Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лепенка за неправилно паркиране в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лепенка за неправилно паркиране в Пловдив

    Днеска ми лепнали една лепенчица на стъклото за неправилно паркиране, то паркирането правилно само дето беше паркирана в улица в която е забранено влизането явно за тва са решили че е неправилно паркирана, освен на мен така и на всички останали коли по редицата все пак там е център и само тва чакат. Някои от Пловдив знае ли колко е глобата и ко стааа ако се скатая, макар че пише от долу че ако не платя до 7 дневен срок глобата преминавала в наказателно постановление и ги давали на часни съдия изпълнители. А последните са такива купои че от държавата и да се измъкнеш от тях мърдане няма Педераси долни не стига че няма място къде да сперш ами и като намериш е направилно да им приседнат. Казваите сега колко е глобата да видя колко студена вода да пия
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    Еми .. 20 лв ще е сигурно! Поне в София е толкова...
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      В София е 20 лева. Онзи ден карах един приятел до пракинга на тия мишоци (бяха я вдигнали). Бил спрял в еднопосочна улица, но от лявата страна на улицата. Така беше спряна колата, че нямаше да пречи и 2 месца да стои там, но... За сметка на това спрелите на пътното платно и пешеходните пътеки лимузини и джипове никой не ги пипа.
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #4
        скоро разчистиха булеварда пред нас,и някой по нахални комший осъмнаха с такива честитки.ако си спомням добре се оплакваха че е 20лв.
        Renault Laguna 1,9 dci 2002

        Коментар


          #5
          Slavi_Lancia, голяма грешка допусна, че го каза това във форума. Сега ще има едно мъмрене, как не трябвало да се паркира така, то си имало знаци, то не знам си какво. Останалите паркират извън града и отиват на центъра да си вършат работа. Явно ти не си от тези и сега ще ядеш калая на форума Аз също паркирам където е възможно. Не се съобразявам дали е забранено или не. Имали други коли, паркирам няма ли, не паркирам.

          Коментар


            #6
            Е ако е 20 лева, с здраве да си ги харчат. Лошото е че аз цяло лято си ходя с колелото на работа и не мисля з апаркиране ама вече стана студено и не стаа с колелото, проблема е че не съм дошъл да си върша работа ами работя на тва гадно място наречено център, и нестига че паркирам на 300-400 метра от работата ами и забранено Принципно когато е възможно се съобазявам с много неша при паркиране дори пред вратите на хората избягвам, з аградинки д ане говрим, може д аповървя някои метър повече пеш ама гледам да е на място дето не пречи на никои, ама е на тука на никои не пречи ама паркингите ко ша ядат ако вземе да се спира на тая улица.
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #7
              паркинг

              Вие знаете ли че в СОФИЯ Паргинги и гаражи не е на Общината а на -Мутри- Поне кака ми кажа жената която ги наглежда за центъра само 15 процента били на общината За всичко си плащали към други фирми .И за това фирмата е на минимална печалба .
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                Ако е малка бяла лепенка лепната на шофьорското стъкло значи е 30лв глобата. Такива съм виждал да лепкат в "капана". Аз работя там и наистина паркирането е кошмар, но така е от доста отдавна. Трябва да си търсиш места по ул. "Антим 1" или около у-ще Алеко Константинов. Може и по адвокатските паркинги от другата страна на бул. "Шести септември".п.п. няма как да се съглася с мненията ви, за свободното паркиране кой,където свари и изпревари...
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #9
                  За вас не знам, аз във Варна като имам работа в центъра спирам над ул.Пирин и всичко ми е на 10 минути пеш. Не го разбирам това ако може да спреш ама не просто близо ами направо на етажа да се качиш с колата. Познавам човек който върти кръгчета на Метро в продължение на 20 минути, само и само да спре близо до входа. На въпроса ми ’Защо?’ отговора е ’Аз таз кола не съм я купил да вървя пеша’. А от такива ’непречещи’ - аман.

                  Коментар


                    #10
                    Аз нямам нищо против да се глобяват всички, паркирали неправилно.Както разбрах от случая със Слави обаче не е така. На улицата няма знак "забранено паркирането" или "престоят забранен". Има знак "забранено влизането", което е нещо съвсем различно. И ако на фиша (лепенката) пише, че е за "неправилно паркиране", не мисля че е редно.Не знам само как може човек да се защити от подобен произвол, тъй като все още глоби до 50 лв не се обжалват.И за да не ме "емнете" че защитавам неправилно паркиращите - КАК държавата ще ме защити МЕН лично, който плащам данъци, от недобросъвестен служител, който ми лепне такъв фиш, въпреки, че аз съм спрял съвсем правилно? Ако някой може да ми отговори - ще се зарадвам.

                    Коментар


                      #11
                      Абре то на листчето дето ми лепнали си пишело глоба 20 лв ама кои да чете Аз тея пари ша им ги изкарам през носа на общината щото им снимам разни обекти тук там чат пат и ще им се отрази на сметката другия път, ама не е там работата. Вместо да гонят джебчиките по центъра и онея дето наистина пречат на движението, като спират уж за малко двоино и троино по булевардите. Те дошли в тая улица дето цял ден никои не минава щото е и без изход е да ама нали края и води към главната и аре влизането забранено Да съм за 1-2 часа ша си спра и наплатения паркинг, ама аз бачкам по 12 часа и ако тряя си плащам ебати хаиде момци с здраве ще мина днес да им платя за да не им бавя парите, може да ме викнат утре да снимам та да си ги взема обратно
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                      Коментар


                        #12
                        Препдолагам че си я платил , ама да ти кажа че ако не платиш глобата отива в АДВ(агенция за държавни вземания) и оттам почваш ежегодишно да получаваш честитки да си платиш глобата иначе съдия изпълнител ще дойде и ще ти опише и вземе даже и мръсното бельо. Естествено за такива малки суми се сещаш че няма да стане. Хубавото е че няма лихви по глобата.
                        Brava 1.6 ELX

                        Коментар


                          #13
                          ruNNer написа:
                          Препдолагам че си я платил , ама да ти кажа че ако не платиш глобата отива в АДВ(агенция за държавни вземания) и оттам почваш ежегодишно да получаваш честитки да си платиш глобата иначе съдия изпълнител ще дойде и ще ти опише и вземе даже и мръсното бельо. Естествено за такива малки суми се сещаш че няма да стане. Хубавото е че няма лихви по глобата.
                          че аз за 20 леа колко стари гащи ше им дам на тез....
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #14
                            Ще им събирам и използвани кондоми

                            Коментар


                              #15
                              coolboby написа:
                              Ще им събирам и използвани кондоми
                              Aко има и някоя използвана дамска превръзка- халал да им е
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар

                              Working...
                              X