Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос свързан с отнемане на шофьорска книжка

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    НАЙ ДОБРЕ СПРИ ДА ПИШЕШ В КОЯТО И ДА Е ТЕМА1.8. Спамът няма да бъде толериран в никой случай !Модераторски екип на fiat-bg.org
    Marea HLX 147ps

    Коментар


      #47
      Ако имате нещо да си казвате с колежката, напишете и ЛС Какви са тези глупости - трябва и секс, била изперкала, кризата и се отразява, спри да пишеш, и не знам си какво. Колега koolio - дори и да е казала така , за скоростите - Това че кара със 70 при ограничение 90 не я прави опасна. Надявам се познаваш разликата между знаците за "допустима максимална скорост", и "задължителна минимална скорост". Ограничението 90 не е задължение за 90

      Коментар


        #48
        Пак намеквам, че мястото на темата е в кошчето! Не виждам, защо тук трябва да се толерира беззаконието, като се дават съвети на хора мачкащи правилата така, както биха смачкали и нас, ако им се изпречим на пътя!? @MitioLudiq това, че не си утрепал човек при ПТП, но си без кижка не те ли прави нарушител? Извини ме, но за 15 години шофьорски опит нямам ПТП по моя вина, а по чужда бе само едно спиране в задната ми броня на един льольо. Мислиш ли, че се дължи само на късмет? За мен хора мислещи, като теб и невзимащи си поука от това, което са сторили са потенциални убийци на пътя.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #49
          А ти къде видя ,че е правил птп без книжка !? И супер аршин имате честно - сигурно трябваше да я питам ,а вие колежке получавате ли си секса редовно че така усърдно се занимавате със всяка тема където има нарушители на закона за движение.+ това тя самата си каза ,че лудите шофиори им трябвало секс да се успокояват.Казах и същото че да се успокой и тя.Пък и може и аз да съм от лудите шофиори и с нейното изказване да ме обижда и мен ама как и да е....Досега да бяхте разчистили темата от спам-а, ключ и да бяхте сложили по предупеждение на мен и на нея щом искате спокойствие....От овце на тревопасни как е....или да дам по-така научно обяснение за заблудени.
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #50
            ele написа:
            koolio написа:
            Въпросната колежка и мен ме нападна и обиди наскоро без причина, а тя твърди, че е безопасна, защото кара със 70 при ограничение 90, но да не се отклоняваме от темата. Съвсем логично е след като са ти взели категория Б да отпаднат и следващите. Принцип в правото - който не може по-малкото, не може и по-голямото. Колкото до твоята вина - изводите се надявам, че си ги направил сам и няма нужда да ти ги припомня някой.
            Къде твърдя, че карам със 70 при ограничение 90? Ако нямаш какво да кажеш, не си измисляй какво съм казала и какво не!Сори за офтопика. Бях решила да не пиша в тази тема, докато не се появи колегата с измишльотините и лъжите си.
            Хващате се двамата на бас. Ако koolio даде линк къде си го казала ти даряваш 50лв ако има някаква дарителска кампания тая година във форума. Ако не даде линк - той дава 50лв.И оттук нататък на ’съчинителите’ им предлагаш тая сделка, щото е лесно да се говори само.Айде да видим сега .Към автора на темата. Има в дебелите книги определение за човек, който повтаря едно и също действие многократно въпреки че всеки път резултата е един и същ. Но няма как да ти го кажа - правилата го забраняват. Ти се сещай.

            Коментар


              #51
              Vladim написа:
              Пак намеквам, че мястото на темата е в кошчето! Не виждам, защо тук трябва да се толерира беззаконието, като се дават съвети на хора мачкащи правилата така, както биха смачкали и нас, ако им се изпречим на пътя!? @MitioLudiq това, че не си утрепал човек при ПТП, но си без кижка не те ли прави нарушител? Извини ме, но за 15 години шофьорски опит нямам ПТП по моя вина, а по чужда бе само едно спиране в задната ми броня на един льольо. Мислиш ли, че се дължи само на късмет? За мен хора мислещи, като теб и невзимащи си поука от това, което са сторили са потенциални убийци на пътя.
              ти правиш ли разлика между съвет и каква е процедурата след 6-те месеца ? Никой не ме толерира - или чети както трябва или ако не можеш май очила ще ти трябват . Пак казвам не карам без книжка . И питам сега - къде видя , че съм написал , че няма да си взема поука от това което съм направил ?! незнам на какви се правите , на света вода ненапита ли незнам вече ама се излагате
              Fiat Brava SX 1.6 16V 103 BHP

              Коментар


                #52
                MitioLudiq написа:
                ти правиш ли разлика между съвет и каква е процедурата след 6-те месеца ? Никой не ме толерира - или чети както трябва или ако не можеш май очила ще ти трябват . Пак казвам не карам без книжка . И питам сега - къде видя , че съм написал , че няма да си взема поука от това което съм направил ?! незнам на какви се правите , на света вода ненапита ли незнам вече ама се излагате
                Я малко се успокой... Къде видя, че съм написал, че караш без книжка? Я си сложи едни очила и после пиши! :D Като гледам, какво е поведението ти тук Луд Митко мога да си представя, какво е и на пътя! И пак те питам, защото не ми отговори по-рано... Защо, като видя, че ти остават малко точки не си взе поука и не спря да нарушаваш закона? Защо тогава не отиде на курсове с, които можеш да възстановиш точки? А иначе не съм света вода ненапита... Малко след, като въведоха точковата система ме глобиха за превишена скорост с 20км/ч и ми отнеха 2, или три точки не помня, но това бе преди няколко години така, че тези точки са се възстановили. А дали се излагам... не мисля! Моите нарушения в сравнение с твоите разделяйки ги на шофьорският опит са май десет пъти по-малко! :DИ извинявай на, колко години си? И един съвет от мен, когато някой ти каже, че караш добре, а ти имаш две катастрофи по твоя вина не му вярвай!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #53
                  Хм, тая тема взе да става страшна пак.Хайде стига сте се дърлили - заключвам темата.Ако има обидени - да се оплакват на ЛС.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар

                  Working...
                  X