Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    liverpool235 написа:
    Това твойто Браво много лъскаво
    Цвета още се познава така като гледам Чакаме заплата и ще се водим на баня
    Fiat Bravo 1.8 16V
    Fiat Bravo II 1.9 Multijet

    Коментар


      Бързо да си признава кой беше с китосаното сребристо Браво около 13:40 на кръстовището на Шести септември и Победа. Колата беше с кръгъл стикер на задното стъкло.

      Коментар


        neronmiro написа:
        на bachev бравото беше спряно в Бургас пред блок 47 в Бр. Миладинови
        Кайййй чесно, че някой ме е видял Бях за няколко часа в Бургас да се видя с роднини и един от форума. Да си признае и той и да ми постне хубавата снимка веднага
        Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
        Lancia Lybra 1.8 131Hp

        Коментар


          Мтел - това е твоят глас :D

          ogi28b написа:
          В неделя по пладне колегата Каролев беше забелязан на метри от неделната среща на форума да се изнизва в посока Надежда (може би), маскиран зад тъмни слънчеви очила. Нямаше как да не забележа големия, и долу вдясно - малкия стикер на задното му стъкло.
          За съжаление няма кой да се смили над нас (Мтел), затова някои работим и неделя. Сори, за което не дойдох, ще гледам да намина някоя неделя. Обещавам.
          karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
          https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

          Коментар


            Вчера към 8 и 30 сутринта пред КАТ видях светло синьо Браво с големия стикер. За секунда си помислих, че е моето

            Fiat Bravo T-Jet 120

            Коментар


              СА 0486 АР май до някакъв факултет на МГУ.... колега обещах ти.... само да попитам кой беше, че не се запознахме
              FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
              FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

              Коментар


                Аз бях, друг път не се стеснявай толкова
                www.CarProfi-BG.com
                Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                Най-атрактивните цени в София!

                Коментар


                  коя беше колежката днес на цариградско дето я освирках и освятках та после и махнах даже и и се усмихнах голяма симпатяга беше
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар


                    Колегата Bachev(ако не се лъжа), на светофара на Румънкото посолство около 17ч. Добре че ми свирна, иначе се бях забляла някъде и нямаше да го видя изобщо :D

                    Коментар


                      Днес към 16:30 на Ботевградско шосе се поздравихме с колега с Пунто.Кой беше колегата
                      Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                      Коментар


                        Кой ми е съсед във Велико Търново, вчера вечерта паркирах зад бяла марея комби с много нули в номера на улица стара планина?

                        Коментар


                          liverpool235 написа:
                          Днес към 16:30 на Ботевградско шосе се поздравихме с колега с Пунто.Кой беше колегата
                          Аз бях,ама докато отреагирам...Мисля даже,че съм те мяркал по улиците в квартала,ама бях пешеходец
                          Fiat Punto 1.1 6Speed

                          Коментар


                            crush написа:
                            Аз бях, друг път не се стеснявай толкова
                            Аааа хич не съм се стеснявал, но бързах да хапна и да пийна една биричка с алфистите :D Ако се засечем пак, обещавам да се спра!
                            FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                            FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                            Коментар


                              Inessita написа:
                              Колегата Bachev(ако не се лъжа), на светофара на Румънкото посолство около 17ч. Добре че ми свирна, иначе се бях забляла някъде и нямаше да го видя изобщо :D
                              Аз аз Не видя ли якия стикер долу в дясно "bachev" :P Специално съм го сложил да ме познавате :P
                              Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                              Lancia Lybra 1.8 131Hp

                              Коментар


                                beast31 написа:
                                liverpool235 написа:
                                Днес към 16:30 на Ботевградско шосе се поздравихме с колега с Пунто.Кой беше колегата
                                Аз бях,ама докато отреагирам...Мисля даже,че съм те мяркал по улиците в квартала,ама бях пешеходец
                                Ти да не ми окажеш съсед .Чудя се само как не съм ти виждал колата по квартала преди..
                                Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                                Коментар

                                Working...
                                X