Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да ама това с бялото пунто съм аз ... търсех един адрес и минах 4 пъти с 20 по средата Само, че номера е 4162 и ... не знам как ме е разпознал колегата ... На стикера ми пише Фиа рум ариа
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      Ichkin написа:
      Да ама това с бялото пунто съм аз ... търсех един адрес и минах 4 пъти с 20 по средата Само, че номера е 4162 и ... не знам как ме е разпознал колегата ... На стикера ми пише Фиа рум ариа
      мина покрай мен / бях пешак / .. отделно и едно РК зелено пунто с голям стикер, но на другия форум пак там видях няколко дни по-рано (; ....

      Коментар


        silversony написа:
        Ichkin написа:
        Да ама това с бялото пунто съм аз ... търсех един адрес и минах 4 пъти с 20 по средата Само, че номера е 4162 и ... не знам как ме е разпознал колегата ... На стикера ми пише Фиа рум ариа
        мина покрай мен / бях пешак / .. отделно и едно РК зелено пунто с голям стикер, но на другия форум пак там видях няколко дни по-рано (; ....
        Другият път мЕтни нещо под ръка ... та белкем и аз те видя
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар


          Онзи ден - дефакто събота - колега с Мареа комби по пътя през Петрохан ... изпреварих го на малка Бързия, след като го освирках като на сватба ... Май колегата не разбра за кво иде реч, щото след завоя като тръгнах да го резна нещо се нацупи, ама ... ба ли го - дано се е усетил
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            вчера - сива бургаска Мареа - по пътя Бургас-Сл.Бряг (през Каблешково)също вчера колегата с таксито
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              Вчера до историческия музей в Плевен светлосиньо Браво с номер ЕН5977.. с големия стикер.
              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

              Коментар


                Вчера колегата bavareca, беше забелязан на кръстовището след моста м/у Иван Вазов и Мария Луиза
                Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                Коментар


                  reter написа:
                  Вчера колегата bavareca, беше забелязан на кръстовището след моста м/у Иван Вазов и Мария Луиза
                  А ти беше забелязан вчера около 18 пеша на площада Тройката пред сцената.
                  Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                  Ex.Opel Astra

                  Коментар


                    Миналата седмица 3 или 4 пъти засичам едно сиво Браво в Ямбол с малък стикер вляво на задното стъкло. Но или съм пеша или не мога да го догоня за да го поздравя.

                    Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                    Коментар


                      z_sutrov написа:
                      reter написа:
                      Вчера колегата bavareca, беше забелязан на кръстовището след моста м/у Иван Вазов и Мария Луиза
                      А ти беше забелязан вчера около 18 пеша на площада Тройката пред сцената.
                      Така си беше :D
                      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                      Коментар


                        Вчера по обед на паркинга пред блок 16 в "Златен рог" в Ямбол беше паркирано едно браво У 03... или нещо такова ама го нямаше фотото да го щракна,а малко по късно на пътя към Стара Загора караше зад мен ,а после ме изпревари и беше сниман този колега :D
                        Прикачени файлове
                        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                        Коментар


                          аз :D
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            reter към 8.30 по моста, бул. Ив. Вазов, Булаир... но аз бях с едно фауве
                            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                            Коментар


                              silversony написа:
                              Вчера и днес колега със сива брава с номер СА9628Кс спрял на паркинга пред алфа банк на бул Тодор Каблешков близо до сервиза..
                              аз съм била, даже всеки ден съм там другия път се обади да се запознаем

                              Коментар


                                Вчера към 17.50ч. на сфетофара на бул."Никола Мушанов" и Добротич - Типо с големия стикер, предната броня беше бяла, номера не можах да видя. Дано колегата се познае.Малко след това в ОК освирках подобаващо Shefi
                                Manowar - Татко
                                Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                                Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                                Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                                Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                                Коментар

                                Working...
                                X