Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    crush написа:
    Вчера засякох бяло пунто с големия стикер на НДК към 19 и нещо. Говорихме си с колегата даже в задръстване - викаше ме с него на форумната среща, но за съжаление вече имах други планове. Само дето не го знам кой е колегата.
    Това е само Ichkin. Вчера на срещата разправяще за теб. :D
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      Мда само да не публикува във форума с кой съм бил в колата
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        Миналия ден се разминах на изхода на Плодвив-околовръсното Асеновградско шосе със Смолянско браво мисля че беше черно с червен ляв калник или обратното с колегата се поздравихме Кой беше да си признае като ходя към Чепеларе-Смолян да направим кафе! Поздрави и за всички колеги от форума които са студенти в УХТ и за новото браво с В 8085 РА, около университета е фрашкано с Фиати но нито 1 стикер не видях освен моя
        with SGNote & HTC Wildfire 8G
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
        с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

        Коментар


          crush написа:
          Мда само да не публикува във форума с кой съм бил в колата
          Аааа .. аз такива работи не приказвам Яд ме беше, че те вкарах в грях да тръгнеш по мене да изпревариме цялата колона
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            Вчера обиколих цяла София вечерта .. никой не ме видя! :P :DИ никой не ме е виждал скоро!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              Едно Разградко пунто HGT се опитвах да гоня по Mалинов в Младост днес, ама не успях.
              Браво 1.6 16v 1996
              Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

              Коментар


                Днес вечерта на бул. Черни връх на НДК ляв завой под моста, едно сиво браво със стикер над чистачката. Присветнах отзад, но явно не ме е видял
                Impossible is nothing !

                Коментар


                  как се виждате в това време навън - не знам.....
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    Днеска към 3 следобяд се разминахме с BEX-a при картинга в ст.град Бибитнах докато се разминваме, незнам дали ме чу обаче. По интерсно е какво правиш в ст град по светло :P
                    Brava 103HP
                    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                    Коментар


                      miro2177 написа:
                      Днеска към 3 следобяд се разминахме с BEX-a при картинга в ст.град Бибитнах докато се разминваме, незнам дали ме чу обаче. По интерсно е какво правиш в ст град по светло :P
                      чух и видях, даже и аз свирнах, ама вече се бяхме разминали...гледам позната брава, пък после и шофьора познах... :Dпп на изпит бях..
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар


                        снощи браво с номер РВ2076 мисля с големия стикер по бул. Мария Луиза около 10:30

                        Коментар


                          днес при Албените в Перник сива мисля че крома беше с големия стикер
                          Fiat Bravo SX 1.4 12V

                          Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                          Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                          Коментар


                            Днес се засякох с колега с ВТ регистрация, синя Брава, с големия стикер в студентски. Поздравихме по живо по здраво, ама кой е да си казва. Последно време ми върви на коли от форума като никога до сега.
                            www.CarProfi-BG.com
                            Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                            Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                            Най-атрактивните цени в София!

                            Коментар


                              crush написа:
                              Днес се засякох с колега с ВТ регистрация, синя Брава, с големия стикер в студентски. Поздравихме по живо по здраво, ама кой е да си казва. Последно време ми върви на коли от форума като никога до сега.
                              Ако ти ме изпревари на Шела в Студентски, значи съм бил аз Ама не мога да те позная на снимката
                              Fiat Brava 1.4 12V

                              Коментар


                                Някой ще се познае ли?
                                Manowar - Татко
                                Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                                Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                                Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                                Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                                Коментар

                                Working...
                                X