Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Геноцид срещу българския народ!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Геноцид срещу българския народ!

    Колеги, Днес попаднах на потресаваща новина. Решение на правителството, което в своята същност представлява геноцид спрямо българския народ - спират помощите за майките-студентки, а тези за майките на близнаци намаляват наполовина. Вместо това зам.-министърът на труда Христина Митрева се изцепва: "Целта е помощите да отидат наистина при хората, които се нуждаят от тях и които са истинските целеви групи". Е КОИ СА ЦЕЛЕВИТЕ ГРУПИ ПИТАМ АЗ-ЦИГАНИТЕ ЛИ!?!??!?!?!? Щото колко са циганите-студенти - на пръсти се броят. Това антибългарско решение удря по младите български майки, които на всичкото отгоре са и образовани! Колко трябва да си БЕЗХАБЕРЕН, ТЪП и НЕКОМПЕТЕНТЕН, за да приемеш подобно решение в условие на остра демографска криза на българския етнос, който се топи с рекордни темпове.Правителствата на прехода, а и това на ГЕРБ, водят война срещу собствения си народ! Разпродадоха държавата, затриха образованието и здравеопазването. Това обаче не им беше достатъчно, за да спечелят войната срещу българщината и българите, затова прибегнаха до физическо унищожение - ограничаване на раждаемостта при образованите български момичета.Пълен текст на новината:http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/1...dentki.80468,9
    Fiat Bravo TD 100, 1998 г.
    Ауди 80 1.6, 101 кс, 1994 г.

    #2
    Какво да ти кажа колега,всичко е плод на мръсните комунисти които оставиха държавата на 0.Моята дъщеря е на 2 г и полвина дават по скоро даваха на жена ми 220 лв и то винаги със голямо закъснение.Братовчед и,наскоро стана татко само че жена му роди във Ирландия и сега взема по 600 евро на месец но това ще е само 6 месеца,после детски по 270 евро и Януари се прибират тука и ще и ги превеждат до България.(Жена му е българка.).......МодерираноМодераторски екип на fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      nai7 написа:
      Какво да ти кажа колега,всичко е плод на мръсните комунисти които оставиха държавата на 0.Моята дъщеря е на 2 г и полвина дават по скоро даваха на жена ми 220 лв и то винаги със голямо закъснение.Братовчед и,наскоро стана татко само че жена му роди във Ирландия и сега взема по 600 евро на месец но това ще е само 6 месеца,после детски по 270 евро и Януари се прибират тука и ще и ги превеждат до България.(Жена му е българка.).......МодерираноМодераторски екип на fiat-bg.org
      .......МодерираноМодераторски екип на fiat-bg.org
      Marea HLX 147ps

      Коментар


        #4
        Gofi написа:
        nai7 написа:
        Какво да ти кажа колега,всичко е плод на мръсните комунисти които оставиха държавата на 0.Моята дъщеря е на 2 г и полвина дават по скоро даваха на жена ми 220 лв и то винаги със голямо закъснение.Братовчед и,наскоро стана татко само че жена му роди във Ирландия и сега взема по 600 евро на месец но това ще е само 6 месеца,после детски по 270 евро и Януари се прибират тука и ще и ги превеждат до България.(Жена му е българка.).......МодерираноМодераторски екип на fiat-bg.org
        .......МодерираноМодераторски екип на fiat-bg.org
        Прав си не са те виновни ама гадния им ген е такъв само да лъжат и да обират.А и те са най големите им гласоподаватели на депутатите,който даде най-много кебапчета за него са. .......Модерирано Пак задуха червения вятър.Не си проси 3-то предупреждениеМодераторски екип на fiat-bg.orgЗнаете ли че не ми пука,сега четох правилата и много от нещата за които предупреждавате сега ги няма там.Аз и без това си намерих приятели от тук и си общуваме по телефоните или скайпа,така че ме банвайте то и без това тука стана като БКП това нямаш право онова нямаш право.Във крайна сметка какво мога да пиша,на никой немога да кажа че колата му е хубава,че неможе да си говорим във темата за срещи за Бургас.По добре да знам че съм банат и хич да не пиша,но ако продължавате така и други ще спрат да пишат.ДАВАЙТЕ БАННААААААААА

        Коментар


          #5
          Нищо не разбрах от тази тема! Първият пост и после само "модерирано тук", "модерирано там"! Изглежда право на размишления няма по въпроса за геноцида над българите. То затова мангалите навсякъде вече ни се качват на главата. Щото и в обществото се правим на толерантни и се модерираме един-друг. Сакън да не ни се обидят братята...И други работи искам да напиша, ама вече ми писна!Заключвам тематаНе е въпроса дали ще се обидятЗащо не обиждате политиците, а хора които в случая нямат нищо общоДаже не са обиди, а направо намерения за действияНе знам защо в другата тема, в която поциай бие младеж не сте толкова активниМодераторски екип на fiat-bg.org
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
          Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
          Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

          Коментар

          Working...
          X