Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    silversony написа:
    BolgAryan написа:
    Към 11:30 на Борис и Каблешков (345) едно бяло Браво с големия стикет и номер СА 40... ме ме подмина
    4021 В петък на България и Каблешков засякох 2ма колеги.. единия с номер РР6321 мисля.. другия не помня , че го подминах бързичко.. но беше с малък стикер (: И 2мата бяха с браво-та (:
    Точно ти беше заподозрян като видях бялото Браво :D

    Fiat Bravo T-Jet 120

    Коментар


      silversony написа:
      BolgAryan написа:
      Към 11:30 на Борис и Каблешков (345) едно бяло Браво с големия стикет и номер СА 40... ме ме подмина
      4021 В петък на България и Каблешков засякох 2ма колеги.. единия с номер РР6321 мисля.. другия не помня , че го подминах бързичко.. но беше с малък стикер (: И 2мата бяха с браво-та (:
      РР - то бях аз колега. Но така се бях изнервил от околовръстното ( идвах от Самоковско шосе), че не се усетих защо ми свиркаш. Другия път няма да те пропусна. Поздрави
      Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

      Коментар


        Huku написа:
        Днес около 13:00 часа тъмно червено браво с номер РК 9275 на паркинга пре ВТУ "Тодор Каблешков"
        пу още едно за мене
        Fiat Bravo SX 1.4 12V

        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

        Коментар


          току що видях паркиран самолета на Little Bullet до хотел Луксор в една уличка

          Коментар


            Към 16:30 бяло тунинговано пунто с големия стикер с номер СА86.. пред сладкарница Неделя на бул.Сливница
            Ползвайте мигачи!
            Sometimes I feel like screaming

            Коментар


              около 17.20/ч. на бул. Сливница малко преди Сточна гара Ilkor беше засечен как шареше из платното, като изпреварваше от дясната страна и навлизаше в BUS-лентата - Хитър Петър нещо май го играеше !
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                да моето пунто СА8633КА бях в сладкарница Неделя на по кафенце

                Коментар


                  kosta написа:
                  около 17.20/ч. на бул. Сливница малко преди Сточна гара Ilkor беше засечен как шареше из платното, като изпреварваше от дясната страна и навлизаше в BUS-лентата - Хитър Петър нещо май го играеше !
                  ... бързах

                  Коментар


                    Снощи (вторник) около 20:30 сиво Браво с големия стикер и малки стикери на страничните стъкла и номер СА4461 . Беше паркирано до магазин TopGun в Толстой.
                    Fiat Bravo 1.8 16V
                    Fiat Bravo II 1.9 Multijet

                    Коментар


                      Да не би да е бил баце Илко? Че той живее там и сигурно си е пазарувал мамбо в магазина... Ама не бих определила цвета като сив... , поне за мен не е.
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар


                        Определено е бил бате Илко този номер не се забравя .
                        Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

                        Коментар


                          Junkey написа:
                          Определено е бил бате Илко този номер не се забравя .
                          Илко е и цвета е син!
                          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                          Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                          Коментар


                            Ами в момента цвета наистина ми е сив трябва да мина през автомивка и да го сменя А колата е там всяка вечер защото от няколко месеца живея в Толстой

                            Коментар


                              liverpool235 написа:
                              Днес с BEX-a се разминахме в Люлин...От 1 км. го познах,но до последно се чудех дали е той и късно свирнах... П.П. Страшно е това пусто Браво...
                              Пак съм спал.. Свиркай яко следващия път
                              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                              e30 forever!

                              Коментар


                                ilkor написа:
                                Ами в момента цвета наистина ми е сив трябва да мина през автомивка и да го сменя А колата е там всяка вечер защото от няколко месеца живея в Толстой
                                Е видя ми се сиво понеже беше вечер Значи сме комшии - живея от другата страна на училището
                                Fiat Bravo 1.8 16V
                                Fiat Bravo II 1.9 Multijet

                                Коментар

                                Working...
                                X