Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за сайт за качване на снимки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за сайт за качване на снимки

    Я някой да каже някой сайт за качване на снимки. Искванията са ми да могат да се качат 5-6ГБ , да може да се влиза без да има човек регистрация като му дам линк(понеже като кача в Snimka.bg , иска ти регистрация и тогава те пуска да разглеждаш),също тъка ако има начин и парола да се слага за гледането.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    http://url.bg/В този сайт даже може да се търсят снимките. Не е мой, че му правя реклама. просто скоро разменихме линкове и ми направи впечатление идеята.
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    Коментар


      #3
      ........На този можеш да качиш такова количество снимки, може да бъде публичен албума и не е нужно някой да се регистрира за да ги разгледа, вече за личните албуми не знам как е. Пробвай ако искаш.п.п. Извинявай, заблудил съм се, не може да се качат толкова много като обем снимки. Поради това премахнах линка към сайта.

      Коментар


        #4
        Аз ползвам bgphoto.net, там за разглеждане не иска регистрация. Не съм сигурен за максималния размер снимки - аз качвам с размери около 3 МБ.Проблемът там е, че доста често имат проблеми, както в момента дори. Не се отваря изобщо сайта им.

        Коментар


          #5
          Не е вярно, че в снимка.бг иска регистрация и тогава можеш да гледаш - зависи как си организираш албумите си.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            ele написа:
            Не е вярно, че в снимка.бг иска регистрация и тогава можеш да гледаш - зависи как си организираш албумите си.
            Дай съвет как да ги организирам така , че примерно ако ти пратя на тебе линк директно да разглеждаш снимките.
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              #7
              z_sutrov написа:
              ele написа:
              Не е вярно, че в снимка.бг иска регистрация и тогава можеш да гледаш - зависи как си организираш албумите си.
              Дай съвет как да ги организирам така , че примерно ако ти пратя на тебе линк директно да разглеждаш снимките.
              Не знам, трябва да пише като влезеш - огледай се. Едно време имах регистрация, но не съм влизала от година и са я махнали - иначе щях да ти кажа точно, но не ми се регистрира. ето условията на ползване:
              ...Snimka.bg е сайт, в който можете да публикувате свои авторски снимки. Снимките се въвеждат в тематично подредени онлайн фотоалбуми.Фотоалбумите могат да бъдат със скрито или общодостъпно съдържание - в зависимост от Вашия избор.Под скрито съдържание се разбира личен албум. Личните албуми са достъпни за Вас и Вашите гости само с парола. Личните албуми не се появяват в общите списъци на албуми и не участват в никакви статистики за посещаемост.Общодостъпните албуми са достояние на всички регистрирани потребители и гости на сайта. С публикуването на снимките в тях, Вие давате съгласието си тези снимки да бъдат достъпни за разглеждане от всички регистрирани потребители и гости на сайта, като Snimka.bg не носи отговорност нито за съдържанието им, нито за нанесени Ви щети от страна на други потребители или гости на сайта....
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #8
                Снимка.бг наистина не иска регистрация. Току що разглеждах снимки от там, без да имам регистрация.

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Снимка.бг наистина не иска регистрация. Току що разглеждах снимки от там, без да имам регистрация.
                  Явно аз нещо не правя албума както требва. Ще се боря пак , че ми изядоха главата за снимки от сватбата.
                  Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                  Ex.Opel Astra

                  Коментар


                    #10
                    z_sutrov написа:
                    Immortal написа:
                    Снимка.бг наистина не иска регистрация. Току що разглеждах снимки от там, без да имам регистрация.
                    Явно аз нещо не правя албума както требва. Ще се боря пак , че ми изядоха главата за снимки от сватбата.
                    Аз бих препоръчал http://www.album.bgРегистрацията е бърза и лесна.не изисква да си регистриран за да разглеждаш албуми и снимки.Всъщност що ли ти обяснявам като си ми разглеждал албума.Знаеш как е.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #11
                      Знам, че ще бъда изяден, че предлагам услуга от злата империя. И все пак - http://skydrive.live.com/ 25GB "sky drive", възможност за организиране в албуми с различно ниво на достъп и най-якото - става не само за снимки. Недостатък - по-бавничко ще бачка от бг-сайтовете. Аз лично ползвам пикасата на гугъл, ама там за 5-6 GB ще трябва да се плаща.
                      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                      Коментар


                        #12
                        Ако ще ти е полезно сега разглеждах снимки от тук и се сетих за темата http://www.radikal.ru/ Влез на "Правила" и там е описано всичко/ако имаш "Преводач" е още по-лесно за четене/, а най-отдолу те препраща към отговори как да създадеш анимирани, албуми и други...

                        Коментар


                          #13
                          в снимка бг албума ти трябва да е публичен,за да могат да го гледат всички,ако е личен,там ти е грешкатааз ползвам снимка бг и всички ми виждат албумите
                          ex.Мареа ТД100

                          Коментар

                          Working...
                          X