Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесвате ли новите ми джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Много добре изглеждат, само по скоро им слагай капачките че така много с...ко .
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #17
      Спокойно хараа капачките и повече снимки утре в профила ми! Цяла сесия ще направя да видите новата и стойка(съсвсем се промени с тея джанти)

      Коментар


        #18
        Поздравления и от мен за новите джанти! Аз съм с 205/45/16 , а твойте гуми са още по-големи от мойте. Преди бях с 185/60/14 и сега със 16-ките колата ми стои малко като SUV - предполагам ,че и при теб е нещо такова.
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар


          #19
          J 7 ли са джантите?
          Уважавам тези,които ме уважават!
          Clube do Marea!

          Коментар


            #20
            И аз съм на мнение , че като им сложиш капачките ще станат 6+. Иначе, на мен ми харесват :P
            There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

            Коментар


              #21
              джантите са 7.5j, съжалявам, ама днеска няма снимки, щото мноооооого работа имам и немога да ги снимам

              Коментар


                #22
                VooDoo написа:
                Поздравления и от мен за новите джанти! Аз съм с 205/45/16 , а твойте гуми са още по-големи от мойте. Преди бях с 185/60/14 и сега със 16-ките колата ми стои малко като SUV - предполагам ,че и при теб е нещо такова.
                Шшш ей не дей да скромничиш...колата ти е перфектна с тези златисти джанти!!!Иначе за джантите на колегата Dimo_J : ми хубави са ,но според мен бравата е придобила доста грубичък вид. Имам предвид, че с тея големи гуми профила и е доста мощен, а на мен това не ми харесва. И още нещо ,защо ни предлагаш да оценяваме по една гадна снимка, направи по-хубави снимки /с капачки и с качествено фото/ и тогава търси овации! Дизайна им е един от най добрите и ти пожелавам да им купиш нови и хубави гуми.п.п. =Rudi=...отговорът се крие някъде в сивото ни вещество...
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #23
                  Jimy написа:
                  VooDoo написа:
                  Поздравления и от мен за новите джанти! Аз съм с 205/45/16 , а твойте гуми са още по-големи от мойте. Преди бях с 185/60/14 и сега със 16-ките колата ми стои малко като SUV - предполагам ,че и при теб е нещо такова.
                  Шшш ей не дей да скромничиш...колата ти е перфектна с тези златисти джанти!!!....
                  Защо не каза, че и ти искаш златисти джанти- имам още от този спрей и на следващия "Италфест" като се видим ще ти ги поядисам Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  SEAT Leon Cupra 300
                  Triumph Street Triple 765 R

                  Коментар

                  Working...
                  X