Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вижте се какво представлявате, господа полицаи! + клипче

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Най-тъжното в цялата история е, че вече българските граждани са принудени да действат в стил ’Господари на ефира’ за да получат някаква форма на справедливост в тази държава.

    Коментар


      #47
      Sev написа:
      просто нямам думиможе и лапето да ги е ядосало, но не е това начинаискам да чуя министъра какво ще каже по въпроса
      Мога да ти отговоря веднага "някой се опитва да провокира системата" край на цитатаОтносно темата - в някои "бели"държави като САЩ например, дори и да те изнасили някоя непълнолетна девойка - си в панделата с двата крака.

      Коментар


        #48
        Не гледахте ли новините - какво ще да каже министъра.Той тоз шушляк не бил на работа в момента. Е дедовия ли търси в управлението с униформа, като не е на работа?Аз да ви споделя мой случай, въпреки че е от много отдавна - от 90-та година. След едно ПТП, в което бяхме виновни, но нямаше пострадали и щети по други коли (блъснахме се в една мантинела и висок бордюр), дойде патрулка, огледа ситуацията, взеха ни документите и ни накараха да вървим в студа пеш до районното, щото на мястото "било много тъмно и не можели да пишат". Те тръгнаха с патрулката, пък ние след тях към полицията (около километър). Там ни вкараха в някаква стая и почна един да пише протокола, през това време влезе един цивилен с палка, и вика "крадци ли, гусин капитан?" (същевременно докато говори си удря с палката дланта на лявата ръка обещаващо ). Беше готов да ни се нахвърли да ни "обработва", добре че капитана го отпрати Палката беше от онези гумените, дето са за възпитаване, не палка-хранителка, тип слънчоглед От мои приятели, полицаи в специалните части (БОП) пък знам, че винаги в акция с тях ходят няколко техни колеги цивилни, които се явяват "възмутени граждани" и "умиротворяват" обектите, докато униформените "не пипат". Поне така е било преди няколко години, за сега не знам дали е така.

        Коментар


          #49
          не бил на работа...аз пък мога да ви кажа за друг случай с такова "отворено" ченгебез да е на работа (и без униформа) става спор и вади палка да бие един младежобаче нашия човек излезе по-ербап, взе му палката...и буквално го спука от бой (и без палка резултата щеше да е същия)...ако друг човек беше на мястото на младежа щеше да е с надута глава
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #50
            Мой приятел също е изпадал в подобна ситуация. Изяде два яки шамари от един комплексиран селяндур - ченге.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #51
              Много шум за нищо. Единственото интересно нещо в цялата ситуация е, че е заснета. Ченгето буквално гали момчето, което си няма и грам идея как да се държи в такава ситуация. "Абе не ме бий бе еееееееееееееееееу". Чак съм изненадан от търпението, което проявява милиционера.Жалко, но е истина. Това е ежедневие. Всъщност, това е розовото ежедневие. На доста по крайни и батални гледки съм се наглеждал по време и след мачове, а за съжаление съм бил участник/потърпевш. Само че аршина, драги колеги е друг. Футболните фенове е нормално да ги смазват от бой, да пикаят кръв след ударите в бъбреците по 1 седмица. Този отворко просто го галят по главата. За мен лично, най-интересно от цялата ситуация е заснемането и по-точно, как е успял пича, който снима да запази записа, защото очевидно накрая ченгето бияч вижда, че го снимат и тръгва с доста озверяла физиономия към камерата http://vbox7.com/play:6e28e15e

              Fiat Bravo T-Jet 120

              Коментар


                #52
                е какъв е проблема, хванали някакъв боклук и да го почерпят ли, полицая нищо не му направи дори/засега/. иначе като прочетете циганин изнасили и уби 90-год баба и почвате смърт и не знам кво, а тук за две погалвания голям проблем. аз съм ЗА, винаги е било така и така ще бъде и така и трябва! няма никакъв респект към полицията, от която трябва страх.....
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #53
                  Полицаят трябва да всява респект с ’Ши тъ убия ве ееееей..’?? А защо да е боклук момчето? Може би от полицията трябва страх. Но това тук не е страх от ’Полицията Която Въвежда Ред Гони Лошите и Защитава Слабите’ а е страх от ’Полицаят Който Дължи Пари и се Гаври със Семейството за да не си ги Искат, понеже има Униформа и Не Могат да му сторят нищо’.Освен това както каза прокурора полицаят не е бил на работа в този момент. Какво, да вземем да му платим премия че гони боклуците и в извънработно време?Аз не искам да живея в държава, в която полицай да може да ме хване на улицата и да си прави каквото си ще с мене. А ти?

