Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой кара зелено фиат чинкуеченто?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой кара зелено фиат чинкуеченто?

    Кой кара зеленото фиат чинкуеченто В София? В Автоелектроника?! Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Че... едно единствено ли е? :D
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      може би...
      Мерцедеси Мерцедеси За Метреси И Принцеси..Шевролети Кабриолети Всичките Със Джанти Лети..Фаровете Са Ксенон...Музиката CD-ROM,Телевизор във колата те тава ми е мечтата

      Коментар


        #4
        В Младост познавам една мадама с такъв фиат.

        Коментар


          #5
          и на Опълченска на ОМВ спира едно много лаченко с затъмнени фарове

          Коментар


            #6
            Ами това за което става дума е едно такова светло зеленко, и го мяркам из Гоце Делчев, а днес го видях пред КТП и ми стана интересно на кой е.Упс. незнам как е отишла в автоелектроника,нещо ми се е бъгнал нета
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              infineon написа:
              Ами това за което става дума е едно такова светло зеленко, и го мяркам из Гоце Делчев, а днес го видях пред КТП и ми стана интересно на кой е.Упс. незнам как е отишла в автоелектроника,нещо ми се е бъгнал нета
              Здравейте,колеги!Преди малко се регистрирах в сайта,макар че карам светлозелено(резедаво)Чинкуеченто от 2 год.и провокиран от въпроса на колегата.До колкото знам в София има две абсолютно еднакви резедави Чинкуеченто SX(спортния модел).Едното е мое,другото съм виждал на България и Несторов(всъщност бяхме спрели на светофара един до друг ).Не знам чие е,но редовно ме обвиняват,че съм бил еди къде си и не съм поздравил,дал път или отговорил на бибитка.Та това е от мен.
              1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

              Коментар

              Working...
              X