Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Grande Punto инструкции на BG език(+въпрос)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Grande Punto инструкции на BG език(+въпрос)

    Здравейте колеги,понеже от скоро съм собственик на въпросният автомобил, поради факта, че е закупен от Германия и е с книжка на немски език, имах нужда от книжката към него на български език. Намерих си я, преснимах я и реших да я сканирам и сега имам молбата някой да я качи в Downloads за да се ползва от тези, които я нямат. Моля, който може да направи това, да ми даде мейл на ЛС, за да му пратя файла.А сега въпросът:Имам още книжките на английски, немски и руски език. Във всички тях пише, че ангренажния ремък се сменя на 120 хил.км., а в българската - на 60 хил.км.?!?!? На какво се дължи тази разлика...все пак не е малка разликата между 60 и 120. Може ли, колите произвеждани за различните пазари да излизат с различно качество на вложените материали Успешен ден на всички
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    #2
    непросто тук ни пускат по пързалката, за маслото е разбираемо да е по-къс интервала...ама за ремъците, особено оригиналните...погледни годините - на 5-тата година трябва да смениш всички ремъци и ролкино не в АутоИталия, защото ще те изръсят много яко
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Sev написа:
      непросто тук ни пускат по пързалката, за маслото е разбираемо да е по-къс интервала...ама за ремъците, особено оригиналните...погледни годините - на 5-тата година трябва да смениш всички ремъци и ролкино не в АутоИталия, защото ще те изръсят много яко
      т.е. да си се ръководя по Немското ръководство или Сроковете за смяна на ангр.ремък/ролки в БГ книжката са:60 хил.км. или на всеки 3 години - което настъпи първо във времетов немската:120 хил.км. или на всеки 5 години - което настъпи първо във времетоЗа маслото във всички книжки пише:на 15 хил.км. или 24 месеца - което настъпи първо във времето
      SKODA 105L '78
      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
      FIAT 126p '89
      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
      GRANDE PUNTO 1.2 '06

      Коментар

      Working...
      X