                  Коментар


                    #54
                    http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/1...i-dybnik.80482
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #55
                      ls1 написа:
                      Полицаят трябва да всява респект с ’Ши тъ убия ве ееееей..’?? А защо да е боклук момчето? Може би от полицията трябва страх. Но това тук не е страх от ’Полицията Която Въвежда Ред Гони Лошите и Защитава Слабите’ а е страх от ’Полицаят Който Дължи Пари и се Гаври със Семейството за да не си ги Искат, понеже има Униформа и Не Могат да му сторят нищо’.Освен това както каза прокурора полицаят не е бил на работа в този момент. Какво, да вземем да му платим премия че гони боклуците и в извънработно време?Аз не искам да живея в държава, в която полицай да може да ме хване на улицата и да си прави каквото си ще с мене. А ти?
                      живееш в някакъв твой си идеалистичен свят. преди месец-два имаше случай в Англия как полицай убива с един удар /по случайност/ някакво момче при протест. Виж при размирици как се държат полицайте в така бленуваните от теб държави. Навсякъде бият. Момчето ако не си разбрал е счупило стъклото на автомобил на някаква жена. Всеки ден някакви се колят и стрелят и се трепат, според теб полицайте какво да им се молят и да ги цункат ли...
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #56
                        pakumba написа:
                        ls1 написа:
                        Полицаят трябва да всява респект с ’Ши тъ убия ве ееееей..’?? А защо да е боклук момчето? Може би от полицията трябва страх. Но това тук не е страх от ’Полицията Която Въвежда Ред Гони Лошите и Защитава Слабите’ а е страх от ’Полицаят Който Дължи Пари и се Гаври със Семейството за да не си ги Искат, понеже има Униформа и Не Могат да му сторят нищо’.Освен това както каза прокурора полицаят не е бил на работа в този момент. Какво, да вземем да му платим премия че гони боклуците и в извънработно време?Аз не искам да живея в държава, в която полицай да може да ме хване на улицата и да си прави каквото си ще с мене. А ти?
                        живееш в някакъв твой си идеалистичен свят. преди месец-два имаше случай в Англия как полицай убива с един удар /по случайност/ някакво момче при протест. Виж при размирици как се държат полицайте в така бленуваните от теб държави. Навсякъде бият. Момчето ако не си разбрал е счупило стъклото на автомобил на някаква жена. Всеки ден някакви се колят и стрелят и се трепат, според теб полицайте какво да им се молят и да ги цункат ли...
                        А според теб трябва да ги убиват на място ли?
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #57
                          "Ти знаеш ли кой съм аз уеееее? Ше ти напрааа живота черен бееее". И кой е тоя селяк бе? Това не е нормално поведение за един полицай. Или ок айде, ама ако една мутра беше слязла от джипа и беше счупила стъклото на въпросната жена, дали господин "Знаеш ли кой съм аз" щеше да го налага така и него???Това е дразнещото колеги, че обикновените хора, няма значение виновен ли си, невинен ли си, ни мачкат и ни правят каквото си искат, най-малкото да не забравиш, че той e "Знаеш ли кой съм аз бе". А като видят някоя мутра и документите не смеят да му искат за проверка. Няма какво да се лъжем както всичко в скапаната ни държава и полицията е изродена. Онзи ден позната на моя колежка слиза от метрото и някакви изроди я нападат, пребиват я, избиват й зъбите, има счупено ребро, в момента е в болница жената. Ей тези да ги смелят наистина от бой малко им е. И това УЖ не е редно, ама то като нямаме правосъдие...
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            #58
                            http://vbox7.com/play:64284ab3Ето и гледната точка на битото момче.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #59
                              kiro_of_the_day написа:
                              pakumba написа:
                              ls1 написа:
                              Полицаят трябва да всява респект с ’Ши тъ убия ве ееееей..’?? А защо да е боклук момчето? Може би от полицията трябва страх. Но това тук не е страх от ’Полицията Която Въвежда Ред Гони Лошите и Защитава Слабите’ а е страх от ’Полицаят Който Дължи Пари и се Гаври със Семейството за да не си ги Искат, понеже има Униформа и Не Могат да му сторят нищо’.Освен това както каза прокурора полицаят не е бил на работа в този момент. Какво, да вземем да му платим премия че гони боклуците и в извънработно време?Аз не искам да живея в държава, в която полицай да може да ме хване на улицата и да си прави каквото си ще с мене. А ти?
                              живееш в някакъв твой си идеалистичен свят. преди месец-два имаше случай в Англия как полицай убива с един удар /по случайност/ някакво момче при протест. Виж при размирици как се държат полицайте в така бленуваните от теб държави. Навсякъде бият. Момчето ако не си разбрал е счупило стъклото на автомобил на някаква жена. Всеки ден някакви се колят и стрелят и се трепат, според теб полицайте какво да им се молят и да ги цункат ли...
                              А според теб трябва да ги убиват на място ли?
                              не съм казвал такова нещо-къде го видя?За някой тежки престъпления обаче съм съгласен и това да става. Факт е, че ежедневието ни така се е изродило и държавата се е напълнила само с уроди, вие как предлагате да се отнасят към престъпниците- той да прави простотии, да изнасилва, граби, убива, а ние да постъпим хуманно, няма да го удряме милия, той си има права... горкичкото момче, какво му се струпа на главата, а той просто си е чел енциклопедия в библиотеката
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар


