Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко заплата получавате?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    doofiat написа:
    Освен това не е анонимна, защото по IP-то се вижда кой от къде и как.
    само че това го виждате вие модераторите и администраторите, а обикновенните юзери - не иначе по темата - очаквах по-големи интервали - примерно100-500500-10001000-20002000-50005000+ :D а това че темата на някои не им харесва - що не погледнете под друг ъгъл на нещата? например мене не ме интересува кой конкретно колко взима, но ми е интересно в отделните браншове горе-долу как вървят заплатите, а конкретно тука още в първото мнение е казано"колко е средната заплата която получаваме". Ако искаш помагаш за това проучване, ако неискаш - не гласуваш, просто е
    Audi 1.8S златен талон

    Коментар


      #47
      lllubo написа:
      doofiat написа:
      Освен това не е анонимна, защото по IP-то се вижда кой от къде и как.
      само че това го виждате вие модераторите и администраторите, а обикновенните юзери - не иначе по темата - очаквах по-големи интервали - примерно100-500500-10001000-20002000-50005000+ :D а това че темата на някои не им харесва - що не погледнете под друг ъгъл на нещата? например мене не ме интересува кой конкретно колко взима, но ми е интересно в отделните браншове горе-долу как вървят заплатите, а конкретно тука още в първото мнение е казано"колко е средната заплата която получаваме". Ако искаш помагаш за това проучване, ако неискаш - не гласуваш, просто е
      Ами добре, задай въпроса в еди кой си бранш колко нормалното възнаграждение? Явно въпроса ти е неправилен.А ти ако искаш да станеш модератор или администратор си пусни кандидатурата в "Предложения за форума" :D :D :D

      Коментар


        #48
        ...

        Коментар


          #49
          doofiat написа:
          rustson написа:
          charlie написа:
          rustson написа:
          Лично мнение :Тази тема не ми харесва!!! Винаги съм смятал, че хора които биха те попитали колко взимаш (не визирам абсолютно никой от този форум) са с доста ниска култура и на такива въпроси винаги НЕ съм отговарял! Можеше да не пиша това, ама ми се струва че има доста хора, които мислят по този начин! Иначе ми беше полезно, да видя колко взимат другите, но никога не бих питал някой - колко взима!
          и кава е връзката м/у нивото на култирата и това дали имаш интерес към доходите на някой не че съм тръгнал да разпитвам хората, ама не виждам какво лошо има някой, ако му е интересно нещо, защо да не пита - на който не му изнася, да не отговаря
          Ти би ли попитал някой колко взима?
          Аз на тази тема въобще не й обърнах внимание, но видях познати никове, че пишат и реших да я видя.Съгласен съм абсолютно, че е селения(не маслото де )Гледай си паничката и не се сравнявай като главоч.Освен това не е анонимна, защото по IP-то се вижда кой от къде и как.
          Добре де щом го виждаш, може ли да ми кажеш аз какво съм гласувал?
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #50
            rustson написа:
            charlie написа:
            rustson написа:
            Лично мнение :Тази тема не ми харесва!!! Винаги съм смятал, че хора които биха те попитали колко взимаш (не визирам абсолютно никой от този форум) са с доста ниска култура и на такива въпроси винаги НЕ съм отговарял! Можеше да не пиша това, ама ми се струва че има доста хора, които мислят по този начин! Иначе ми беше полезно, да видя колко взимат другите, но никога не бих питал някой - колко взима!
            и кава е връзката м/у нивото на култирата и това дали имаш интерес към доходите на някой не че съм тръгнал да разпитвам хората, ама не виждам какво лошо има някой, ако му е интересно нещо, защо да не пита - на който не му изнася, да не отговаря
            Ти би ли попитал някой колко взима?
            бих попитал всекиго всичко, което ме интересува! естествено с изключение на тенденциозни въпроси от сортс на на "верно ли е че сестрати е к_рва" и не виждам нищо некултурно харата да се питата разни неща. в крайна сметка, ако питания реши, може и да не отговаря абе по-просто казано ми е страно задаването на въпрос от сорта на "колко зимаш" да се приема като мерило за култура.
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #51
              doofiat написа:
              Ами добре, задай въпроса в еди кой си бранш колко нормалното възнаграждение? Явно въпроса ти е неправилен.А ти ако искаш да станеш модератор или администратор си пусни кандидатурата в "Предложения за форума" :D :D :D
              не съм пускал аз темата :D а за модератор/администратор - неща, не ми трябва :D
              Audi 1.8S златен талон

              Коментар


                #52
                От къде пари бе хора... Аз миналото лято работех в автоморга и сервиз - 260 лв... За мен беше първа работа и беше добре ... Пък и работата не беше тежка (понеже ми беше много интересна) В края на двата месеца вече сам правех ремонтите, само да ми кажат какво им има на колите ... а сега вече и аз мога да определя повечето проблеми - а това е най-доброто заплащане според мен - knowledge !!!Това лято бях в София - отидох по-скоро да се науча, а не да изкарам много пари ... Вече с компютрите не си говорим на "ти", ами още по- ... И все пак като сметна всичко (поеха ми общежитие и т н - чичо ми, собственика) и пак излиза към 600-700 лв ... Според мен е добре за 2 месеца ... и все пак - получих knowledge за да разбирам какъв е проблема на 95 % от компютрите ... И как да го отстраня ... а това е по-важното за мен ... А най-важното от последното лято беше запознанството с Fire_999, Logan, Mintu, Mazgarev (айде да не ги изброявам всичките) и т н ... Карането на Селика, Браво, хонда сивик V-tech 4х4 и возенето в още много други коли ... Просто това е много приятно за автоманияк ... И това също е МНОГО добро заплащане... Създадените приятелства бяха най-важната част от заплатата ми !!!

                Коментар


                  #53
                  Sven написа:
                  Мойта заплата е на ниво: кола нормална за българсия стандарт, курволяк не много наточена посещаваща заведения тип чалгатрополис, скъпа ракия, но далеч от качествено уиски...
                  Е т’ва мнение мнооого ме изкефи Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

                  Коментар

                  Working...
                  X