Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видеокамери дебнат при техническите прегледи.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Видеокамери дебнат при техническите прегледи.

    Публична тайна е, че голям процент от прегледите за техническа изправност на автомобилите в България са фиктивни. Често автомобилът не стига до пунктовете, въпреки че това документално е отразено.Това каза и.д изпълнителният директор на ИА ,,Автомобилна администрация
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    С 2 ръце съм "ЗА" тези неща. Аз като съм ходил на преглед никога не са били 3-ма. Сега разбирам ,че трябвало комисия. Или е 1 или най-много 2-ма.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #3
      Аз пък е сега чух по новините, че всеки който иска да си прегледа колата, или регулира фаровете, може да го напраи безплатно.
      Виж бейби не сме глупаци,
      ние сме отбор от здравеняци.
      Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
      така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
      http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

      Коментар


        #4
        fiatmaniak написа:
        Аз пък е сега чух по новините, че всеки който иска да си прегледа колата, или регулира фаровете, може да го напраи безплатно.
        Това да го видя не мога да го повярвам.Не знам кой сервиз ще работи за "мерси".Да отбележа само че малко са тези които имат (око) за настройване на фаровете.
        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

        Коментар


          #5
          Нещо не ме кефи тая идея. Не защото не трябва да има засилен контрол при извършване на техническия преглед, ами заради тези камери. Имам чувството че навсякъде съм заобиколен от камери - камери на пътя, камери при извършване на техн. преглед, камери в учебната кола, след време ще гласуват закон и камера вкъщи да си поставя. Стига са нарушавали личното пространство на хората с тия камери.
          Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

          Коментар


            #6
            kik73bg написа:
            fiatmaniak написа:
            Аз пък е сега чух по новините, че всеки който иска да си прегледа колата, или регулира фаровете, може да го напраи безплатно.
            Това да го видя не мога да го повярвам.Не знам кой сервиз ще работи за "мерси".Да отбележа само че малко са тези които имат (око) за настройване на фаровете.
            Правилно е чул колегата.В сервизните центрове на СБА ще се извършват безплатни прегледи за техническото състояние и регулиране на светлините.Всяка година има такива "аванти"http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=425356
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              А талон за извършен годишен технически преглед ще ни издадът ли и стикер за прозореца след като прегледа е безплатен.Интересно ми е ако всичко ми е наред по колата технически, но нямам стикер на пожарогасителя за протекъл в близките 2-3 години преглед, а и газовата трябваше да бъде проверена преди месец и зареждащата и дюза е в багажника вместо отвън, как ще отреагират.П.П. Интересно ми е, но не за друго, ами ще трябва да ходя на преглед другия месец. Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Всичко го направиха за пари да му се не види.
              Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
              Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
              -------------------------------------------------------------

              Коментар


                #8
                2000_16V написа:
                А талон за извършен годишен технически преглед ще ни издадът ли и стикер за прозореца след като прегледа е безплатен.Интересно ми е ако всичко ми е наред по колата технически, но нямам стикер на пожарогасителя за протекъл в близките 2-3 години преглед, а и газовата трябваше да бъде проверена преди месец и зареждащата и дюза е в багажника вместо отвън, как ще отреагират.П.П. Интересно ми е, но не за друго, ами ще трябва да ходя на преглед другия месец. Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Всичко го направиха за пари да му се не види.
                Колега не става въпрос за годишен технически преглед.Става въпрос за преглед за подготовка за зимния сезон.Ще ти проверят окачването,антифриза и светлините и ще те изпратят да си ходиш.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #9
                  Благодаря колега. И аз така си помислих, но да попитам все пак.
                  Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
                  Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
                  -------------------------------------------------------------

                  Коментар

                  Working...
                  X