Това моето мнение по въпроса.
    ахааа... какво трябва да направим според теб - да се кланяме на баровците, които са си купили ферари с парите от наркотиците, които са продали на децата? Не само да им се кланяме, но и да ги копираме, белким станем като тях. Вярно е, че с цъкане не става, според теб става с продаване на наркотици, трафик на деца, жени... Четеш ли какво пишеш изобщо?Пък и не е задължително да е престъпник, за да му надупчат колата с кирки - това стана толкова модерно, че може някой да е решил да си разнообрази живота да надупчи колата.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #17
      Ъхъ, то и аз познавам човек с ML63 AMG дето струва колкото две "Ферари"-та, на който скоро може му надупчат ламарините - я с кирки я с .45... И не е бандит - просто е зависнал на твърде много хора. Не е нужно, човек да е бандит, за да се самозабрави и да си "купи" кола, която не може да си позволи. Днес на мейла си получих оферта за ML и GL на цени с "голяма" отстъпка... Фирмата оферираща - българска лизингова компания...
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #18
        ele написа:
        svetkos_ написа:
        Защо всеки заможен човек трябва да е бандит? Пък и едва ли данъчните не са го проверили, след като си е закупил на лизинг, регистрирал, платил акциз и т.н. на Ферари. Освен това не всеки може да си позволи подобно луксозно возило. Лошото е, че завистта надделява над ценностите на един човек. Защо аз, например, няма да отида и да постъпя по този начин? Защото ми е друго възпитанието. Освен това в България всеки почти гледа в канчето на другия. Ами за да кара Ферари, ако ще и най-големият престъпник да е, значи е свършил нещо. Направил е далавера, рискувал е живота си, действал е, за да може да е "баровец". А с цъкане не става! Това моето мнение по въпроса.
        ахааа... какво трябва да направим според теб - да се кланяме на баровците, които са си купили ферари с парите от наркотиците, които са продали на децата? Не само да им се кланяме, но и да ги копираме, белким станем като тях. Вярно е, че с цъкане не става, според теб става с продаване на наркотици, трафик на деца, жени... Четеш ли какво пишеш изобщо?Пък и не е задължително да е престъпник, за да му надупчат колата с кирки - това стана толкова модерно, че може някой да е решил да си разнообрази живота да надупчи колата.
        Човека си дава мнението. Стига напада!!!Въпросното дупе щом е изкарал парите за Ферари явно му сече нещо между ушите. Рискувал, спечелил. Направи го ти, вероятно не можеш и не ти стиска, за това вероятно караш кола различна от Ферари. Може би ти се иска да караш Ферари, направи нещо законно. Дали е законно или не, потта на челото е кажи речи една и съща!

        Коментар


          #19
          coolboby написа:
          ele написа:
          svetkos_ написа:
          Защо всеки заможен човек трябва да е бандит? Пък и едва ли данъчните не са го проверили, след като си е закупил на лизинг, регистрирал, платил акциз и т.н. на Ферари. Освен това не всеки може да си позволи подобно луксозно возило. Лошото е, че завистта надделява над ценностите на един човек. Защо аз, например, няма да отида и да постъпя по този начин? Защото ми е друго възпитанието. Освен това в България всеки почти гледа в канчето на другия. Ами за да кара Ферари, ако ще и най-големият престъпник да е, значи е свършил нещо. Направил е далавера, рискувал е живота си, действал е, за да може да е "баровец". А с цъкане не става! Това моето мнение по въпроса.
          ахааа... какво трябва да направим според теб - да се кланяме на баровците, които са си купили ферари с парите от наркотиците, които са продали на децата? Не само да им се кланяме, но и да ги копираме, белким станем като тях. Вярно е, че с цъкане не става, според теб става с продаване на наркотици, трафик на деца, жени... Четеш ли какво пишеш изобщо?Пък и не е задължително да е престъпник, за да му надупчат колата с кирки - това стана толкова модерно, че може някой да е решил да си разнообрази живота да надупчи колата.
          Човека си дава мнението. Стига напада!!!Въпросното дупе щом е изкарал парите за Ферари явно му сече нещо между ушите. Рискувал, спечелил. Направи го ти, вероятно не можеш и не ти стиска, за това вероятно караш кола различна от Ферари. Може би ти се иска да караш Ферари, направи нещо законно. Дали е законно или не, потта на челото е кажи речи една и съща!
          coolboby, а ти Ферари ли караш или си чешеш пръстите само? Щото Елена ПАК е права... За нещастие ми се наложи да се "намеся" в кръгове в които Audi A8 е най-евтиният автомобил... казвам ти - няма "честни" пари там, няма и "истински" пари - всичко е парвенющина и задължения... Рано или късно тези коли ще се пускат на "оферти"... Не е нормално, човек "притежаващ" Ферари да има задължения към партньори от рода на 1000-2000лв... Не е!
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            Не, имам го снимано. Опитах се да дам мнение, както всички.Поздрави

