Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вижте се какво представлявате, господа полицаи! + клипче

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ей, това беше грубичко, едва ли има нужда. Каквато и да е Илена, едва ли те засяга, то си е неин проблем и на този/тези които споделят емоциите и.Някой път опърничавите жени са пълна изненада в добрия смисъл, ако имаш умението да ги поставиш в подходяща ситуация. Вервай ми. Постът няма връзка с темата.Модераторски екип на fiat-bg.org
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #32
      Кой е този потребител я сподели. Много ми е любопитно кой се е изхвърлил така, защото в реалния живот НЕ познавам никого от форума.Няма връзка с темата.Модераторски екип на fiat-bg.org
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #33
        ЕЕЕ Колеги стига сте се "хапали"!!! Я по весело! :P Иначе гнусното в случката е, че хора на които трябва да се разчита, които трябва да бъдат олицетворение на закона, на реда, на закрилата, са се възползвали от въпросното момиче. Ако то се е поискало - ОК поредната ш*авран*ия дето иска да се ... със всеки. Мисля, че повечето колеги също биха се възползвали ако някой си поиска. В смисъл море, алкохол и т.н. всеки знае как е, да не говорим, че има девойки на по 15-16 години който изглеждат а и се държат, като доста по-зрели .Ако обаче върпосните са я изнасили.... предлагам да бъдат убити с камъни на някой площад - това за изнасилването лесно ще се разбере, нали са се снимали тъпаите.
        FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

        Коментар


          #34
          За потребики, на които просто им се филосовства в свободното време препоръчвам ето този форум:http://forum.bg-mamma.com/Приемам забележките за постинга си и предупреждението. Нормалните потребители, които публикуват полезна информация не трябва да бъдат обиждани. Изнасилванията не са хубава тема.И все пак оставам на мнение, че се пишат много празни приказки тук.Аз лично съм имал случай, да ми удари полицай колата, и случая да се разглежда от неговите началници в тяхна зала в КАТ и да не се стигне до никакви сериозни последствия като акт за предизвикване на ПТП порад това, че въпросния служител не помни да е имал някога талон към книжката и видите ли няма какво да му вземат. Някък си остават лоши впечатления ако не друго.
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #35
            ПропаднАлците вече са на свобода...Момичето може да е било всякакво, но това не оправдава поведението на полицаите... Не искам такива полицаи да "помагат" на децата ни!В малките и не дотам малките градове за да започнеш работа в системата на МВР ти трябват връзки и да дадеш рушвет на съответния човек. Това е съвсем явна "публична тайна". Ето защо на тези нива в МВР влизат морално пропаднали и користно податливи същества.Искали респект и уважение - ами заслужете си го бре! Той се гради с години, а не пада от небето.
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #36
              Информацията в медиите е доста неточна и аз не им вярвам много много.
              http://direktoriya.com/index.php?c=41
              линк

              Коментар


                #37
                http://vbox7.com/play:28f82df3В този репортаж се казва: "Ще бъдат съдени за блудство с непълнолетна" ... "момичето не е подавало жалба" (за изнасилване)
                Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                Коментар


                  #38
                  sim4ata написа:
                  Оная пикла си е изкала първа, сигурен съм!
                  Няма да чета до края. Ти нормален ли си? На колко си години, а ако беше твоя дъщеря? Имаш ли идея какво им е на родителите на момичето, властта да гази с власт? Проумяваш ли го?И да е била последната наркоманка на 15 години, която да им е клекнала с думите "айде да ви духам", това ли е поведениетона един редови български полицай или трима такива, на които ти би трябвало като обикновен човек да би поверил живота на детето си?ТИ знаеш ли какво означава в САЩ думата полицай? Знаеш ли нейното значение, ценност, отговорност, знаеш ли или просто си приказваш?Точно такива като теб като станат "полицаи", в едни огромни кавички "пазители на реда", са опасни за обществото! Засрами се!

                  Коментар


                    #39
                    Orcinus, успокой се и помисли.Въпроса е дали момичето е изнасилено или си е курваляк по принцип.От отговора на този въпрос зависи наказанието за униформените.В единия случай ще бъдат съдени за изнасилване, а в другия за блудствени действия с непълнолетна или само уволнени.Разликата е огромна в личен план за всеки от тях и въпроса въобще не е маловажен. Те макар и неразумни и очевидно неотговарящи на критериите за "пазители на реда" също имат право на справедливост, което ще е пряко отражение на въпроса "изнасилена" или "предизвикала".Едно е да насилиш някого, друго е да бъдеш предразположен и се поддадеш на нагона си.Не ги защитавам, разбери ме добре, помисли преди да отговориш. Рядко нещата са само черни или само бели. Повечето пъти са в степени на сивото.
                    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                    www.cyxap.com

                    Коментар


                      #40
                      А, извинете........... къде мога да видя снимките Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                      Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

                      Къде отиваш ти, може би?

                      Коментар


                        #41
                        аз от кога говоря че нашите полицай са пълни идиоти те те не знаят закона пък искат хората да го знаят за такива като тях затвор е малко ....
                        Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                        Коментар


                          #42
                          gelew написа:
                          аз от кога говоря че нашите полицай са пълни идиоти те те не знаят закона пък искат хората да го знаят за такива като тях затвор е малко ....
                          Силно умозаключение!

                          Коментар


                            #43
                            http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2543011
                            Ex Fiat 126P
                            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                            Alfa Romeo 147 1.6 TS
                            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                            Коментар


                              #44
                              http://vbox7.com/play:c0852208Това май е за тази тема.Без коментар.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                #45
                                просто нямам думиможе и лапето да ги е ядосало, но не е това начинаискам да чуя министъра какво ще каже по въпроса
                                2015 Renault Megane Expression GT
                                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                                Всичко за FIAT Bravo 2007

                                Коментар

                                Working...
                                X