Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Верните наследници на пернишкия москвич...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    в москвич форума няма ли проек тоя в раздел Тунинг, да покаже как го е сътворявал малко по малко и накрая си представете доволната му усмивка, след като го е завършил
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #17
      Уеуе-мауе....
      Браво 1.6 16v 1996
      Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

      Коментар


        #18
        Един здравомислещ човек,никога не би си го причинил тва на колата ! Естествено тва не важи за РК !
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #19
          reter написа:
          в москвич форума няма ли проек тоя в раздел Тунинг, да покаже как го е сътворявал малко по малко и накрая си представете доволната му усмивка, след като го е завършил
          нещо намекваш или така ми се струва?Придържайте се към темата. Не се толерират постове, пуснати с цел откровено заяждане или спам.Модераторски екип на fiat-bg.org
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #20
            Най-големият сеир са сините лампи и мястото им.

            Коментар


              #21
              ele написа:
              reter написа:
              в москвич форума няма ли проек тоя в раздел Тунинг, да покаже как го е сътворявал малко по малко и накрая си представете доволната му усмивка, след като го е завършил
              нещо намекваш или така ми се струва?
              ъ?
              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

              Коментар


                #22
                reter написа:
                ele написа:
                reter написа:
                в москвич форума няма ли проек тоя в раздел Тунинг, да покаже как го е сътворявал малко по малко и накрая си представете доволната му усмивка, след като го е завършил
                нещо намекваш или така ми се струва?
                ъ?
                Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                Коментар


                  #23
                  Ще си изпроси някой предупреждение, ама а да видим.

                  Коментар


                    #24
                    Immortal написа:
                    Ще си изпроси някой предупреждение, ама а да видим.
                    тихо, това е тайна Ти гледай да не си ти "наградения".Модераторски екип на fiat-bg.org
                    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                    Коментар


                      #25
                      Или много си мрази колата, или гледа много полицейски филми...това е идеалната кола за филма "Полицейска академия"п.п Може модераторите да изтрият този линк, но се сетих за тематиката "полицейска кола", пък има и ФИАТhttp://vbox7.com/play:359cdbdd&al=1&...13Отново много съжалявам... не се стърпях, дано поне някой да се посмее като мен...
                      FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                      FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                      Коментар


                        #26
                        Irka_fihi написа:
                        Що бе,кво й е на колата ...
                        Щом така питаш, да ти кажа:1. Притеснява ме тоталната липса на лети джанти, например на Голфче единичка, по-широчки по възможност.2. Китеничето на таблото, само по себе си чудесна идея, можеше да е в по-весел цвят от това скучно сиво - например ярко жълто, електриково виолетово или искрящо небесносиньо.3. Огледалата не са му достатъчно на това нещо - притеснявам се за видимостта на водача.4. Не съм го виждал на тъмно за да дам и други съвети, свързани предимно с декоративната и практическа илюминация.5. Гумите можеха да са тотални сликове, а не тези скучни стари галошиВъобще идеи имам. А и нека бъдем обективни - от колата си има какво още да се желае, не е перфектна
                        She was only a whisky maker but he loved her still.

                        Коментар


                          #27
                          gantcho написа:
                          Irka_fihi написа:
                          Що бе,кво й е на колата ...
                          Щом така питаш, да ти кажа:1. Притеснява ме тоталната липса на лети джанти, например на Голфче единичка, по-широчки по възможност.2. Китеничето на таблото, само по себе си чудесна идея, можеше да е в по-весел цвят от това скучно сиво - например ярко жълто, електриково виолетово или искрящо небесносиньо.3. Огледалата не са му достатъчно на това нещо - притеснявам се за видимостта на водача.4. Не съм го виждал на тъмно за да дам и други съвети, свързани предимно с декоративната и практическа илюминация.5. Гумите можеха да са тотални сликове, а не тези скучни стари галошиВъобще идеи имам. А и нека бъдем обективни - от колата си има какво още да се желае, не е перфектна
                          от мен предложение за теглич с изрязана топка за тенис или друг аксесоар.
                          FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                          Коментар


                            #28
                            Бе бъзикате се вие ама аз преди време ходих в Пловдив да си купувам един Мерцедес W126 - Пурата дето ги викат, 560SEL.Ей тук има снимки.От тях не се вижда много добре пък и няма много снимки на салона щото ме беше срам да го снимам.Та и там интериора беше доведен до някакви такива цигански висоти, подобни на този, от тази тема.Е вярно, нямаше "вградена" елка и трубка за радиостанция ама пак беше пълно с всякакви безумни "подобрения", които тотално ме отказаха от колата.Което не ми попречи да си изпрося един половин часов тест дарайв из града на тепетата, който за една бройка да промени решението ми Та накратко: Стига с тоя Перник, дейба - и майните не се дават в авангардните тунинги :D
                            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                            Коментар


                              #29
                              Сега като се замисля, форум администратора на ФИАТ форума, има знака на Мерцедес за аватар. Смятай.
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар


                                #30
                                Че той, администратора замисля да заебе от другия сезон четриколесните по принцип и да се хвърли на седлото на някой вид чопър...Едва ли има нещо общо с форума, мисля
                                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                                Коментар

                                Working...
                                X