Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снощи ми свиха и 4-те джанти!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снощи ми свиха и 4-те джанти!

    Колеги...не знам ако ги намеря какво ще им се случи... Сутринта си пия кафенце, поглеждам през прозореца и виждам колата на трупчета! Слизам долу на пожар - не е сън . Моля ви, ако някой види летни гуми Goodyear F1 с джанти 15-ки Carewheels да ми се обади! Снимки има в гаража - http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...CID=23Имам подозрения, че някой си ги е поръчал, защото не са универсален размер - все пак 4х98 не става на всичко.
    Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
    www.fiat-bg.org/forum

    #2
    Re: Снощи ми свиха и 4-те джанти!

    Blue написа:
    Колеги...не знам ако ги намеря какво ще им се случи... Сутринта си пия кафенце, поглеждам през прозореца и виждам колата на трупчета! Слизам долу на пожар - не е сън . Моля ви, ако някой види летни гуми Goodyear F1 с джанти 15-ки Carewheels да ми се обади! Снимки има в гаража - http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...vehicle&CID=23 Имам подозрения, че някой си ги е поръчал, защото не са универсален размер - все пак 4х98 не става на всичко.
    лееееле. човече искренно ти съчувствам и пожелавам успех, но едва ли ще ги намери. направо ужас. поздрави!
    FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

    Коментар


      #3
      Супер гадно е това, уникално крадливо племе сме.
      Виж бейби не сме глупаци,
      ние сме отбор от здравеняци.
      Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
      така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
      http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

      Коментар


        #4
        Малее тия яко ги е натиснала кризата... Вече не признават нищо. Преди няколко седмици посред бял ден пред НБУ една алфа беше оставена на трупчета.
        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

        Коментар


          #5
          Тяхната ........мръсна. Колега,нямаше ли секретни болтове или и с тях са се справили мръсните гадове.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #6
            До колкото виждам имат секретни болтове и явно и те не помагат. Започвам и аз да се притеснявам Колега съжелявам за случката
            Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
            Lancia Lybra 1.8 131Hp

            Коментар


              #7
              krasio_79bs написа:
              Тяхната ........мръсна. Колега,нямаше ли секретни болтове или и с тях са се справили мръсните гадове.
              Тъкмо това и аз щях да питам. Взема да ме е страх да си слагам зимните гуми вече като слушам какво става.
              Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
              Ex.Opel Astra

              Коментар


                #8
                Аз мислех вчера да слагам зимните, но нямаше налични в магазина, и го отложих...и на ти сега...
                Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                www.fiat-bg.org/forum

                Коментар


                  #9
                  Дам... като гледам секретните болтове са от най-разпростарнените българско производство. С подходящо квадратно парче желязо с дупка в средата и заварен накрайник за ключ всеки един такъв болт се отвива... Съжалявам за случката, неприятна история...
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Абсолютно същото преживях и аз преди 2 месеца - отвратително чувство.....изкренно ти съчуствам колега!!!

                    Коментар


                      #11
                      Представям си как си се почувствала! Ако знаеш как ги мразя такива копеленца гадни, щот ако ги хванат почват да хленчат и да се вият като червеи. Сега са големи тарикати и имат някакви пари, а в повечето време са гладни цървули! Предлагам ти да пуснеш снимките с джантите по автофорумите, както и обява че търсиш джанти. Фиатските не са толкова разпространени, особенно CARE WHEELS. Може и да изскочат. Гледам, че не са матови а перла металик-ти ли ги прави или така са купени? Питам, защото моите аз ги правих и по-лесно биха се разпознали?

                      Коментар


                        #12
                        Притеснява ме, че се крадени по поръчка от някой с такъв размер, затова ви моля, ако видите някой познат с "нови" джанти, да свиркате. Аз знам как да си ги позная - и така са купени, не са правени.
                        Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                        www.fiat-bg.org/forum

                        Коментар


                          #13
                          Съжалявам, колежке! Нямат спирка идиотчетата мръсни. Ще се оглеждам във Варна за такива джанти.

                          Коментар


                            #14
                            Сори за случката - много неприятно. Може и да не са ги крали по поръчка. Преди време откриха цял склад с джанти - може да са колекционери - видели че нещо святка и изглежда добре и са го прибрали. Моят съвет е да подадеш жалба в полицията - ако ги открият, ще можеш да си ги вземеш, което не е невъзможно.
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              #15
                              Крадливо племе сме ей, нямат вече никакви задръжки.
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар

                              Working...
                              X