Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко можете да натоварите своето Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко можете да натоварите своето Браво

    Здравейте, днес направих колата ми да изглежда като коледна елха. Накичих я яко и я натъпках до горе. Мислех, че ще ме спрат, но ми се размина....Мисля обаче, че може още...
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

    #2
    На твое място веднага бих пуснал Бравото за продажба или бартер за комби...

    Коментар


      #3
      vital написа:
      На твое място веднага бих пуснал Бравото за продажба или бартер за комби...
      За момента ме устройва идеално
      Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

      Коментар


        #4
        Радвам се за теб Но аз не бих си закачил толкова неща.П.С Колата ми е горе-долу толкова голяма...

        Коментар


          #5
          Не ви знам как товарите Бравотата, ама вижте аз кво причиних на Мареата. Ами така де, мързелът е голяма работа - налагаше се да пренеса тези дърва на 20 метра, но разполагах с един съдран чувал и така разреших проблема.
          Прикачени файлове
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            sugarboy написа:
            Не ви знам как товарите Бравотата, ама вижте аз кво причиних на Мареата. Ами така де, мързелът е голяма работа - налагаше се да пренеса тези дърва на 20 метра, но разполагах с един съдран чувал и така разреших проблема.
            Нищо и няма колко дърва са около 200-300 кг.И аз се кича от време на време като колегата с Бравото ,но единствения ми изход е Ulysse или Скудо.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Аз такова нещо не мога да си причиня нито на Алфата, нито на Бравата! Затова си имам и една Киа Карнивал
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
              Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
              Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

              Коментар


                #8
                I аз мислех така да го товаря за почивката, но се отказах, вместо това се сдобих с комби. И добре, че го направих, щото мъкнахме сума кила маслини - иначе не знам къде щяхме да ги слагаме
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #9
                  Като иска да е чиста да е станала попадия, а не кола. Всеки си купува автомобил за да му върши работа. Една прахосмукачка и става чисто нова.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    #10
                    И аз съм товарил Вravo-to с пясък и цимент, не по-малко от 300 кила, даже повече,щото само пясъка 6еше толкова. Нищо му няма, само дето се цапа много.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #11
                      Подсетихте ме, че и аз венъж бях натъпкала Бравата с дърва, ама яко - 5-6 чувала

                      Коментар


                        #12
                        При моите коли положението е: "Ако можеха да говорят"....Виж и на двата Пунтака не им се е случвало да носят нещо повече от зимните си гуми в багажника.Ама старото Типо, а пък особено Уното преди това - като знам че с него си вадих хляба няколко години - то не бяха пазари и зареждане на магазини.Виж Бравата не е тъпкана много, ама то се не знае - покрай ремонта пренесе доста пъти по 200-250 кила лепила за плочки и ламинат и какво ли още не.Трябва да бачкат - в крайна сметка не ги купуваме само да ги гледаме.
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          За риба
                          Прикачени файлове
                          Fiat Punto 1.7TD
                          Toyota Avensis 2.0D4D

                          Коментар


                            #14
                            Оооо и Живето нагоре из баиро с лепила за плочки, цимент, тротоарни плочки 50/50 и теракота от практикер и сестрата със зетя и децата. Бе сичкото катун. Като Дукато в мини-вариант. Да не е ставала кола. Поне по половин тон отнася из баиро.

                            Коментар


                              #15
                              Много ясно, че сме ги купили да влачат. Поне такова е моето мнение. Малко клекна на този тур натоварване, но не се усещаше особено тежка колата. Пролетта мисля да кача 4 - ма човека, кутията отгоре и газ в чужбина...
                              Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

                              Коментар

                              Working...
                              X