Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

едно питане за Варненци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    едно питане за Варненци

    Тябва ми колесар под наем за 3 часа.Някой ако знае къде дават ще ми помогне много.трябва да закарам една кола до едно място.
    Fiat Stilo 1.9 JTD 115кс 2006г

    #2
    Re: едно питане за Варненци

    kamen_k написа:
    Тябва ми колесар под наем за 3 часа.Някой ако знае къде дават ще ми помогне много.трябва да закарам една кола до едно място.
    Платформа или колесар?Колесарите не се ли водят със специален режим за движение и документ за това?Това само да те предпазя от проблеми с КАТ.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Колесарите не се нуждаят от никакви документи.Имаше един колега във форума, който даваше колесар за 30 лв. на ден.Четох в обявите преди.Изискванията са колата, която ще се тегли да има ГО и водачът, който ще кара теглещото МПС да има категория ЕАко колата е под 750 кг. не ти трябва категория Е
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        В нормалните държави такива неща могат да се наемат от бензостанциите. Поне във Варна аз лично не съм виждал бензостанция да предлага подобна услуга. Дано успееш да намериш такъв колесар, но малко се съмнявам в това. Мисля, че ще ти се наложи да кихнеш някой лев на някой да ти закара колата , където трябва.
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар


          #5
          VooDoo написа:
          В нормалните държави такива неща могат да се наемат от бензостанциите. Поне във Варна аз лично не съм виждал бензостанция да предлага подобна услуга. Дано успееш да намериш такъв колесар, но малко се съмнявам в това. Мисля, че ще ти се наложи да кихнеш някой лев на някой да ти закара колата , където трябва.
          То и аз вече се съмнявам че ще намеря.Днеска търсих къде ли не неможах да намеря нищо такова а не ми се ще да е тегля на буксир без хидравлика и спирачки а от пътна помощ ще ми одерат кожата за 30-40км.обаче май ще се наложи
          Fiat Stilo 1.9 JTD 115кс 2006г

          Коментар


            #6
            Кажи за какво става въпрос колега? За лека кола ли ще се дърпа? От къде до къде? Кога?Пък за хидравликата и спирачките не се притеснявай - половината форум съм дърпал - до тук към 300 безаварийни километри на буксир.

            Коментар


              #7
              ///// написа:
              Кажи за какво става въпрос колега? За лека кола ли ще се дърпа? От къде до къде? Кога?Пък за хидравликата и спирачките не се притеснявай - половината форум съм дърпал - до тук към 300 безаварийни километри на буксир.
              За една астра става вапрос.Щее издърпам с мойта фиатка то се видя.
              Fiat Stilo 1.9 JTD 115кс 2006г

              Коментар


                #8
                ок

                Коментар


                  #9
                  [quote="Слав"]Колесарите не се нуждаят от никакви документи.Имаше един колега във форума, който даваше колесар за 30 лв. на ден.Четох в обявите преди.Изискванията са колата, която ще се тегли да има ГО и водачът, който ще кара теглещото МПС да има категория ЕАко колата е под 750 кг. не ти трябва категория Е [Категория Е се иска само когато ремаркето дърпано от кола е с 2 оси. А колесарят по правилник празен е с 1 ос натоварен става 2 оси.Имам приятел който от икономия да не плати на платформа дърпа кола с колесар и сега 6 месеца без книжка и 500 кинта акт.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар

                  Working...
                  X