Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

MOONSPELL и PARADISE LOST в началото на Декември

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    MOONSPELL и PARADISE LOST в началото на Декември

    Пропуснах доста концерти тази година, но тези двата - на 3-ти декември MOONSPELL и на 4-ти PARADISE LOST, не искам да изпускам. Близките дни ще се водоснабдя с билети. До тогава виното ще се е избистрило, така че, кой иска да го черпя чаша вино преди тези два концерта?Знам, че доста от ФИАТ-феновете са и ROCK-фенове П.П. ЦСКА-Рома ще пропусна заради тези два концерта...П.П.2. Посетил съм повече от 70-80 концерта, но Iron Maiden все ми бягат... Изпуснах заради артроскопия Megadeath, а заради кандидатстудентски изпи - Motorhead, свирещи на мястото на Iron Maiden....

    #2
    Ъ!Да си отговоря сам, колеги, смятам да нося поне 10-литрова туба с вино и да черпя форумци....

    Коментар


      #3
      Айде бе!

      Коментар


        #4
        Е, нещо хубаво да стане най-накрая...а по колко са горе-долу билетите..то желание има за куфеене, но студентските финанси са ограничени
        животът е кратък, но за сметка на това е гаден!

        Коментар


          #5
          По 40 и 45 лева са билетите.

          Коментар


            #6
            Humppa написа:
            По 40 и 45 лева са билетите.
            Нормално като за концерт...
            Уважавам тези,които ме уважават!
            Clube do Marea!

            Коментар


              #7
              Мога да ви пожелая приятно прекарване на концертите и хубаво време.
              Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
              Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
              -------------------------------------------------------------

              Коментар

              Working...
              X