Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво стана с БТК?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво стана с БТК?

    Днес около обяд ми изчезна в офиса интернета. Реших да се обадя на БТК да видя какъв е проблема. И учудване - нямам и телефони. Звъня от мобилния. Включва се автоматична информация, с която известяват, че имат проблем с услугите. И изреждат повече от половината области в България. Първоначално обявяваха, че ще отстранят проблема до 16 часа, след това до 17. Чета в нет-а, че проблема е отстранен към 17,20. Какво пак става?

    #2
    Хакери, ДНС -си, банки "работещи" с АДСЛ, абе БТК
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      И аз нямах нет днес от към обяд.Идваше и спираше.
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Бах Тамън се Кънетнах

        Коментар


          #5
          208.67.222.222 and 208.67.220.220
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            emzo написа:
            208.67.222.222 and 208.67.220.220
            ?????????????????????

            Коментар


              #7
              БТК са най-големите мошеници,днес един приятел дойде да ми инсталира една игра,понеже полза АДСЛ но преди седмица му е свършил 2 г договор и повече не иска да е на АДСЛ.Ходил е до Комнете и се е разбрал със момчетата да идват да му пуската нет,отива той до БТК да пита да връща ли модема а те:-Но защо ще го връщате та вие сте си все още към нас-??????????????-Договора ви автоматично се преподписваприятеля ми е във пълен шах:-Как така ще ми го преподписвате като аз не искамБТК-съжаляваме но е така само че незнаят че на моя приятел прякорат му :Чакала: той така няма да ги остави работите,докато не ги реши.Незнам колко е удачно но се е обърнал към Защита на потребителите.

              Коментар


                #8
                Последния тарикат ще пукне 40 дена след последния балък! Приятелят ти може да пие една вода хладка или да прежали 6 такси колко са му неустойките при нарушаване на договора.

                Коментар


                  #9
                  Кой ви излъга да ползвате ADSL?Аз с мобилния не съм имал проблеми.
                  И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                  Коментар


                    #10
                    naskobg написа:
                    emzo написа:
                    208.67.222.222 and 208.67.220.220
                    ?????????????????????
                    Прескачаш бъгавите понякога сървъри за имена на БТК https://www.opendns.com/start/
                    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                    Коментар


                      #11
                      nai7 написа:
                      БТК са най-големите мошеници,днес един приятел дойде да ми инсталира една игра,понеже полза АДСЛ но преди седмица му е свършил 2 г договор и повече не иска да е на АДСЛ.Ходил е до Комнете и се е разбрал със момчетата да идват да му пуската нет,отива той до БТК да пита да връща ли модема а те:-Но защо ще го връщате та вие сте си все още към нас-??????????????-Договора ви автоматично се преподписваприятеля ми е във пълен шах:-Как така ще ми го преподписвате като аз не искамБТК-съжаляваме но е така само че незнаят че на моя приятел прякорат му :Чакала: той така няма да ги остави работите,докато не ги реши.Незнам колко е удачно но се е обърнал към Защита на потребителите.
                      Ако си беше прочел договорчето,щеше да види,че се подновява автоматично.
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #12
                        LiGuru написа:
                        Последния тарикат ще пукне 40 дена след последния балък! Приятелят ти може да пие една вода хладка или да прежали 6 такси колко са му неустойките при нарушаване на договора.
                        Не са 6, плаща си таксите до края на договора и се отказва иначе ако искаш да се откажеш, шанса е само ако отидеш точно един месец преди да ти изтече договора и да си подадеш заявление за отказване. Нито ден по-рано, нито ден по-късно и пак не е сигурно колко точно е един месец, те имат различен брой дни. А иначе се съмнявам дали от комисията за защита на потребителите ще обърнат внимание, че договорите на БТК са такива че няма отказване и дали тази комисия ще направи нещо по въпроса. Единствено ако се съберат много хора имащи проблем с въпросната компания и абсурдното й отношение към потребителите си, може и да се получи нещо. Пишете ме и мен към бройката на недоволните.

                        Коментар


                          #13
                          Princo написа:
                          nai7 написа:
                          БТК са най-големите мошеници,днес един приятел дойде да ми инсталира една игра,понеже полза АДСЛ но преди седмица му е свършил 2 г договор и повече не иска да е на АДСЛ.Ходил е до Комнете и се е разбрал със момчетата да идват да му пуската нет,отива той до БТК да пита да връща ли модема а те:-Но защо ще го връщате та вие сте си все още към нас-??????????????-Договора ви автоматично се преподписваприятеля ми е във пълен шах:-Как така ще ми го преподписвате като аз не искамБТК-съжаляваме но е така само че незнаят че на моя приятел прякорат му :Чакала: той така няма да ги остави работите,докато не ги реши.Незнам колко е удачно но се е обърнал към Защита на потребителите.
                          Ако си беше прочел договорчето,щеше да види,че се подновява автоматично.
                          Мисля, че има реакция от страна на КЗП за премахване на тази клауза от договора, че ако не се обадиш, договорът се преподписва при същите условия, а да стане безсрочен с право на прекъсване по всяко време. Иначе, БТК-то (вече виваком) остави половин България без нет. При мен още няма нищо по кабела. Нещо казали по новините, ама не съм ги гледала.
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #14
                            ele написа:
                            Princo написа:
                            nai7 написа:
                            БТК са най-големите мошеници,днес един приятел дойде да ми инсталира една игра,понеже полза АДСЛ но преди седмица му е свършил 2 г договор и повече не иска да е на АДСЛ.Ходил е до Комнете и се е разбрал със момчетата да идват да му пуската нет,отива той до БТК да пита да връща ли модема а те:-Но защо ще го връщате та вие сте си все още към нас-??????????????-Договора ви автоматично се преподписваприятеля ми е във пълен шах:-Как така ще ми го преподписвате като аз не искамБТК-съжаляваме но е така само че незнаят че на моя приятел прякорат му :Чакала: той така няма да ги остави работите,докато не ги реши.Незнам колко е удачно но се е обърнал към Защита на потребителите.
                            Ако си беше прочел договорчето,щеше да види,че се подновява автоматично.
                            Мисля, че има реакция от страна на КЗП за премахване на тази клауза от договора, че ако не се обадиш, договорът се преподписва при същите условия, а да стане безсрочен с право на прекъсване по всяко време. Иначе, БТК-то (вече виваком) остави половин България без нет. При мен още няма нищо по кабела. Нещо казали по новините, ама не съм ги гледала.
                            Не само без нет, ами и без телефони. Нищо не са казали до сега.

                            Коментар


                              #15
                              LiGuru написа:
                              Последния тарикат ще пукне 40 дена след последния балък! Приятелят ти може да пие една вода хладка или да прежали 6 такси колко са му неустойките при нарушаване на договора.
                              Най-вероятно така ще стане,и аз му го казах,мен преди 3 г ме прецакаха със 919 лв БТК и сега съм на СКАТ без договор 20 лв ми е нета 5 лв наем на модема,не е супер бърз но е поносим,филмите ги тегля за час-час и полвина.

                              Коментар

                              Working...
                              X