Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електронна цигара

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Електронна цигара

    Колеги дайте мнение относно въпросната електронна цигара.От извесно време ми се върти в главата да си купя такава,хем да ми е по евтино/особенно след Нова Година/ пушенето,хем да ми е безвредно.ОБАЧЕ,как да си купя като незнам какъв ще е резултата,същата ли е като усещане с нормалната,насища ли?Ако някои е опитвал да сподели какви са му впечетленията.Много ще кажат:Спри да пушиш- да ,но не искам,харесва ми.Да спомена,че не съм чак толкова заклет пушач.Пуша отдавна-15 год,но максимум по кутия на ден,по често около 10,12 цигари.Мога да изкарам и два дни без цигари,но ми се пуши.http://www.ecigari.com/

    #2
    В един кауфланд имаше една аптека, не и помня името и на тази аптека беше сложена реклама точно на тези цигари. Написаното беше от рода на "Ела и пробвай безплатно". Много се зачудих дали да не пробвам, но вкрайна сметка се отказах. Поразпитай или потърси в интернет и ако намериш пробвай и пиши как е.
    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

    Коментар


      #3
      Ако искаш да ти излезе доста по евтино http://www.dealextreme.com/По едно време в Бг бях гледал цени по 120 лева за цигара - от там за 20 с безплатна доставла.
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        #4
        абсолютни глупости според мен.пари хвърлени на вятъра-или пушиш и не ти пука за цени и за вредата или не.то остава с тея цени на алкохола и една електронна ракийка да измислят и....
        Renault Laguna 1,9 dci 2002

        Коментар


          #5
          Мойто мнение е,не си давай парите на вятъра.Една такава цигара струва около 60лв,има пълнители които струват колкото една кутия цигари и свършват за ден-два(взвисимост колко "пушиш")Та тези пълнители са със и без никотин.Лошото е (поне аз такава "цигара" съм пушил)че между две дръпвания трябва да има интервал.Предимства че може да пушиш навсякъде,няма мирис и дим.Но ако си решил да спираш цигарите това не е решение.Да ги намалиш ,да!Все пак неможе да замени истинската цигара,нито вкусът,нито аромата.Аз преди години спрях цигарите(временно разбирасе)с едни хапчета.Пият се по схема и си пафкаш папиросите,в един момент обаче ти става гадно и не ти се пуши.Та така изкарах 3 месеца,до един купон на който реших да се правя на Бат Бойко(той май тогава не пушеше пури)и така пак се почна.
          Фиат Брава 1.4 12V 1998г

          Коментар


            #6
            maskarata написа:
            В един кауфланд имаше една аптека, не и помня името и на тази аптека беше сложена реклама точно на тези цигари. Написаното беше от рода на "Ела и пробвай безплатно". Много се зачудих дали да не пробвам, но вкрайна сметка се отказах. Поразпитай или потърси в интернет и ако намериш пробвай и пиши как е.
            Кауфланд - Хасково!Сега по темата.Познат пушач я ползва повече от година.Истински цигари пушеше по 2 до 3 кутии на ден.В момнета с един пълнител кара 2 дни,като не е намалил пушенето.Разходите ги е намалил значително!Доволен е защото няма мирис,не гълта катрани и си засища никотиновият глад.
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              Един приятел си е купил такава цигара, даже пуши от нея по време на лекции, но понеже не пуша и не съм се интересувал от къде си я е купил.
              Виж бейби не сме глупаци,
              ние сме отбор от здравеняци.
              Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
              така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
              http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

              Коментар


                #8
                Колега,да пусна едно обективно(според мен) мнение относно ел.цигарата(или както е модерно да и казват дигитална цигара ).Та купих си такава преди около 2 месеца.Цигарите които се продават тук са в повечето случаи внесени от Китай само че с променени имена.Цените съответно са завишени двойно или тройно.Ако си решил да си взимаш вземи си директно от Китай(онлайн).Една цигара от там в комплект с 2 резервни батерии(много бързо свършват),допълнителен атомайзер,10 празни резервоарчета за пълнене и тубичка с никотин струват 80 лв(заедно с доставката).Това си е далавера!!!Дотук добре.Сега относно цигарта.Аз съм пушач от около 7-8 години.В момента пуша по 1 кутия Виктори Силвър на ден.Купих си цигарата с цел НЕ да откажа цигарите,а да ги заместя с нещо което не ти съсипва здравето(защтото за това поне ел.цигарата помага).Е да ама не.След 2 месеца мъчения,моето мнение че ел.цигарата никога не може да замести истинска цигара.Просто усещането не е същото.Единственият плюс е че от Виктори Силвър,минах на Ултра :D .Понеже много се удължи този пост,ако те интресува нещо по-конкретно пиши тук и ще се опитам да отговоря.П.С. м/у другото,да не каже някой че съм пристрастен,лично познавам един човек който отказа цигарите след като пуши електронна.Но дали е благодарение на нея или на волята си(бих казал че има силна воля) не се наемам да предполагам.
                Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                Коментар


