Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тва дали е"мощен мотор"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ако ще и WWW.Алабала.COM-образен да е пак не може да достигне 1800км/ч. За сравнение скоростта на звука във въздух е 1260км/ч. Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

    Коментар


      #17
      Ех ... Вин Дизел ... пак те взеха за търговишко канарче авторите от логично.нетВреме е значи да почерпиш на OMV Търговище едно кафе.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #18
        А снимка на двигателя и производител, защо няма?А ми е интересно да видя и съединителя и скоростната кутия на това чудо. А и тия теоретични 1800км/ч с колко тонно купе би трябвало да ги постигне. Май някой си прави ебавка ми се струва. То вярно, че и типото ми е с километраж с индикатор за трицифрено число, но още не съм видял скорост от 999км/ч на него - майтап от един друг производител на двигатели .
        Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
        Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
        -------------------------------------------------------------

        Коментар


          #19
          Незнам дали има такъв самолет дето може да развие такава скорост а да не говорим за автомобил или друг тип сухопътно превозно средство
          Уважавам тези,които ме уважават!
          Clube do Marea!

          Коментар


            #20
            maskarata написа:
            Ако ще и WWW.Алабала.COM-образен да е пак не може да достигне 1800км/ч. За сравнение скоростта на звука във въздух е 1260км/ч. Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
            Всъщност е с 1224 км/ч или 340 м/с. И първата кола, която премина тази бариера е Тръст ССЦ, която достигна 1230 км/ч.
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #21
              V.Vencislavov написа:
              Незнам дали има такъв самолет дето може да развие такава скорост а да не говорим за автомобил или друг тип сухопътно превозно средство
              Има самолети, дето развиват и повече :DТе старите МиГ-21 ако не се лъжа развиваха повече от 1800. Между другото съм се качвал в такъв :D
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #22
                офф:А ако собственик на автомобил с такъв мотор е регистриран в София, данъкът ще му е 6658.23 лева.
                Lupo - The Monster
                Е83 3D

                Коментар


                  #23
                  geo_g написа:
                  офф:А ако собственик на автомобил с такъв мотор е регистриран в София, данъкът ще му е 6658.23 лева.
                  Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                  Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                  Коментар


                    #24
                    Може да са го измислили, но според мен е непракитчен, нелогиче, глупав и т.н. , с една дума не вярвам.освен това като се сетя, че няма да измислят шаси което да издържа, се сещам че може да се добавят още няколко неща който няма да издържат като, гуми и път. Сетете се колко време бяха нужни на Бугати да изобретят шаси за Вайрон кой тео все пак е "само" 1001. Да ходят да се скрият някъде А иначе както каза някой колега, защо не изобретят батерия, с която колата да минава по 300км с едно зареждане и т.н. и да струва 2000 евро? Демек нещо ефективно, и приложимо.
                    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                    Коментар


                      #25
                      Е вие пък искате батерия, с която да се минават 300 км с едно зареждане, да струва 2000 евро, и електромагнитен двигател, който не се износва. Ефективно ще е ама за кой? В никакъв случай не и за производителя, за петролните компании, за хилядите фирми за резервни части и т.н. Така че малко трудно да се направи това, т.е. едва ли някой ще иска
                      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                      Коментар


                        #26
                        style34 написа:
                        Ефективно ще е ама за кой? В никакъв случай не и за производителя, за петролните компании, за хилядите фирми за резервни части и т.н. Така че малко трудно да се направи това, т.е. едва ли някой ще иска
                        Ефективно ще е за ПРИРОДАТА на първо място и за нас а иначе прав си всеки гледа да има папу
                        FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                        Коментар


                          #27
                          няма гуми и скорости, които да свалят тази мощност на пътя...абсолютно безсмислено според мен
                          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                          e30 forever!

                          Коментар


                            #28
                            BEX---GT написа:
                            няма гуми и скорости, които да свалят тази мощност на пътя...абсолютно безсмислено според мен
                            На вейрона гумите издържали 12 минути с максималната у скорост - да я достигнат и поддържат.
                            N.Y. State of Mind

                            Коментар


                              #29
                              sachma написа:
                              BEX---GT написа:
                              няма гуми и скорости, които да свалят тази мощност на пътя...абсолютно безсмислено според мен
                              На вейрона гумите издържали 12 минути с максималната у скорост - да я достигнат и поддържат.
                              бъркаш - 12 мин резервоара, гумите бяха 40-50мин (от Топ Гиър)а на СЛР-а, резервоара на макс газ - 20мин...(пак от там)
                              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                              e30 forever!

                              Коментар


                                #30
                                BEX---GT написа:
                                sachma написа:
                                BEX---GT написа:
                                няма гуми и скорости, които да свалят тази мощност на пътя...абсолютно безсмислено според мен
                                На вейрона гумите издържали 12 минути с максималната у скорост - да я достигнат и поддържат.
                                бъркаш - 12 мин резервоара, гумите бяха 40-50мин (от Топ Гиър)а на СЛР-а, резервоара на макс газ - 20мин...(пак от там)
                                Не точно, в клипчето на ТопГиър дето пича дигна 407 км/ч с Бугати-то на суперсекретната писта на ФВ каза, че единственото лошо на колата било, че при тази скорост гумите нямало да издържат повече от 15 минути, което обаче не било чак толкова голям проблем, защото резервоара се изпразвал за 12 минути... много добре го помня, зашото се замислих де му е кефа да купиш кола за 2,000,000, да може да и се порадваш само на някоя супер секретна и специална писта и то за не повече от 12 минути... Мнооо тъпо. От друа страна се замислик каква перфектна центрофуга става от тоя двигател (за който става дума в поста) с тея безумни обороти и колко пране ще поеме... мале кат се сета само старата немска центрофугичка какви чудеса правеше само с 1400 оборота...

                                Коментар

                                Working...
                                X