Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем: Мишка в служебната ми кола!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем: Мишка в служебната ми кола!

    Колеги имам мишок отпред при Двигателя.Вчера го мернах при машинката за чистачките. Снощи заложих капан и за мое учудване "мезето"липсваше, а капана си беше отворен.Дайте идея как да го хвана тоя мишок?

    #2
    Тая тема дали не е за раздела "Консултации по общи въпроси"
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #3
      dikanio написа:
      Тая тема дали не е за раздела "Консултации по общи въпроси"
      Знам ли???. Ако е за там да я преместят. Чудех се къде да я постна и реших тук.

      Коментар


        #4
        Проблем е, че става въпрос за служебна кола.Мишката може да ти е колега?
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #5
          "З: В пилотската кабина има мишка. О: В оборудването на пилотската кабина е добавена котка."Преписал съм го от http://www.slackpack.net/?q=node/931 С майтапа до тук, обаче наистина се чудя какво да те посъветвам. Тази мишка може да направи доста поразии. Пробвай с отрова за гризачи. Постави я някъде под автомобила, в близост до мястото където се съмняваш,че се крие "домашния" ти любимец.
          ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

          FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

          Коментар


            #6
            лепило за мишки. Слага се върху някаква твърда повърхност (например картон), отгоре се посипва храна. Мишката се залепя и няма мърдане. Лепилото се продава в аграрните или ветеринарните аптеки, моето го взех от аграрна аптека.
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #7
              T_SHOW написа:
              Пробвай с отрова за гризачи.
              И мишлето като умре някъде из колата ще настане една смрад...
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #8
                gamma написа:
                T_SHOW написа:
                Пробвай с отрова за гризачи.
                И мишлето като умре някъде из колата ще настане една смрад...
                Според мен колега, по-добре 3 дена (докато изсъхне) смрад, отколкото ремонт на електрическата инсталация на автомобила.Подкрепям предложението на "ele", до сега не бях чувал за такова лепило, но щом колежката го е ползвала и е доволна от действието му, съм съгласен че е по-добър вариант от отровата.
                ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                Коментар


                  #9
                  axaxa пичове аз в моита кола имам 1 устроиство което пуска ултра звук на всеки 10 мин.мога да го сваля и да ти пратя а ти да ми го върнеш като си свършиш работата с гризача на кабели
                  Целта е една,скороста е различна - HGT !

                  Коментар


                    #10
                    Аз лекувам мишоците по друг начин... сипваш в една малка купичка една лъжичка брашно и една лъжичка гипс, разбъркваш добре и залагаш купичката на удобно място... Гипса няма нито мирис, нито вкус, така че малко след като се нахрани мишока гипса се втвърдява в стомаха му и "so looong"... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                    M-Benz E 250 TD 150hp
                    M-Benz 200d 75 hp
                    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                    Коментар


                      #11
                      ele написа:
                      лепило за мишки...
                      Таман щях да питам да не би да я чакаш да се надиша и да я арестуват за употреба на неразрешени опияти...

                      Коментар


                        #12
                        Веско, без майтап, вчера коментирахме с кръстника ми аналогичен случай в личната му кола (Тойота Авензис). Два пъти е засичал мишлето, след поставяне на отрова за мишки, повече не го е видял. Все още не е замирисало, така че може и да е изпаднало от колата и да е умряло другаде. От отровата първия ден било ядено, на следващите дни била непокътната.

                        Коментар


                          #13
                          Помня баща ми носеше една отрова от някъде, за мишки и плъхове със специална формула, която ги дехидратира много бързо и когато умре, буквално се мумифицира и не мирише никак, намирали сме трупчета по мазето като хербарий... Другото интересно беше, че плъховете не я отбягват. Незнам дали някой знае, но гадовете когато хапнели отрова другите незнам как разбират и никой повече не я кусва...

                          Коментар


                            #14
                            bubachko написа:
                            Помня баща ми носеше една отрова от някъде, за мишки и плъхове със специална формула, която ги дехидратира много бързо и когато умре, буквално се мумифицира и не мирише никак, намирали сме трупчета по мазето като хербарий... Другото интересно беше, че плъховете не я отбягват. Незнам дали някой знае, но гадовете когато хапнели отрова другите незнам как разбират и никой повече не я кусва...
                            Ами и те си говорят бре Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                            Целта е една,скороста е различна - HGT !

                            Коментар


                              #15
                              Вчера и днес няма резултат, примамката си е в капана. Дали е изчезнала мишката не се знае!

                              Коментар

                              Working...
                              X