                  #9
                  Ако изчакаш 20-тина дни мога да ти кажа някакви отзиви.Поръчал съм една за проба от http://dealextreme.com/ за 10$
                  И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                  Коментар


                    #10
                    Колега MartoModev , задължително ще чакам да изкажеш коментар след като си купиш и опиташ.Относно мен,аз незнам дали искам да откажа цигарите,но поне да ги заместя с по-евтин и по-здравословен вариант.В момента съм на GD и си пуша нормално-10до 15 цигари дневно.Не казвам ,че няма да опитам да ги откажа,но искам да стане плавно,това с истинските за мен е невъзможно.

                    Коментар


                      #11
                      Пари на вятъра !

                      Коментар


                        #12
                        10- 15 цигари на ден нопмално ли е? Аз през живота си не съм изпушил толкова, а ти най-добре вземи ги откажи че парите, които даваш за тях са най-малкият ти проблем.
                        Виж бейби не сме глупаци,
                        ние сме отбор от здравеняци.
                        Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                        така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                        http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                        Коментар


                          #13
                          Re: Електронна цигара

                          willow75bg написа:
                          Колеги дайте мнение относно въпросната електронна цигара.От извесно време ми се върти в главата да си купя такава,хем да ми е по евтино/особенно след Нова Година/ пушенето,хем да ми е безвредно.ОБАЧЕ,как да си купя като незнам какъв ще е резултата,същата ли е като усещане с нормалната,насища ли?Ако някои е опитвал да сподели какви са му впечетленията.Много ще кажат:Спри да пушиш- да ,но не искам,харесва ми.Да спомена,че не съм чак толкова заклет пушач.Пуша отдавна-15 год,но максимум по кутия на ден,по често около 10,12 цигари.Мога да изкарам и два дни без цигари,но ми се пуши.http://www.ecigari.com/
                          Щом можеш да изкараш два дни без цигари , моя съвет е не си давай парите за глупости. Започни постепено да правиш по-големи паузи между цигарите , като почнеш от сега . Прави го постепено за да не изпитваш веднага голям никотинов глад. При мен този период го издължих три месеца и после ги спрях , бях стигнал до две три цигари на ден. Тогава на 1.01.2008г. ги оставих :D Успех , трябва да си го поставиш за цел , всичките други неща: хапчета , ел.цигари , лепенки и др. са просто излишен харч на пари. Преди да почна да ги намалям и спра , пушех по 45-50 цигари на ден Сега вече мога да си поемам въздух дълбоко без да се закашлям и бягам по 8км всяка неделя.
                          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                          Коментар


                            #14
                            Имам такава цигара отскоро и ето впечатленията ми от нея: Доста е по евтино и най важното безвредно. За организма не е вреден никотина (даже в е неоходим в нормални количества), не отделя нищо друго освен пушек който си е конденз от водни капки. Вкуса е еднакъв, но недостатък е че трудно се всмуква и техниката на пушене трябва да се промени към по бавно и продължително всмукване за да усетиш тръпката през гърлото. Един вид имам чувството, че пуша цигара с два филтъра. Важно е да се отбележи, че пълнителите които ви се предлагат с нова цигара са само пробни и свършват бързо. При повторно купуване на пълнители само, се усеща и може да се срванява с истинска цигара. Продават се пълнители със три нива- леки средни и тежки. Последнитге се усещат всъщност не тежки, а като нормална цигара. По силни няма. Алтернатива е също последвалата възможност, да си купите само никотин ма капки с който презареждате филтъра-пълнител. Така една кутия цигари ви излиза вече по около 40-50 стотинки. Нужна е само воля да привикнете с начина на пушене, който каткто отбелязах по-горе, трябва да е с по продължително и бавно всмукване. Ако успеете с това, ще имате цигара на разположение винаги, без огън и безвредна наистина. Много е важна марката, обаче. Има едни по тънки и по дълги при които усещането е по сравнимо с това на обикновенна цигара. П.П. Пушач съм от 20г. и пушех по около две кутий синьо виктори.
                            Fiat Marea TD100

                            Коментар

                            Working...
                            X