Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

аве много взеха да трабят за тоз край на света.21 дек.2012г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    аве много взеха да трабят за тоз край на света.21 дек.2012г

    вие колеги какво мислите да му верва ми ли.Гледах и филма на Нострадамус за 21 декемв. 2012г Наближава незнам,аз не вървам нещо.За вас незнам.

    #2
    E филма трябва да се рекламира - иначе няма кинти Относно другото - еми каквото е писано. Така или иначе няма къде да се скриеш, така че живей си живота
    Браво 1.6 16v 1996
    Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

    Коментар


      #3
      Re: аве много взеха да трабят за тоз край на света.21 дек.20

      vin_d написа:
      вие колеги какво мислите да му верва ми ли.Гледах и филма на Нострадамус за 21 декемв. 2012г Наближава незнам,аз не вървам нещо.За вас незнам.
      колега това е филм за вярващи никой в нищо неможе да ме накара да вярвам

      Коментар


        #4
        Немога да го намеря това филмче искам да го гледам Интересно ми е обаче не вярвам нещо да стане Как се казва някои ще сподели ли.Мерси.
        Целта е една,скороста е различна - HGT !

        Коментар


          #5
          Е па като иде края какво е по-различно до самия край, нито е по-весело нито по-тъжно. Карам си живота и това е!
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            GbGz написа:
            Немога да го намеря това филмче искам да го гледам Интересно ми е обаче не вярвам нещо да стане Как се казва някои ще сподели ли.Мерси.
            http://zamunda.net/details.php?id=188216&hit=1

            Коментар


              #7
              Каквото е писано на човечеството,това ще стане. Да си живеем живота и това е. За това ни е даден а мен лично не ме е страх от бъдещето. п.п. Наздраве Да сме живи и здрави!
              Уважавам тези,които ме уважават!
              Clube do Marea!

              Коментар


                #8
                Те в тоя филм както казват че иде края така си и противоречатпак те казват че ще има промяна едвали ще изчезнем толко лесно то края трябваше и 2000г да доиде па те живи и здрави сме си
                Mercedes E200 coupe

                Коментар


                  #9
                  Идва поредния край на света Той края на света е нещо като светлото комунистическо бъдеще...колкото повече го градихме, то толкова повече се отлагаше И в крайна сметка така и не дойде...въпреки, че някои още го чакат Краят на света, колеги, за всеки от нас идва, когато му сложат китка в ръцете и го положат в една дървена кутия с 2 метра пръст отгоре.И във всички случаи той наближава Неизбежно.За някои от нас може да е дори по-рано от 12.12.2012...Страх ли ви е да идете при Създателя?!?!

                  Коментар


                    #10
                    Аз отивам да гушна две три кебапчета, че знам ли.
                    Fiat Marea TD100

                    Коментар


                      #11
                      1997-ма, лято, слънчево затъмнение. Край на света. Преживях го. 01.01.2000 - нов край на света. Преживях го и него. 01.01.01: нов край на света. Преживях го.02.02.02: ---:---20.02.2002: ---:---03.03.03: ---:---20.03.2003: ---:-----------20.12.2012: Поредният край на света. Не виждам причина да не го преживея, стига да съм жив дотогава.

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        Идва поредния край на света Той края на света е нещо като светлото комунистическо бъдеще...колкото повече го градихме, то толкова повече се отлагаше И в крайна сметка така и не дойде...въпреки, че някои още го чакат Краят на света, колеги, за всеки от нас идва, когато му сложат китка в ръцете и го положат в една дървена кутия с 2 метра пръст отгоре.И във всички случаи той наближава Неизбежно.За някои от нас може да е дори по-рано от 12.12.2012...Страх ли ви е да идете при Създателя?!?!
                        K*во ли ша на прави Създателя толкуз идиоти по света. Барабар с жените,кучетата и котките...
                        Fiat Marea TD100

                        Коментар


                          #13
                          Re: аве много взеха да трабят за тоз край на света.21 дек.20

                          vin_d написа:
                          вие колеги какво мислите да му верва ми ли.
                          Ми тръбят... Нищо чудно, светът се напълни с неграмотни идиоти, дето се връзват на празни приказки. Ама никой не може да посочи поне една основателна причина защо за нещо, дето е съществувало безброй години, трябва да настъпи край в точно определена дата. То сънцето не го интересува дали сме го вирнали сутрин като изгрява, камо ли да знае коя дата сме.
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                          Коментар


                            #14
                            А и тя тази дата много относителна - единствено е такава по Григорианския календар.За мюсюлманите няма да има край на света, щото пи тях е съвсем друга дата

                            Коментар


                              #15
                              Дрън,дрън тЪ пляс
                              forza la FIAT
                              http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                              Коментар

                              Working...
                              X