Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Около 15:30 на кръстовището на Раковска и Сливница освирках колегата Dandy,но май не ме видя
    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

    Коментар


      Малко шпионажhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/1...0rS4VdZJaA.JPG
      Fiat Bravo 1.4 12v

      Коментар


        [quote="gamencerista"]Малко шпионажhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/1...21kEF1.JPGАз съм със сивата.
        Фиат Типо 1.4 2017г.

        Коментар


          това е в уличката обособена като паркинг на западния парк (след централия вход). не знам как да я определя точно уличка ли, локално ли, но който е нимавал от там се сеща (по сливница преди моста на захарната)действието се развива вчера към 19:30. да си признава кой е колегата
          Прикачени файлове
          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
          182A4.000 IAW49F
          LPG - Lovato EasyFast
          ----------------------------
          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

          Коментар


            Колега със зелено Браво - РА 05*9 АТ - пред бизнес парка
            Браво 1.6 16v 1996
            Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

            Коментар


              liverpool235 написа:
              Около 15:30 на кръстовището на Раковска и Сливница освирках колегата Dandy,но май не ме видя
              Не съм те видял колега, бяхме се събрали сумати народ в колата, и нещо се бяхме заприказвали, така че това е причината. Ще ме извиняваш и другия път залепни на клаксона
              Fiat Brava 1.4 12V

              Коментар


                Dandy написа:
                liverpool235 написа:
                Около 15:30 на кръстовището на Раковска и Сливница освирках колегата Dandy,но май не ме видя
                Не съм те видял колега, бяхме се събрали сумати народ в колата, и нещо се бяхме заприказвали, така че това е причината. Ще ме извиняваш и другия път залепни на клаксона
                Забелязах,че си лафехте и аз пък набивах някакъв дюнер и ми беше малко трудно да залепна на клаксона,но нищо next time :D
                Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                Коментар


                  Днес освиркан колега с Стило с големия стикер сутринта 9 без 10 на последния светофар преди асп. Мост
                  Fiat punto 1,1
                  Fiat bravo 1,6 16v
                  Fiat bravo 2,0 20v
                  Honda civic 1,5
                  BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                  Коментар


                    runner-a паркирал в уличката до "Катмания" днес по обед, ама пак под прикритие без стикер
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      Днес се засякохме с колегата gelew из тесните улички на сливенския център. Известно време кара зад мен, след което отпраши нанякъде

                      Коментар


                        KrAs написа:
                        Днес освиркан колега с Стило с големия стикер сутринта 9 без 10 на последния светофар преди асп. Мост
                        Това ми се струва, че може да е бил колегата Niki_sixx, a ако е той едва ли ще ти отговори

                        Коментар


                          Вторник вечер към 22 и нещо на Сливница се засякохме с колегата ogi
                          Fiat Brava 1.4 12V

                          Коментар


                            Ewing написа:
                            това е в уличката обособена като паркинг на западния парк (след централия вход). не знам как да я определя точно уличка ли, локално ли, но който е нимавал от там се сеща (по сливница преди моста на захарната)действието се развива вчера към 19:30. да си признава кой е колегата
                            Това ми е колега от работа. Стикера съм му го дал аз. Регистриран е, но рядко посещава форума
                            Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                            Lancia Lybra 1.8 131Hp

                            Коментар


                              снощи забелязано тъмно синьо или черно браво в центъра на Перник с наспис "Fabrica Italiano Automobili Torino" с малкия стикер долу в ляво и голям стикер на другия форум. доста често го забелязвам, но снощи видях и малкия стикерда си признава кой е
                              Fiat Bravo SX 1.4 12V

                              Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                              Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                              Коментар


                                вчера като отивах на работа към 21.20 часа видях едно синио пунто в района на хипермаркет "Багира" да си признава кой е.
                                първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                                Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                                Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                                Коментар

                                Working...
                                X