Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дрегера само алкохол ли отчита?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дрегера само алкохол ли отчита?

    ...

    #2
    какви други неща, до колкото знам е само за алкохол

    Коментар


      #3
      Само алкохол. Ама внимавай като (зло)употребяваш други неща, не заради дрегера, а за сигурността на теб и другите.

      Коментар


        #4
        само алкохол ,но имай предвид че ОЧИТЕ не лъжат !! после отиваш на кръвна проба а там показва всичко !!!!
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          Дрегера не е точна машинка. Пробван е дрегер малко след жабурене с ракия при зъбобол. дрегера отчете над 1 промил.
          Ми той отчита алкохола в дъха, а не в кръвта. Затова като пиете една бира и сядате да карате - изплаквайте устата, че после ходи доказвай...П.С. пост #300, да ми е честит, днес е ден за юбилеи :D
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар


            #6
            Mitko написа:
            Дрегера не е точна машинка. Пробван е дрегер малко след жабурене с ракия при зъбобол. дрегера отчете над 1 промил.
            дрегера на мене ми е показвал 0.9 промила от една Астика 330 мл. като пих една глъдка на екс и 5 минути след това ме спряха .само че когато знаеш какво си пил и колко е позволено може да спориш с всички органи
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              tomazo написа:
              ...като пих една глъдка на екс и 5 минути след това ме спряха...
              Как така една глътка на екс, че то всяка глътка си е на екс хахаха :D ! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                tomazo написа:
                ...като пих една глъдка на екс и 5 минути след това ме спряха...
                Как така една глътка на екс, че то всяка глътка си е на екс хахаха :D ! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                имах предвид останало в чашата на една глътка (АМА ГОЛЯМАААА)
                фиатче Браво 2.0

                Коментар

                Working...
                X