Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Фиат Дукато ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Покупка на Фиат Дукато ?

    Здравейте и от мен.Замислям се да вляза във вашето семейство Имам Рено Еспайс,но ми е вече малък за товари и съм се спрял на Фиат Дукато,но задължително къса база,все още не ми трябва дългата Та идеята ми е тези които ползват такъв автомобил биха ли ми казали кой е най-надежния двигател (задължително дизелов,че вече от 2 години съм им фен ) Става въпрос за бус около 6 максимум 7 хил. лева. До сега съм карал само лека кола и от 6 месеца Рено Еспайс цените му на частите са като на лека кола,но предполагам на буса са по скъпички ?И колко горе долу харчи този бус,ще вози леки неща,но обемисти,напълнен до горе няма да минава 100-150 килограма.Благодаря предварително на всички решили да ми помогнат.

    #2
    Никой ли не кара Дукато или просто не искате да помогнете ?

    Коментар


      #3
      Denislav007 написа:
      Никой ли не кара Дукато или просто не искате да помогнете ?
      Малко са хората в форума с дукато.Пък и да има,те не влизат редовно.
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Най-накрая един човек отговори. Благодаря ти много. Явно ще го взимам пък кавото дойде.

        Коментар


          #5
          Никой не отговаря поради причините споменати от Princo + това, че Дукато си е работен автомобил, което предполага, че е възможно да са правени икономии от консумативи, което ако не веднага, то след време ще даде отражение при теб. Общо взето според мен си е чист късмет да попаднеш на запазен и поддържан бус. Естествено дежурния съвет: преди да купиш караш при майстор, а ако го купиш сменяваш всички консумативи.

          Коментар


            #6
            Здравей колега . Буса има доста общи части с Peugeot Boxer и Citroën Jumper както знаем , т.е по-достъпни части http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_DucatoВ този форум не съм срещал информация , дори и за Доблото е доста оскъдна . Може да огледаш тези на Пежо и Ситроен http://peugeotclub.info/forum/viewto...p?f=52&t=43867
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар

            Working...
            X