Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крадец или дрогиран/пиян боклук?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Крадец или дрогиран/пиян боклук?!

    Здравейте колеги Днес съм си оставил пунтото в малка,но уживена уличка Взимам си панела на радиото с мен и заключвам. След 20 мин. се връщам и що да видя : някакъв ми опъва дръжката на вратата (чак колата се накланя) Отивам към него и избяга не го видях къде отиде за секунди. Та се чудих какъв е този тип и какво цели с това каквото прави. Може ли да отвори вратата по този начин ?
    Grande Punto 1.3 75 hp
    Croma 1.9 Multijet 150 hp

    #2
    Бе няма да я отвори, ама най-много да изкърти дръжката :D
    Тря'а напиша нещо тука, нали

    Коментар


      #3
      ако бях на твое място щях тихо тихо да застана зад него да отворя колата с тихия режим на алармата да влезне и щях да го изям,а за каква цел е дърпал дръжката само той е можел да отговори ама не си му дал възможност Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

      Коментар


        #4
        директно се засилвам и такъв ще му жулна в тиквата че ще се залепи за асфалта........ д**ба дрогите смотани
        Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

        ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

        Коментар


          #5
          SilenceR написа:
          директно се засилвам и такъв ще му жулна в тиквата че ще се залепи за асфалта........ д**ба дрогите смотани
          Ама, ако е по-як от теб може ти да залепнеш за асфалта Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
          SEAT Leon Cupra 300
          Triumph Street Triple 765 R

          Коментар


            #6
            Приятели, внимавайте, когато нападате някой, който се опитва да проникне в превозното ви средство. Обикновено са на групички от 2-3 човека и в някои случаи, ако не успеем да съобразим ситуацията по от рано може и ние да пострадаме покрай купчината ни желязо. Ако можете да ги тупате - тупайте, но се вардете и себе си. П.П. Каквото и да се е опитвал, едва ли е било да провери дали ти е заключена колата, че някой да не крадне нещо. :D
            Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
            Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
            -------------------------------------------------------------

            Коментар


              #7
              Малей, гаси бияческия форум, като италианската мафия сте А колегата дето пита какво е целял въпросния индивид да се беше скрил в храстите и да беше видял, без да смущава човечеца докато работи :D , а какъв е тоя тип- със сигурност не е банкер или депутат те ни обират без да ни отварят колите :D

              Коментар


                #8
                Преди месец се случи и с мен подобно, ама оня още по-нагъл.Значи седим си с жената въре в колата и си пийваме кафета и разговаряме и пушим. Ама това при спряла кола, на тротоара и вечерта към 8-9. И по едно време някакъв пиян или дрогиран от една уличка излиза и с походка "едно-напред-две-назад-четери-настрани-в-комбинация" се насочва към нас. Аз го видях, но не му отдадох необходимото внимание. И тоя да вземе съвсем да се доближи до колата и жената как го е усетила и с мигновена реакция натиска бутона за заключане и централното се задейства. И сега стоим и го гледаме какво ще направи. Пробва дали е отключена едната задна врата - дърпа, дърпа. Отказа се. Отиде на петата врата - дърпа, дърпа - не. Обиколи колата и отиде на другата задна врата - и тя не поддава. И само й викам: "Дръж ми кафето да изместя колата". Запалих и я спуснах 20-тина метра напред и пак угасих. Е няма такова нахалство - нашия хукна да ни гони, ама с неговата си походка. Този път не го оставих и да се доближи, че да не счупи някое стъкло, че само това кусура. Запалих и си тръгнахме.

                Коментар


                  #9
                  VooDoo написа:
                  SilenceR написа:
                  директно се засилвам и такъв ще му жулна в тиквата че ще се залепи за асфалта........ д**ба дрогите смотани
                  Ама, ако е по-як от теб може ти да залепнеш за асфалта Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  нимой да ма набий щото съм тренирал АЙКИДОООООО Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                  Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                  ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                  Коментар


                    #10
                    ///// написа:
                    Преди месец се случи и с мен подобно...
                    Човека може да е бил наистина пян и да се чуди защо не може да си влезне в колата, а като се потеглили да си е помислил, че му крадеш колата
                    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                    Коментар


