Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    такааа днес изхващах двама но и на двамата не им запомних номерата...и дваата в младост...единия до спорт депо-то бежова брава с малък стикер отзад в ляво...другото беше може би на някой приятелката....пунто 2 с ВТ номер зад кино арена младост...така я освирках доста оплашено ме погледна извинявам се ако съм стреснал някой а аз съм сивата брава с тексаски номер
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      Вече няколко пъти засичам Фиат Мареа комби с регистрационен номер СА 7241МХ с големия стикер на задното стъкло близо до входа на Школата в Симеоново където уча. :D
      Виж бейби не сме глупаци,
      ние сме отбор от здравеняци.
      Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
      така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
      http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

      Коментар


        naco68 написа:
        Junkey написа:
        Преди малко около 18.45ч. на кръстовището на Ситняково и Гео Милев се разинахме с колега със сива Мареа комби, ксенони и рег. РВ ...... и надпис на задното стъкло. Да си признава кой е .
        Аз бях , но си признавам несъм те видял съжалявам .Ако мислиш, че си изпуснал да пием по бира несе притеснявай , нищо не е загубено :D :D :D
        Ние само се разминахме колега точно на кръстовището. Дори не съм святкал или бипиткал, тъй като те видя в огледалото, че си със стикер на форума .
        Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

        Коментар


          Ямболско тъмносиньо Браво с големия стикер У 8951 сутринта към 9 паркирано на 20м от работата ми, да се издаде кой е
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            fiatmaniak написа:
            Вече няколко пъти засичам Фиат Мареа комби с регистрационен номер СА 7241МХ с големия стикер на задното стъкло близо до входа на Школата в Симеоново където уча. :D
            Номера е моя, въпреки че не ходя много често в Симеоново.
            Фиат Типо 1.4 2017г.

            Коментар


              Да си признава кой е колегата засечен днес на кръстовището на Черковна и Владимир Вазов с рег. ном. СА 8612 или нещо подобно.
              Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

              Коментар


                kiselo написа:
                пунто 2 с ВТ номер зад кино арена младост...така я освирках доста оплашено ме погледна извинявам се ако съм стреснал някой а аз съм сивата брава с тексаски номер
                Братовчедка ми

                Коментар


                  Днес около 12-12:20 ч. видях колега/колежка на пл. "Журналист" Fiat 500 СА 8081, и ми се видя отдалеч, че има малък стикер на задното стъкло, но не съм напълно сигурен дали беше стикер (малък) или просто кръгла лепенка . Аз се бях маскирал като пътник в трамвая и затова не съм сигурен какво съм или съм искал да видя Да си признае ако е от форума
                  Skoda AMfabia 1.2 12v
                  exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

                  Коментар


                    Колко време на ден трябва да изгубвам да проверявам тази тема за да видя да не би случайно някой да ме е видял ... аууу колко страници тема станало то - ами който видял - видял - не знам дали съм бил там, кайман ме гони кайман.
                    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                    Коментар


                      Вчера около обяд колега от Мерцедес-клуба беше забелязан да се промъква с Добло по улица Гео Милев. Не видях кой е, че беше с тъмни очила.

                      Коментар


                        niko_ymn написа:
                        Колко време на ден трябва да изгубвам да проверявам тази тема за да видя да не би случайно някой да ме е видял ... аууу колко страници тема станало то - ами който видял - видял - не знам дали съм бил там, кайман ме гони кайман.
                        Хмм......някой да не е употребил спиртни напитки Споко, обещавам като мина някой ден през Русе да те видя Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          Синьо браво на Южния парк около 11 часа днес.
                          FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                          FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                          ...and justice for all

                          Коментар


                            Вчера вечерта към 9 профучах покрай колегата Ключар с къси дълги и маскиран в едно зелено браво без стикери.. дано не съм го уплашил

                            Коментар


                              Днес към 17.30 ч. до бензиностанция Шел в Младост - триврато синьо Пунто с голям стикер и номер А............

                              Коментар


                                Днес следобед на борсата в Горубляне сива Мареа с № РА17....с големия стикер
                                Marea 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X