Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся съдействие от колегите от Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся съдействие от колегите от Русе

    Тази седмица на 24.10 (ако няма промяна, защото и това се случва) в Русе ще се проведе републиканско първенство по карате шинкиокушин за деца до 10 г. и 14 г. Молбата ми е към колегите от Русе: ако някой види плакат за предстоящата спортна проява, да ми пише в коя зала (или училище) ще се проведе и да ми даде точен адрес на въпросното съоръжение.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Може да хвърляш по поглед в:http://www.ruseinfo.net/news_66732.htmlЗасега не виждам нещо да пише по въпроса.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        Това е идея, не съм се сетил, че в някой местен новинарски сайт може да се появи информация. А питането ми е свързано с това, че Русе е доста далече, пристигаме почти за кантара и няма много време за губене. Случвало се е, отиваме на състезание, оказва се, че ще е в друга зала, различна от първоначално обявената, а един път дори го бяха отложили за следващия ден. Освен това пътуваме с личните си коли, понякога се разделяме по пътя. Като знам адреса и си пусна GPS-а ми е най-лесно . Но няма начин, почти всичко в каратето е на ентусиазъм, абсолютно аматьорско. Организацията в общи линии, също :D .
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Колега видях темата още вчера ма чесно казано не съм виждал никъде из града постери( то не съм и обикалял мноо че съм болнични де ).Утре тряя да пообикалям из града и ако забележя нещо ще напиша веднага ПО - ПРИНЦИП такива мероприятия ги провеждат в зала Дунав( но това е само по принцип! ).Тя се намира http://www.bgmaps.com/map.aspx?city=...g=bgМежду другото ми стана интересно и мноо мистериозно няма никво инфо в Нета не че е наи важното това ма все пак...

          Коментар


            #6
            Каратето не е популярен спорт, макар че на състезанията участват стотици деца, повечето с родителите си и се създава впечатление за голяма посещаемост . А инфо за предстоящата проява има в календара на федерацията, както и в сайтовете на клубните отбори. В Русе сме били 4 пъти на състезания. Двата пъти бяха в зала "Дунав" и всеки път я намирахме много трудно, а другите два пъти във физкултурния салон на някакво училище, което беше съвсем близо до залата, ако не греша.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              И аз ще гледам за плакати.
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #8
                Re: Половин тема - търся съдействие от колегите от Русе

                snake написа:
                Тъй като въпросът е маловажен, реших да не пускам цяла тема, а половин . Тази седмица на 24.10 (ако няма промяна, защото и това се случва) в Русе ще се проведе републиканско първенство по карате шинкиокушин за деца до 10 г. и 14 г. Молбата ми е към колегите от Русе: ако някой види плакат за предстоящата спортна проява, да ми пише в коя зала (или училище) ще се проведе и да ми даде точен адрес на въпросното съоръжение.
                Мисля че ще бъде в залата на училището по европейски езици,но не съм много сигурен !!!

                Коментар


                  #9
                  Опитвам са да кача снимка на плаката, но е 2,0 Mpix ... http://nikoyman.snimka.bg/automobile...561738.bigНе знам дали става въпрос за същото мероприятие (това не е шинкиокушин, а вин чун). ул. "Студентска" № 10 се води адреса на това училище - качвам карта:
                  Прикачени файлове
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #10
                    ТУК мноо интересно пише обаче Семинар

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря на всички, които се опитаха да помогнат. Явно състезанието е обвито в голяма тайнственост - никъде нито дума за него в нета . Днес и вчера бях на съвсем друга вълна и забравих и за състезанието, и за темата . Утре рано сутринта тръгваме, ще се оправяме в движение, както обикновено.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #12
                        snake написа:
                        Благодаря на всички, които се опитаха да помогнат. Явно състезанието е обвито в голяма тайнственост - никъде нито дума за него в нета . Днес и вчера бях на съвсем друга вълна и забравих и за състезанието, и за темата . Утре рано сутринта тръгваме, ще се оправяме в движение, както обикновено.
                        Успех с намирането на залата и без медал да не се връщаш
                        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                        Коментар


                          #13
                          И залата намерихме (хванахме едно такси да кара пред нас), и се представихме повече от успешно. Моят син е златен медалист до 14 г. в кат. до 51 кг. (свали 5 кг, за да влезе в нея !), а отборът ни карате клуб "Торнадо" Пазарджик е на първо място отборно.
                          Прикачени файлове
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            Честито !!!

                            Коментар


                              #15
                              Честито Следващия медал да е от международно състезание.
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар

                              Working...
                              X