                      #11
                      ///// написа:
                      Преди месец се случи и с мен подобно, ама оня още по-нагъл.Значи седим си с жената въре в колата и си пийваме кафета и разговаряме и пушим. Ама това при спряла кола, на тротоара и вечерта към 8-9. И по едно време някакъв пиян или дрогиран от една уличка излиза и с походка "едно-напред-две-назад-четери-настрани-в-комбинация" се насочва към нас. Аз го видях, но не му отдадох необходимото внимание. И тоя да вземе съвсем да се доближи до колата и жената как го е усетила и с мигновена реакция натиска бутона за заключане и централното се задейства. И сега стоим и го гледаме какво ще направи. Пробва дали е отключена едната задна врата - дърпа, дърпа. Отказа се. Отиде на петата врата - дърпа, дърпа - не. Обиколи колата и отиде на другата задна врата - и тя не поддава. И само й викам: "Дръж ми кафето да изместя колата". Запалих и я спуснах 20-тина метра напред и пак угасих. Е няма такова нахалство - нашия хукна да ни гони, ама с неговата си походка. Този път не го оставих и да се доближи, че да не счупи някое стъкло, че само това кусура. Запалих и си тръгнахме.
                      Малееее е чак толко зле да си .. не мога да си представя просто...Имаш здрави нерви определено!
                      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                      Коментар


                        #12
                        Аз пък се моля да не попадам в такава ситуация, че кой ли иска де. Но мисълта ми беше друга: ако се случи такова нещо, адреналина скача до незнам си къде и най-малко му остава на човек да мисли трезво. И в тази връзка да ви питам: какви ще са последствията за мен,ако при подобна ситуация,някак си залитна и успея при падането си да нараня въпросния инидивид. Нараняването ще е много драматично за него, разбира се! Дали полицаите, като дойдат ще ми помогнат или и мен ще ме превъзпитат.Зная ,че нямам никакво право да падам, дори неволно върху човечеца ,но говоря хипотетично?! Зная също ,че е незаконно да се саморазправям.
                        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                        http://www.keepfighting.ms

                        Коментар


                          #13
                          Аз пък мисля, че е по-добре да не се стига до саморазправа. А и незнаеш срещу кого стоиш, и какво може да ти стори. Разбира се тези случки са неприятни, но живота е по-ценен.
                          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                          Коментар


                            #14
                            ///// написа:
                            Преди месец се случи и с мен подобно, ама оня още по-нагъл.Значи седим си с жената въре в колата и си пийваме кафета и разговаряме и пушим. Ама това при спряла кола, на тротоара и вечерта към 8-9. И по едно време някакъв пиян или дрогиран от една уличка излиза и с походка "едно-напред-две-назад-четери-настрани-в-комбинация" се насочва към нас. Аз го видях, но не му отдадох необходимото внимание. И тоя да вземе съвсем да се доближи до колата и жената как го е усетила и с мигновена реакция натиска бутона за заключане и централното се задейства. И сега стоим и го гледаме какво ще направи. Пробва дали е отключена едната задна врата - дърпа, дърпа. Отказа се. Отиде на петата врата - дърпа, дърпа - не. Обиколи колата и отиде на другата задна врата - и тя не поддава. И само й викам: "Дръж ми кафето да изместя колата". Запалих и я спуснах 20-тина метра напред и пак угасих. Е няма такова нахалство - нашия хукна да ни гони, ама с неговата си походка. Този път не го оставих и да се доближи, че да не счупи някое стъкло, че само това кусура. Запалих и си тръгнахме.
                            Сега, логично възниква въпросът - какво сте правели с жената в колата, по туй време без родителски надзор???Ааа,да,пушели сте. Аз пък помислих,че сте правили секс.
                            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                            Ванга

                            Коментар


                              #15
                              Като разказвам това, имам на предвид, че наглостта им е стигнала до там, че да се опитват да влизат в кола, в която има хора. Иначе, ако беше влязъл вътре, щеше да напусне с шутове. Малииии - пък да ми беше повърнал на тапицерията - пожарогасителя е под седалката ми - щеше да си има вграден пожарогасител в главата. Yellow_Flash_Colorz_PDT_01

                              Коментар

                              Working...
                              X