Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Черно Браво СТ 4696 или обратното на кой е ,че на 06.05 го изпреварих на Хаинбоаз.Имаше големия стикер на задното стъкло и се водеше с един Хюндай ако не греша.Бях с ремаркето и мотора на него.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      Ей ся ще му пратя линка към поста ти, че не я чете темата Ama като каза Мареа с ремарке и мотор, с другаря Принко захапахме от раз, че си ти
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        Да аз бях казвам се Кристиян бравото ми е тамно син металик , хюндая червената витара и лилавото поло пътувахме към Стражица на риболов и чрд накефих се че срещнах колега

        Коментар


          Kristiqn84 написа:
          Да аз бях казвам се Кристиян бравото ми е тамно син металик , хюндая червената витара и лилавото поло пътувахме към Стражица на риболов и чрд накефих се че срешнах колега
          Е и аз се накефих като се има в предвид ,че преди това срещнах колегата stenli с алфата пътуващ към зарата.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            liverpool235 написа:
            wazmo написа:
            Може да съм бил аз :D . Сива Мареа комби С 9324
            И аз днес те мернах,на завоя за към Макгахан,но бях през няколко коли зад теб и ни успях да свирна
            Ако не си свирнал ти, друг го е направил, защото след като завих чух клаксон и в огледалото видях Браво, цвят бордо , което продължи направо по "Резбарска".Предположих че е колега от форума.
            FIAT Marea ex
            FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
            Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

            Коментар


              wazmo написа:
              liverpool235 написа:
              wazmo написа:
              Може да съм бил аз :D . Сива Мареа комби С 9324
              И аз днес те мернах,на завоя за към Макгахан,но бях през няколко коли зад теб и ни успях да свирна
              Ако не си свирнал ти, друг го е направил, защото след като завих чух клаксон и в огледалото видях Браво, цвят бордо , което продължи направо по "Резбарска".Предположих че е колега от форума.
              Тоя клаксон беше от мене,но предположих че не си ме чул,че вече беше завил :D
              Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

              Коментар


                Вчера по Цар Борис 3, около 18:30ч някъде след овча купел, посока центъра едно червено Типо не спря да светка Не знам дали беше за мен, но ми стана интересно Кой беше колегата
                Фиат Уно 1.0 m.i.

                B 9950 PB

                Коментар


                  Днеска мернах Тъмно синьо Браво H 9509 АР паркирано в Свобода близо до CBA-то Кой е колегата
                  Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                  Коментар


                    засякох бялото типо от варна вчера на между бургас и айтос незнам дали разбра кой беше в белия бус

                    Коментар


                      Снощи около 19:15 сивкаво браво в лената за ляв завой на светофара на Толстой, имаше голям стикер на задното стъкло, и май от малките пак на задното стъкло. Долколото видях май паркира пред 43-ти блок.Аз бях през една кола на светофара и за това не можех нито да избипкам, кито да присветна (дали не беше пак колегата ilkor ? )
                      Fiat Bravo 1.8 16V
                      Fiat Bravo II 1.9 Multijet

                      Коментар


                        Аз съм бил

                        Коментар


                          Вчера към обед видях пред 2ри блок на ТУ до х-л Витоша паркирано бургаско Пунто МК2, синьо с голям стикер на задния джам. Кой беше
                          Fiat Brava 1.4 12V

                          Коментар


                            Dandy написа:
                            Вчера към обед видях пред 2ри блок на ТУ до х-л Витоша паркирано бургаско Пунто МК2, синьо с голям стикер на задния джам. Кой беше
                            Това трябва да е kiler_4o.
                            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                            Ex.Opel Astra

                            Коментар


                              Преди малко около 18.45ч. на кръстовището на Ситняково и Гео Милев се разинахме с колега със сива Мареа комби, ксенони и рег. РВ ...... и надпис на задното стъкло. Да си признава кой е .
                              Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

                              Коментар


                                Junkey написа:
                                Преди малко около 18.45ч. на кръстовището на Ситняково и Гео Милев се разинахме с колега със сива Мареа комби, ксенони и рег. РВ ...... и надпис на задното стъкло. Да си признава кой е .
                                Аз бях , но си признавам несъм те видял съжалявам .Ако мислиш, че си изпуснал да пием по бира несе притеснявай , нищо не е загубено :D :D :D
                                FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
                                FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
                                FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
                                HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

                                Коментар

                                Working...
                                X