Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вижте се какво представлявате, господа полицаи! + клипче

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Ами ако това момиче беше близка на някой от нас ... А Нямаше да говорите така, че тя си била воновна Преди време бях на един приятел на рожден ден и бяхме непълнолетни още, дойдоха полицаите да прават забележка за музиката и почнахме да се правим на интересни и идиотите влязоха вътре пиха водка и те и почнаха да заговарят момичетата. Момичета говоря на по 14-15 години Затвор за тия и това е ...
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #62
      ...

      Че в полицията има боклуци - това си е вярно. Ама къде ги няма? И как да се направи подбора - не пише на челото на всеки "аз съм боклук"... Че има и курвички на 13-14 години - също е вярно! И когато един боклук срещне друг боклук какво правим? Отсъждаме кой е по-големия боклук..."Ако се случи с дъщеря ви или ваша близка...?" Е, и майките на най-големите престъпници със сълзи на очи ви убеждават какво "добро момче е той" и как никому нищо лошо не е направил... Природа - какво да се прави...
      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

      Коментар


        #63
        Re: ...

        karloson написа:
        Че в полицията има боклуци - това си е вярно. Ама къде ги няма? И как да се направи подбора - не пише на челото на всеки "аз съм боклук"... Че има и курвички на 13-14 години - също е вярно! И когато един боклук срещне друг боклук какво правим? Отсъждаме кой е по-големия боклук...
        Не бе, нали знаеш то кифлите и козунаците си отиват, от едно тесто са - надути пък кухи
        www.CarProfi-BG.com
        Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
        Зареждане и ремонт на автоклиматици.
        Най-атрактивните цени в София!

        Коментар


          #64
          Ето тук едни полицаи , които съвсем законно се престроиха от почти празната лента за ляв завой, в доста задръстената лента за направо, без да са включили специална сигнализация, камо ли мигач... Просто засякоха един друг, и това е.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #65
            Още изпълнения на държавни униформени "величия".Военнослужещ бе задържан за 24 часа в ареста, след като нападна полицай при опит да му бъде извършена проверка в Карлово, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Пловдив. По първоначални данни около 21.00 часа е бил получен сигнал от граждани, че пиян мъж се заяжда безпричинно с продавачка на павилион на спирката за Сопот близо до бензиностанция

            Коментар


              #66
              Най-интересно ми е защо униформените си мислят, че оставяйки някакъв знак, който да ги идентифицира като полюцаи, след това никой за нищо не може да ги закачи. Тази фуражка на таблото е оставена съвсем умишлено, сигурно собственикът и е решил, че за него правилата на частния паркинг не важат и може от сутрин до вечер да си държи там колата на сянчица, при максимален безплатен престои от 2 часа.
              Прикачени файлове

              Коментар


                #67
                хахахаххахахахахахаххаах
                Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                Коментар


                  #68
                  Всеки който е станал полицаи от кепето нагоре нищо няма в главата си освен това без униформа са такива мишки че не е истина просто.Аз лично се напарих от педерасополицаи аа пардон униформени,които бяха супер коронпирани,,......... За мен полицията е най-голямата мафия в България защо да спазвам закона след като самите те го нарушават?!?!?!

                  Коментар


                    #69
                    маааалииииии .... ако знаете колко клипчета имам на господата под шапките.. ама нямам време сега утре ще ги сложа.

                    Коментар


                      #70
                      Dimo_J написа:
                      маааалииииии .... ако знаете колко клипчета имам на господата под шапките.. ама нямам време сега утре ще ги сложа.
                      Пусни, пусни....
                      Alfa 156 2.0 TS
                      Alfa 156 20VTurbo
                      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                      Locost TF1 3.0V6

                      Коментар


                        #71
                        утре утре, че ги имам на компа треа да ги кача поне във вбокса

                        Коментар


                          #72
                          ogi28b написа:
                          Най-интересно ми е защо униформените си мислят, че оставяйки някакъв знак, който да ги идентифицира като полюцаи, след това никой за нищо не може да ги закачи. Тази фуражка на таблото е оставена съвсем умишлено, сигурно собственикът и е решил, че за него правилата на частния паркинг не важат и може от сутрин до вечер да си държи там колата на сянчица, при максимален безплатен престои от 2 часа.
                          Що не му показа и номера на ГЕРОЯ?

                          Коментар


                            #73
                            Нема лабаво - http://vbox7.com/play:222f1398

                            Коментар


                              #74
                              FEN TEMPRA BG написа:
                              Нема лабаво - http://vbox7.com/play:222f1398
                              now. BMW E39 523i '98 170hp
                              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                              Коментар

                              Working...
                              X