            Коментар


              #21
              ама пак почнахте да съдите хората без да ги познаватемного завистлива и комплексирана нация сме си и това е
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #22
                Sev написа:
                ама пак почнахте да съдите хората без да ги познаватемного завистлива и комплексирана нация сме си и това е
                Аз съдя тези които познавам - конкретните шофери на ML63 AMG ... Никой друг ... Аааа, и едно баце дето караше G500 - за нещастие ми е и роднина по съребрена линия... Хора, за 90% от темите в които пиша съм бил там и съм го правил...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #23
                  не говоря за теб и не е само в тази темаи не е само във форуматова го забелязвам навсякъдевсеки с хубава кола, жена, къща и.т.н е мошеник, син на някой и подобни
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #24
                    Sev написа:
                    не говоря за теб и не е само в тази темаи не е само във форуматова го забелязвам навсякъдевсеки с хубава кола, жена, къща и.т.н е мошеник, син на някой и подобни
                    Бачкам от 20 годишен, общо ... 16 години. Все още не съм я докарал да си купя нещо по-така от Фиат МАРЕА. Не, че не си харесвам колата, дори напротив - обичам си я. Но НЯМА хора, които ЧЕСТНО да са изкарали парички и да са купили кола за 200 000 лв. НЯМА!Имам приятел с чистак-бърсак ново БМВ 530 - плаща му лизингите и реве, че няма лев за хляб. Щото малоумника продаде 2 готови безплатни апартамента и купи с банков кредит и парите от апартаментите това БМВ и един друг апартамент (с цел инвестиция) и сега му виси кредит за БМВ и Апартамент... Честни пари? ДА! Но въпреки всичко - реве, щото на месец плаща 4000лв. кредити. От акъл. А мутрите и разните кучки с ТТ-та си карат колиците и не им дреме. А и тоя моя с ML63 AMG дето струва 500 000лв. Някой ако му трабва Ауди ТТ с Варненски номер - продава се изгодно.
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #25
                      аз пък познавамкакто и хора , които могат да си ги позволятобаче просто ги е страх в това подобие на държава и карат средностатистически коли
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #26
                        Sev написа:
                        аз пък познавамкакто и хора , които могат да си ги позволятобаче просто ги е страх в това подобие на държава и карат средностатистически коли
                        Подобието на държава се гради от населението в него. Докато НИЕ Българите стоим зад максимата "Моят дом е Моята крепост" никога няма да сме нещо повече. Щото всички сме смели на плямпането и всички сме нищо на дела. През 1989 бях на първият "демократичен" митинг от който останаха само силните думи.
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #27
                          jenshen73 написа:
                          Но НЯМА хора, които ЧЕСТНО да са изкарали парички и да са купили кола за 200 000 лв. НЯМА!
                          Говориш глупости. ГЛУПОСТИ.
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            #28
                            Lane Staley написа:
                            jenshen73 написа:
                            Но НЯМА хора, които ЧЕСТНО да са изкарали парички и да са купили кола за 200 000 лв. НЯМА!
                            Говориш глупости. ГЛУПОСТИ.
                            Защо да говори глупости? Искаш да ми кажеш, че има такива и това са го постигнали без дори никога някой да ги е побутнал нагоре, без да са участвали във фиктивен търг, без да са получили някоя сладка държавна поръчка с "връзки", без да се е налагало да бутат рушвети, плащали са си всички данъци и такси ...... и още много други нещица мога да изброя, списъка е дълъг. Значи викаш има такива хора, започнали от нулата тук в България и сега си позволяват да карат коли за минимум 200 000 лв., не са кредитни милионери и не са правили изброените по-горе неща.

                            Коментар


                              #29
                              spark написа:
                              Шшшшшш, това е запазена бургаска марка, плагиати такива
                              Дам, имаше навремето едни Аудита надупчени там май :D
                              N.Y. State of Mind

                              Коментар


                                #30
                                peho написа:
                                Lane Staley написа:
                                jenshen73 написа:
                                Но НЯМА хора, които ЧЕСТНО да са изкарали парички и да са купили кола за 200 000 лв. НЯМА!
                                Говориш глупости. ГЛУПОСТИ.
                                Защо да говори глупости? Искаш да ми кажеш, че има такива и това са го постигнали без дори никога някой да ги е побутнал нагоре, без да са участвали във фиктивен търг, без да са получили някоя сладка държавна поръчка с "връзки", без да се е налагало да бутат рушвети, плащали са си всички данъци и такси ...... и още много други нещица мога да изброя, списъка е дълъг. Значи викаш има такива хора, започнали от нулата тук в България и сега си позволяват да карат коли за минимум 200 000 лв., не са кредитни милионери и не са правили изброените по-горе неща.
                                Моята жена имаше некъв роднина, наследил декари край морето и покрай бума на строежите беше го шитнал и взел близо милион май, не съм сигурен, ама беха мнооого пари. Така, че има такива късметлии Но да започнеш бизнес от нулата и да го докараш до такива печалби при малкия пазар в България, си е доста трудно.Може и да има такива хора ма знам ли... Е този Киров изглежда такъв, ама никога не знаеш
                                Браво 1.6 16v 1996
                                Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                                Коментар

                                Working...
                                X