Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква микровълнова?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Е, ще я видим колко ще искара! Между другото взехме последната - мострата. Много ни хареса, че работи доста тихо, пък е и 23литра. Задния край е заоблен и може да се постави и по-голям съд.
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    Коментар


      #47
      pr_00f написа:
      Лично за мен грила е една напълно непотребна екстра...
      Подкрепям напълно! Опитвал съм няколко пъти да пека сандвичи, но нищо не се получава! Пекат се много бавно и накрая са някакви изсъхнали недопечени... Ама, къде се отнесохме... :D А иначе сандвичите ги пека в скарички тип Парти грил
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #48
        Гледай само да е по добра марка и добре екранирана за да може като я пуснеш да не убиваш Wirelesa на половината блок :D Иначе от от micro wave печки не разбирам ама в нашия блок някой като пусне и ми изчезва интернета на лаптопа.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #49
          Аз имам Самсунг микровълнова и я купих преди две години за близо 300 кинта, иначе сам доволен ,но за принцеси не стаа .Първо, че стават много бавно а и не са вкусни.
          Виж бейби не сме глупаци,
          ние сме отбор от здравеняци.
          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

          Коментар


            #50
            Абе, вие да не печете филийките без приставката за грил? Оставам с впечатлението, че само с моята (нЕкаква Мидеа) стават принцесите... 10 мин. бавно ли е?
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #51
              gamma написа:
              Абе, вие да не печете филийките без приставката за грил? Оставам с впечатлението, че само с моята (нЕкаква Мидеа) стават принцесите... 10 мин. бавно ли е?
              Освен приставката накланям и награветеля на грила надолу и сандвичите се пекат около 12мин. Определено вкуса няма нищо общо с печенето в скаричка.
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #52
                gamma написа:
                Абе, вие да не печете филийките без приставката за грил? Оставам с впечатлението, че само с моята (нЕкаква Мидеа) стават принцесите... 10 мин. бавно ли е?
                И моята прави чудесни принцеси Уърпул на 10г. Много яка машина и не само принцеси а колко кебапчета е опекла на грил плюс микровълни не е истина. Немога да разбера какви са тези модели които споменават колегите , явно има и имитации на микровеле с грил Щом нищо не праят тези "грилове" Но не може да ме обедите че грила не върши работа :D освен в горния пример , да е менте печката.
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  #53
                  BO написа:
                  Колеги, колко пъти сте разглобявали микровълнова, която е произведена преди 10 години да речем и такава, която е произведена от близките да речем 3 години насам.Като разглобите няколко микровълнови и видите какви части използват, как са им връзките, колко дебели кабели използват и ще разберете защо написах още първия пост:Отиваш, харесваш някоя на външен вид и цена и дори и не се замисляш дали си се прецакал, защото гарантирам!, че всичко е едно и също.Не се увличайте, че разбираш ли на бабата ЛГ-то е на над 12 години и още работи.Вижте едно ново ЛГ как е направено и ще ви стане "гот"
                  Послушайте колегата и аз съм си бил главата с ремонт на такава техника и то в периода когато у нас беше лукс. Повярвайте карантията на всичките е една и съща и до ден днешен нищо не се е променило освен уж по големите екстри с електронните таймерчета и променения външен дизайн. 80% от всички повреди са именно по тия екстрички и останалите са механични по микроключетата по защитите на врата и неправилното поставяне на метални съдове от което поради претоварване гърмят предпазители.
                  BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                  http://vbox7.com/play:124bedab

                  Коментар


                    #54
                    Хм, принцесите стават доста бързо ~ 10мин. и определено няма разлика от тези приготвени на парти грила, а е доста по безопасно. Просто този грил не е нищо по различно от парти грила. Има си поставка, която доближава много близо до нагревателите. Това си е просто една скара.
                    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                    Коментар


                      #55
                      Danchojn написа:
                      Хм, принцесите стават доста бързо ~ 10мин. и определено няма разлика от тези приготвени на парти грила, а е доста по безопасно. Просто този грил не е нищо по различно от парти грила. Има си поставка, която доближава много близо до нагревателите. Това си е просто една скара.
                      Емии... явно моят грил е доста слабичък. Знаех си, че Самсунг не е, като LG що се отнася до микровълнови... Както и да е, задълбахме много по темата
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар

                      Working...
                      X