Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Fiat Punto 1.8-HGT-ABARTH

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Fiat Punto 1.8-HGT-ABARTH

    Искам да сменя бибата (БМВ-то) с Fiat Punto 1.8-HGT-ABARTH нещо да ме светнете за колата защото не съм карал фиат освен че върви ништо не знам.Наи много ме интересува много ли са чупливи.Отсега благодаря за вниманието!
    кара е36 печка

    #2
    Чупливи са като китайски порцелан, не си струва! Шегувам се разбира се, чупят се като всяка кола на 10години, ако попаднеш на гледан екземпляр няма проблеми...
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Re: Въпрос за Fiat Punto 1.8-HGT-ABARTH

      torreto написа:
      Искам да сменя бибата (БМВ-то) с Fiat Punto 1.8-HGT-ABARTH нещо да ме светнете за колата защото не съм карал фиат освен че върви ништо не знам.Наи много ме интересува много ли са чупливи.Отсега благодаря за вниманието!
      Даи да го видим туи бмв че може да измислим нещо Фиата е в гаража същия дето търсиш.
      Целта е една,скороста е различна - HGT !

      Коментар


        #4
        Re: Въпрос за Fiat Punto 1.8-HGT-ABARTH

        GbGz написа:
        torreto написа:
        Искам да сменя бибата (БМВ-то) с Fiat Punto 1.8-HGT-ABARTH нещо да ме светнете за колата защото не съм карал фиат освен че върви ништо не знам.Наи много ме интересува много ли са чупливи.Отсега благодаря за вниманието!
        Даи да го видим туи бмв че може да измислим нещо Фиата е в гаража същия дето търсиш.
        Баце Фиата вече съм го набелязал март 2004 е произведен на 105000км от Швеицария 1-ви сопственик обслужена,много е добра от зетми я зимам тои вкарва коли
        кара е36 печка

        Коментар


          #5
          И неговия е от Швейцария А щом зет ти внася автомобили, предполага се, че трябва да разбира от такива.Борко, ти Фиата продаваш ли го? Мисля, че тема беше пуснал в "Продава" ???

          Коментар


            #6
            По принцип вече не се продава.Но някои бартер за хубава количка може да се съглася пък и видях колегата че иска такова и така ..
            Целта е една,скороста е различна - HGT !

            Коментар

            Working...
            X