Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М***а му и компот... Чибурашка окуця...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    М***а му и компот... Чибурашка окуця...

    Суча си се тука сабалем по пактинга да се навра между 2 коли и както си карам полечка наназад, и гледам да не закача съседните коли... ДРА-А-А-АН! и задния двам на сол... какво стана, защо стана - нямам си идея, сърцето ми слезе от стреса в петите а 15 минути след това си седях просто като попарен и си мислих... Целата е работа втасала, зимни обувчици трябваха, 2 носача требет да се правят, предния джам вече е доста надран и мислех него да сменям... Шъ му се незнае и късмет значи, просто нямам думи. Тъкмо се успокоих, че позакърпих бюджета и посъбрахме някой лев "излишен" и пак на надоле...Пуснал съм си и една темичка в "Купува", ако някой има оферти или идей за цени и от къде да се вземе само стъклото за отзад или цяла врата задна за бяло Типо да казва, че зима иде, студ и мраз...

    #2
    оле оле абе ти от кои краи на българия си ...
    Мерцедеси Мерцедеси За Метреси И Принцеси..Шевролети Кабриолети Всичките Със Джанти Лети..Фаровете Са Ксенон...Музиката CD-ROM,Телевизор във колата те тава ми е мечтата

    Коментар


      #3
      marea_3731 написа:
      оле оле абе ти от кои краи на българия си ...
      Предполагам става дума за начина на изписване...Едит:
      Код:
      Докато паркирах сутринта на тесния паркинг и внимавах да не закача някоя от паркиралите коли, стъклото на 5-тата врата без видима причина просто се разпадна на сол. Сега ме е яд, защото трябва да преразпределям семейния бюджет с оглед на непредвидения от тази сутрин разход. Понеже незнам от къде и за колко пари може да се купи 5-та врата или само стъкло съм пуснал тема и в раздел "Купувам" и моля някой да помогне със съвет.Искрено ваш:bubachko
      съжалявам за причиненото неудобство, сутринта никак не ми беше до правопис. Иначе съм софиянец по принцип, а от 3 години реших да живея във Варна.

      Коментар


        #4
        до колкото разбрах ти треа заден джамедин фр има и ще ти го даде за нищо пари
        fiat tipo 1.6mi 75k.c 1994
        alfa 145

        Коментар


          #5
          Ами колко да е един джам, 15-20 най-много. Аз за 6раво-то цялата врата я разкарах за 20лв.Питай SHВ, той продаваше едно Типо на части, но е златисто.п.с. Пък ако ти тря6ва 6ояджия после, казвай.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            trace написа:
            Ами колко да е един джам, 15-20 най-много. Аз за 6раво-то цялата врата я разкарах за 20лв.Питай SHВ, той продаваше едно Типо на части, но е златисто.п.с. Пък ако ти тря6ва 6ояджия после, казвай.
            намерих на 2 места тука цяла задна врата по моргите на едно място бяла (80лв) и синкава някаква на друго (70лв.)... ако не се намери друго ще се купува, какво да се прави, че сега съм класически опакован с найлонче и тиксо

            Коментар

            Working...
            X