                                #60
                                Тая държава все повече се сбърква. Полицаят е комплексар. Като иска да се прави на мъж, сваля униформата чукват си една среща и се разбират кой кого какво и т.н. Такива изруди развалят и без това измисления имидж на това министерство. Това е мислене на милиционер, не на полицай. Той си мисли, че като е сложил униформа всички са му длъжни. Специално в провинцията е така. Тук в София също има извратеняци, но тенденцията струва ми се е към добро. От всякъде снимат с телефони, камери фотоапарати и т.н. и не си позволяват волности чак толкова. Обаче има и друго. Като му слушам само словореда на този тиквеник и ми става ясно, че е "невинен". Един скочил пък си ударил главата в такси, пък не знам си кво. Аз ако съм на мястото на бакшиша, лично щях да му строша главичката. Бил пил "едно, две, три, пет питиета". И после "без да иска главата му се спряла в стъклото". И ако се действа както си пише по дебелите книги, тоя дрисък няма да го обвинят дори за хулиганство, а най-много да изкарат бакшиша причинил тежко птп. Слушам окръжния прокурор. " Имаме налице закана за убииство, нанасяне на удари бла бла бла бла..." А защо като има удари и закани по телевизията за други репортажи не ги виждате бе? И няма основание за образуване на наказателно производство ? Защо все сте на гребена на мнението на телевизиите? Защо Ставийски му повдигнахте обвинения за условна присъда ? Мишки. Добре е, че има някакви наченки на гражданско общество защото тая държава отива на зле. И друго се сетих. Когато има такива селски изпълнения (да ме прощават жителите на прованса нямам нищо против тях просто израза е такъв, ама това си е откровенна селяния на тоя селски бек в униформа) трябва да има осъдителна присъда за полицейско насилие. Защо обаче осъдиха полицаите които вкараха дУпетата от Атака Димитър Стоянов за полицейско насилие, при положение, че и на камерите се вижда, че сам се дърпа и бута и какво ли не прави само и само да осуети задържането. Имал белези по ръцете. Еми аз белезници с пухчета само по секс шоповете съм виждал. Освен да ги въоражат с такива. То по тая логика, спира ме мене, пуска ме след 10 метра скачам на колене и си протривам дънките и завеждам дело за телесна повреда. Дърпал ме е, влачил ме е, скъсал ми е дънките. Същото е и за полицаите. Кажеш му нещо на въпреки, оня си скъса един пагон и айде - налетял си му на бой и неизбежна отбана. Цялата държава е объркана.

                                Коментар

                                Working...
                                X