Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ichkin написа:
    Fresh написа:
    на 7 март мисля,че беше колега със синьо стило с големия стикер отзад РВ 3928 МА на едно заведение м/у Карлово и Калофер хапваше рибка с една мадама :П
    Еййй много е яко там ... особено лятото вечер отвънка ... Не знам на кой е, ама много яко го е напрайл т’ва заведение :D
    Да бе и много хора ходят от всички градове специално заради рибата :П
    А ку*ката иска да я опънеш, Ти гониш! Внимавай нещо да не хванеш!

    Коментар


      Значи аз досега,колкото пъти сам се заглеждал за форумски коли не сам видял нито една.Но днес 13 март цели 3 първо тъмно Браво с номер ЕН4607 нататъка не помня се движеше по Константин Величков ,а след това на булевард Ботевградско шосе друго Браво с номер СА1497НА JTD105. Колегата беше тръгнал някъде извън София май и накрая , о чудо в нашия квартал , който е като село и голфовете са на почит виждам варненско Браво на две преки от нас пак с голямия стикер. Някой , ако се познае да пише. Незнам или колите със стикер са вече доста или аз имах кьорав късмет , последното Браво даже го снимах.На мен ми стана малко криво , че си нямам стикер пък съм фен Фиатите откакто се помня май , ама както и да е.Ето и снимката дано да се качи.
      Прикачени файлове
      FIAT Marea TD100 1999 без лети джанти

      Коментар


        От страни 2 блок на Техническия Университет,забелязах черно Пунто СА 2434 АК с голямото стикерче..
        Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

        Коментар


          damianoff написа:
          Колега с бяло Браво с малък стикер отзад вчера около 17.45 си сменяше гумата на бул. Мария Луиза в София, а мацката му през това време зъзнеше навън. Бих спрял да помогна, но той вече си сваляше крика от колата, а и аз "гонех" влак, така че не беше и време за приказки
          Аз бях!Работя в магазина за гсм-и отсреща.А мацката(жена ми) работи до лъвов мост в ОББ.Та от там по джанта до мен да й сменя гумата.
          Bravo 1.2 16v
          Lancia Dedra 1.8 16v
          Suzuki GSXR250R

          Коментар


            Днес засечени колегите Fresh i Garett да пият кафета на Столетов на гърбицата след 2-ро основно посока запад.Голямо свирене падна,но ме видяха.хаахаха
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              ако са били снякой гоуфаджий са се скрили хаххаха
              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


              FIAT BRAVO 1.8GT
              FIAT BRAVO 1.9TD ex

              Коментар


                popara801 написа:
                Днес засечени колегите Fresh i Garett да пият кафета на Столетов на гърбицата след 2-ро основно посока запад.Голямо свирене падна,но ме видяха.хаахаха
                Днес засякох колата на Фреш на същото място, на което и ти си го видял, само че него го нямаше

                Коментар


                  Абе днеска освирках Крум пред студентската поликлиника, ама той май не се осъзна ... не ме позна :D А аз едвам го познах в колата ... имах чувството, че е легнал ... :D
                  Fiat Forum Bulgaria

                  Прекаленият светец и богу не е драг !

                  Коментар


                    Днес във Варна от кръстовището на Фонмола и Бриколаж до два-три светофара след тях гоних едно зелено Браво с Емовия стикер...голямо гонене беше. На светофара спрях зад него и ръкомахах на девойката до шофера, щото се обърна. После го изпреварих и спрях пред него с аварийки. Дано да е видял същия Емов стикер, щото на капата с туй полегнало задно стъкло малко се невиди. Бях с Ланча Капа със софе-регистрация. Малко по-късно забелязах на Дилянски колата паркирана на мебелстрийт....колега, незнаех че я продаваш. Хубава е колицата. Усех с продажбата

                    Коментар


                      Nai7 пред магазина на Красьо79
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                      Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                      Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                      Коментар


                        Вчера към 19:10 на бул. Рожен на светофара на 8-ми март видях черно браво СА3279 с големият стикер на задното стъкло. Имаше и девойка на дясната седалка, не го у свирих защото движението и без това беше натоварено и щеше да ме сърби газа :D

                        Коментар


                          la squadra azzurra написа:
                          Nai7 пред магазина на Красьо79
                          Аааа да бях за малко там,ама Краси ме стрестна че яко вдигат със паяците и се преместих,не ми се разделяше със 50 лв.

                          Коментар


                            Днес към 16:30 в Орландовци, засечено червено браво с малкия стикер, в близост до пощата.Не видях добре, номера започваше с 04....
                            Ползвайте мигачи!
                            Sometimes I feel like screaming

                            Коментар


                              преди около час на светофара на Константин Величков и Сливница (чакаше за завой към Люлин) мръсно синя брава не че мойт ое по-чисто де ама все пак Номера беше СА1810.. с големия стикер, имаше и още някой на навигаторската седалка подсвирнах но дали ме чуха ...и по важно...дали разбаха защо свиркам
                              Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                              182A4.000 IAW49F
                              LPG - Lovato EasyFast
                              ----------------------------
                              "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                              Коментар


                                blondi_74 до сладкарница "Неделя" към 15:30,май беше и с нови джантета. :P
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X