Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде започнаха и за задните колани и още нещо....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде започнаха и за задните колани и още нещо....

    Вече се чудят какво да правят.ПРИЧИНАТА ЗА ГОЛЕМИЯ БРОЙ ЖЕРТВИ НЕ СА КОЛАНИТЕ И СКОРОСТТА.Кога ще наложат глоби на общините които поддържат пътната мрежа примерно ,че липсва маркировка и караш насляпо ако не познаваш пътя,КАТ се крият за да изкарат някой лев,не помагат ,а само пречат на движението,пътищата през зимния период не се поддържат.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    тази работа я гласи някъде за децата си...най-рано :D
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Re: Хайде започнаха и за задните колани.

      Tornado написа:
      Вече се чудят какво да правят.ПРИЧИНАТА ЗА ГОЛЕМИЯ БРОЙ ЖЕРТВИ НЕ СА КОЛАНИТЕ И СКОРОСТТА.Кога ще наложат глоби на общините които поддържат пътната мрежа примерно ,че липсва маркировка и караш насляпо ако не познаваш пътя,КАТ се крият за да изкарат някой лев,не помагат ,а само пречат на движението,пътищата през зимния период не се поддържат.
      Абсолютно съм, съгласен с теб само малко с тези колани отзаде как ще се справям незнам ама я ми кажете коланите за сърдечно болни и бременни не са задължителни нали или са го променили
      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


      FIAT BRAVO 1.8GT
      FIAT BRAVO 1.9TD ex

      Коментар


        #4
        Единствената причина за големият брой жертви са шофьорите и тяхната безотговорност. Слагането на коланите е вид отговорност и е пътят към по-малко жертви. Големите неща започват от малките неща. Не виждам защо недоволствате КАТ като прави нещо - ако не прави нищо - пак недоволствате - не може да ви се угоди. Ако не ви харесвта пътищата - съдете общините, подайте сигнал, търсете си правата. Хем искате нещо да стане, хем не искате нищо да правите!! По този повод еднин приятел преди няколко дена недоволстваше как КАТ нищо не правят, само киснат където не трябва. Днес недоволстваше, че КАТ били навсякъде и само дебнели с радара.... без коментар.vaskoni_1980: коланите не са задъллжителни за бременните, както и за хора със заболявания, при които е противопоказано или не е желателно слагането им. Не виждам какъв е проблемът при сърдечно болните - но ако може - може.
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          КАТ не контролират в България ,а дебнат и се правят на всевишни.Не крия ,че ги мразя.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Някой знае ли бременните и сърдечно болните дали са освободени от поставянето на колани??
            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


            FIAT BRAVO 1.8GT
            FIAT BRAVO 1.9TD ex

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              КАТ не контролират в България ,а дебнат и се правят на всевишни.Не крия ,че ги мразя.
              Ако спазваш закона - няма от какво да се притесняваш. Ако те спрат - винаги можеш да пишеш, че са се крили. Дай да ги уволним катаджиите - ще цъфнем и ще вържем тогава...п.п. не разбрах защо ги мразиш, защото ти пречат да караш с 200? или щото ще пуснат някой друг, каращ с 200, а теб - не?
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #8
                Деа аз ги свалих мойте задни.. Ама здраве да е рядко ми се налага да возя някой отзад камо ли на дълъг път!
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #9
                  Нещо се обърках КАТ и ПОЛИЦИЯ вече едно и също ли са?Мазни чичковци с очила които не носят шапки и първите им думи са "КО ША ПРАИМ СЯ" вместо да се представят.Имат ли право да спират автомобили за проверка на автобусна спирка?
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    ele написа:
                    Tornado написа:
                    КАТ не контролират в България ,а дебнат и се правят на всевишни.Не крия ,че ги мразя.
                    Ако спазваш закона - няма от какво да се притесняваш. Ако те спрат - винаги можеш да пишеш, че са се крили. Дай да ги уволним катаджиите - ще цъфнем и ще вържем тогава...п.п. не разбрах защо ги мразиш, защото ти пречат да караш с 200? или щото ще пуснат някой друг, каращ с 200, а теб - не?
                    Знаеш защо всички ги мразят.Не карам с 200.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Аз лично откакто ме удариха, карам и тези отзад да си слагат колани. Въпреки, че многорядко се случва да возя някого.А за куките - миналата седмица приятел вози майка си нанякъде и стават свидетели на лека катастрофа.Продължават и след малко виждат патрулка, спират и им казват, че на 200метра назад е станала катастрофа.Отговора - я се разкарай МА, ти немаш ли си друга ра6ота.Коментара е излишен.
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #12
                        В Европа задните колани са задължителни. Аз лично виждам само полза от колан когато автомобила ще минава през таван или когато пасажерите не следят пътя. Когато се возя и се унасям и заспивам задължително си слагам колана. Иначе при ситуации на удар досега винаги съм бил подготвен като се държа здраво и винаги съм оставал на седалката.

                        Коментар


                          #13
                          Tornado написа:
                          Имат ли право да спират автомобили за проверка на автобусна спирка?
                          Имат право да те спират където си искат. Дали усложняват движението по този начин е друг въпрос. Но имат.
                          trace написа:
                          Отговора - я се разкарай МА, ти немаш ли си друга ра6ота.Коментара е излишен.
                          Айде сега ...Не я ли напсуваха и на три европейски езика освен това?Я вземи питай приятеля си къде точно става това, в колко часа, както и да посочи ДКН на полицейския автомобил.После напиши данните тук.Напиши и името на приятеля си и майка му, както и начин за връзка с тях. Последното на "лични".
                          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                          www.cyxap.com

                          Коментар


                            #14
                            Коланите са си хубаво нещо и са наистина живото спасяващи.Няма какво да се лъжем.Преди време бях пуснал една тема "Безрасъдни пътници".Там доста добре е обсъдихме темата за пътниците и коланите.Напълно съм съгласен с мнението на "торнадо".КАТ пътна полиция е най-корумпираното и най-желаното за работа място в полицията.Единственото звено в което никога няма свободни бройки за щат.А за това че не си вършат работата трябва или да си сляп или да си много заблуден за да не го видиш и да го осъзнаеш.Работата на КАТ се свежда само до наказателно звено, а не трябва да е така.Ставал съм свидетел как на най-оживеното кръстовище (Трапезица) в Бургас господата от КАТ които регулираха светофарите с някакво устройство подобно на пулт с бутони го блокираха.От всички посоки светна червено,всичко замря за няколко минути след което се почна хаоса,почнаха едни клаксони едни безумни минавания, полицаите почнаха да се шашкат какво става.И вместо да започнат да регулират движението си прибраха пулта в таблото на светофара,качиха се в опела и си заминаха оставяйки всичко зад себе си.Толкова смаян бях и аз че не се усетих да си ги заснема с телефона тея блюстители на правилата за движение.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #15
                              КАТ са корумпирани, защото им дават - като спрат да им плащат на ръка - дали пак ще са корумпирани? Забравяте, че корупцията има две страни, не само тази, която взема. От друга страна в България няма гражданско общество - като се издъни някой (държавен сужител), хората предпочитат да си мълчат и да мрънкат в приятелска обстановка или, както е модерно, в някой форум.
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар

                              Working...
                              X