Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба към колеги от ВТ и Горна Oряховица!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба към колеги от ВТ и Горна Oряховица!

    Имам лек проблем с рейката на Мареата.Разбрах , че в Горна се рециклират рейки и ми е нужен телефон за връзка с момчетата.Имам конкретен въпрос към тях.Ако някой може да ми даде телефон за връзка с тях ще съм му благодарен
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    #2
    Вече се свързах с човека, благодарение на отзивчива колежка от форума
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #3
      Колега не си струва особенно много, но зависи каква цена ще ти дадат...преди ги бях питал за цена за рециклиране и беше доста солено.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Новата е повече от 1000 лв. Така че рециклирането, ако е до 150-200 лв. си струва, стига да има гаранция, че за определен период ще работи и няма да протече . Втората употреба е тото - може да попаднеш на рейка точно като тази, която си изхвърлил. А смяната е много гадна и трудна.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Значи при мен проблема е следния.Някакво уплътнение изпуска(това е точно там където се свързват кормилния пърт и карето на рейката).Изтича вътре в купето под изолацията и от там отдоло пода е омазан и капе на земята.Цента която ми дадоха само за подмяната на тая семеринга е 70 лв с година гаранция или рециклаж на цялата рейка за 150 лв с година гаранция.Та се чудя кое да препочета, цялата или само въпросната семерина.Рейката ми е здрава няма нищо разбито и не са омаслени накрайниците под маншоните.Не знам дали пък след време няма друго да се скапе и да я смъквам пак ....просто не знам, кога няма пари тогава ставт бели
          now. BMW E39 523i '98 170hp
          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

          Коментар

          Working...
          X