Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.4 разход на бензин 11.03 л/100 км

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Последното ми засичане преди седмица пълен-пълен,градско каране, с пробег сутрин и вечер по 3.5 км., без ръчка ми даде 14.68 л/100 км .На юнака на бензиностанцията му казах да сипва до спиране на пистолета,без да долива,като тайно се надявам да е долял поне литър след спирането.
    Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
    ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
    ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
    ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

    Коментар


      #17
      Това предполагам става въпрос за Бравата от подписа ти?Ако е така си е доста ама и ти с това скромно разстояние си я караш почти студена явно.
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #18
        и аз искам да засеча от пълен до пълен резервоар но как да си прежаля 100 лева
        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

        Коментар


          #19


          Аз съм с брава 1.4 живея в ПловдивАми че не знам как трябва да я карам за да стигна 10/100. Не се шегувам нито пък искам да се хваля или нещо от сорта, но повече от 8 в града никога не е качвала като разход, да не казвам че извън града с 110 ми дава 6.

          Коментар


            #20
            Re:

            sash00 написа:
            Аз съм с брава 1.4 живея в ПловдивАми че не знам как трябва да я карам за да стигна 10/100. Не се шегувам нито пък искам да се хваля или нещо от сорта, но повече от 8 в града никога не е качвала като разход, да не казвам че извън града с 110 ми дава 6.
            Е ти па ся...Още малко и ще вземе да връща.Нали карам кола с тоя мотор.Тая Сутрин ми свърши газта - с 54литра - 440км от които малко извънградско - 100км и останалото тежко градско - все студена и т.н. Викам си - бива.Под 8,5 на дълго не съм я свалял на газ досега, въпреки всичките ми ламбда контроли и др уйни. На бензин съм сигурен че няма да падне под 7 на дълго - а градско - около 10.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #21
              Re:

              Yavor написа:
              sash00 написа:
              Аз съм с брава 1.4 живея в ПловдивАми че не знам как трябва да я карам за да стигна 10/100. Не се шегувам нито пък искам да се хваля или нещо от сорта, но повече от 8 в града никога не е качвала като разход, да не казвам че извън града с 110 ми дава 6.
              Е ти па ся...Още малко и ще вземе да връща.Нали карам кола с тоя мотор.Тая Сутрин ми свърши газта - с 54литра - 440км от които малко извънградско - 100км и останалото тежко градско - все студена и т.н. Викам си - бива.Под 8,5 на дълго не съм я свалял на газ досега, въпреки всичките ми ламбда контроли и др уйни. На бензин съм сигурен че няма да падне под 7 на дълго - а градско - около 10.
              Колега, за извънградското на бензин не си прав. Многократно съм засичал бравата.. ако карам с 80-90 до 100 км/ч макс, разхода е под 6/100. Имал съм разходи дори малко над 5/100 при изключително пестеливо каране А 7/100 ми е давала ако карам над 120-130 и не падам под тази скорост.
              Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

              Коментар


                #22
                На една кола колкото и да й сипеш не връща нищо :D Като кажете градско!!!!!!Ми незнам ама в софия треа да го смятаме на моточас не на километри,аз със Браво1,2/16 си ги цепа по 11-12 в софия.На дълго 90-100 4.5до 5 със 140-150 към6-6.5
                Bravo 1.2 16v
                Lancia Dedra 1.8 16v
                Suzuki GSXR250R

                Коментар

                Working...
                X