Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде започнаха и за задните колани и още нещо....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ей добре че ги има катаджиите за да има с кой да се оправдавате. Още малко ще ги изкарате тях виновни че стават катастрофи, все едно те настъпват педала на газта или ви задължават да карате пияни.Тва са двете причини за многото инциденти ,а не коланите или дупките по пътищата. Щом в закона е записано че трябва да се слагат колани,значи сме длъжни да го правим, не знам кво толкова има да дискутирате.
    Виж бейби не сме глупаци,
    ние сме отбор от здравеняци.
    Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
    така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
    http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

    Коментар


      #32
      Не мисля да се впускам в разсъждения и романи.... Бих казал само едно нещо- сигурността е на първо място, защото последиците могат да бъдат необратими.
      Уважавам тези,които ме уважават!
      Clube do Marea!

      Коментар


        #33
        westdogg написа:
        Тия вече ташак си правят ....
        Може ли някой с конкретно ясно и точно изречение да ми каже какъв е поводът за тази тема, и какво точно се обсъжда в нея? И защо точно сега се сетихте за задни колани, след като съществуват от време оно?

        Коментар


          #34
          Мерси , че толко видно ми показа грешката и че се покланяш пред нея.
          Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

          Коментар


            #35
            Аааа, грешка ли било ?? Толкова време не беше поправено, и реших че това си искал да кажеш.

            Коментар


              #36
              dikanio написа:
              ele написа:
              Времето когато народът беше като робот - бачкаше, развяваше червени знамена и викаше "КПСС-БКП" отмина
              Абсолютно невярно - времето за бачкане започва точно след 1989. Преди това се е рАботело. За да си представите най-точно ситуацията, изгледайте култовата поредица "Баш майстора". Ех, защо не съм се родил по-рано, щях да строя социализъма и да си свиркам :D
              Много наивно да сравняваш действителността с един филм. Надали щеше да ти се строи социализъмъ ако те бяха опънали а копаеш някой проход и да строиш безплатно по летни бригади. Но не това е темата. То веднъж става, после е малко късно. Сега се сещам, че преди време един беше нацелил отзад колата на баща ми. Хем лек удар - само леко огъната броня, но вуйчо ми така се тряскал в облегалката на предната седалка, че му държеше влага дълго време.
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #37
                ele написа:
                dikanio написа:
                ele написа:
                Времето когато народът беше като робот - бачкаше, развяваше червени знамена и викаше "КПСС-БКП" отмина
                Абсолютно невярно - времето за бачкане започва точно след 1989. Преди това се е рАботело. За да си представите най-точно ситуацията, изгледайте култовата поредица "Баш майстора". Ех, защо не съм се родил по-рано, щях да строя социализъма и да си свиркам :D
                Много наивно да сравняваш действителността с един филм. Надали щеше да ти се строи социализъмъ ако те бяха опънали а копаеш някой проход и да строиш безплатно по летни бригади. Но не това е темата. То веднъж става, после е малко късно. Сега се сещам, че преди време един беше нацелил отзад колата на баща ми. Хем лек удар - само леко огъната броня, но вуйчо ми така се тряскал в облегалката на предната седалка, че му държеше влага дълго време.
                Ето от опит вече ти и всички покрай тебе ще слагате колани като сте на задната седалка(без никакви показни акции). Според мене нетрябва да правят акции точно за това и да глобяват. Човек когато неиска да го сложи винаги ще си кара без него. Има много по-опасни неща по родните пътища на които трябва да се обарне внимание ама от тях КАТ няма как да си изкарат пари за коледните екскурзии. Затова се захапват за неща от които могат да изкарат пари.
                Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                Ex.Opel Astra

                Коментар


                  #38
                  А забравих да напиша как в едно Бургаско село лелката която минава за таксата за кабелната, ти минава и колата на преглед само с документите и с/у 5лв. отгоре. И утре тази кола ще се движи с/у всеки един от нас. Тогава недай си боже и с 10 колана да си опасана тази кола като не е изправна няма кой да те спаси от нея. Не е ли това по-важно: да се спрат всякакви трошляци да се движат по пътишата ни?????????
                  Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                  Ex.Opel Astra

                  Коментар


                    #39
                    eй, много забавно, този уиикенд си ходих на село, до Плевен, по пътя имаше КАТ на едно място и един таксиджия очевидно им разправяше как не му работели коланите отзад... отворил вратата, старшината пипа отзад гледат умуват, минах бавно от там, за това го видях...а майка ми през цялото време си беше с колан отзад във Фичо... след като прочете за новата им акция за колани на задните седалки...по-интересно е, вечерта на село си говорим с един приятел на центъра и там срещу нас се заложила една патрулка и спира на ред...един с халогени си плати и бързо-бързо си тръгна без дори да ги изключва...вторият, обаче, беше дРъво пиян явно и се мотаха около 30мин-час с него... не знам как уредиха нещата, ама явно им е било доходно защото след това спокойно си тръгнаха...
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      #40
                      BEX---GT написа:
                      eй, много забавно, този уиикенд си ходих на село, до Плевен, по пътя имаше КАТ на едно място и един таксиджия очевидно им разправяше как не му работели коланите отзад... отворил вратата, старшината пипа отзад гледат умуват, минах бавно от там, за това го видях...а майка ми през цялото време си беше с колан отзад във Фичо... след като прочете за новата им акция за колани на задните седалки...по-интересно е, вечерта на село си говорим с един приятел на центъра и там срещу нас се заложила една патрулка и спира на ред...един с халогени си плати и бързо-бързо си тръгна без дори да ги изключва...вторият, обаче, беше дРъво пиян явно и се мотаха около 30мин-час с него... не знам как уредиха нещата, ама явно им е било доходно защото след това спокойно си тръгнаха...
                      За какво да говорим повече. После коланите ни биле виновни само.
                      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                      Ex.Opel Astra

                      Коментар


                        #41
                        Абе колко колана има отзад Бравото? Вчера ходихме извъз София 4 човека та се зачудих - има 3 закопчалки, пък аз виждам 2 колана. Кьорав ли съм или...?
                        Браво 1.6 16v 1996
                        Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                        Коментар


                          #42
                          svilens написа:
                          Абе колко колана има отзад Бравото? Вчера ходихме извъз София 4 човека та се зачудих - има 3 закопчалки, пък аз виждам 2 колана. Кьорав ли съм или...?
                          Средния ти колан вероятно е под задната седалка. Тя се вдига на пантички.

                          Коментар


                            #43
                            ///// написа:
                            svilens написа:
                            Абе колко колана има отзад Бравото? Вчера ходихме извъз София 4 човека та се зачудих - има 3 закопчалки, пък аз виждам 2 колана. Кьорав ли съм или...?
                            Средния ти колан вероятно е под задната седалка. Тя се вдига на пантички.
                            Брях благодаря - ще взема да проверя днес :D
                            Браво 1.6 16v 1996
                            Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                            Коментар


                              #44
                              3-тия ми колан седи под седалката.Чудно ми е от къде трябва да се прокара за да се използва.

                              Коментар


                                #45
                                Ако колана е скрит под седалката - т.е. долу се ползва за връзване само през кръста .Има коли на които средният колан си е нормален, но явно на бравото е от късите Хубаво кличеhttp://www.youtube.com/watch?v=QQNe4uTxJ38&NR=1Ето ви още за четене http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=40429
                                Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                                ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                                Коментар

                                Working...
                                X