Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква микровълнова?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Страшна полемика за уред дето струва 100лв и тгоре на всичко има и гаранциция поне 2-3 години.За тия пари ако си надживее гаранцията - си е късмет.Вчера купих нова микровълнова - Eletrolux EMS 2040 - въпреки писанията по форумите че са скапани. Грила и е 1000вата и пече много бързо принцески за детето, а самото микровеле е 900 вата - ние го ползваме само за размразяване и претоплени - никога не готвим.Старото Конелиано замина подарък на жена ми на бабата че в стария апартамент беше на слънчеов място и толкова му пожълтя пластмасата че откзах да го вкарм в къщи. Иначе работи перфектно над 5 години.Каквото ти хареса по дизайн и възможности - това вземай, голям праз като се скапе - нали има гаранция. Ако толково се притесняваш вземи си с най гоялмата гаранция. Май НЕО бяха...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #32
      И все пак не взимайте най-големия боклук, защото на един приател микровълновата ЕЛИТ от над 200лв с дисплейчета и т.н. глезотии така му гръмна и се запали, че за малко да стане пожар.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #33
        Още един ГОЛЯМ + от мен за LG! Имам наблюдения над една такава фурна с дисплей и доста електроника на над 15 години. Фурната и до ден днешен работи безотказно! Вкъщи съм с LG на седем години. Моделът също е с диспей и много бутони. Разботи безпроблемно. За една нова кухня купих Самсунг, защото само той ми се връзваше като цветова комбинация с интериора. Засега няма проблеми, но ще видим! :D Между другото ми прави впечатление, че Самсунга е доста по-мощен от LG-то макар, че по данни са еднакви.А между другото грила на Самсунга не става за нищо! Сандвичите се пекат много дълго време и изсухват дори, когато реотана е наведен ниско надолу. Друго си е да ги метнеш на скаричката!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #34
          абе 100 лв струва,как ще я клатя 15 години след три четири ако окряка до тогава ще ми писне и ще я засиля на някой който няма,а ще си взема нова И стига с това робуване на марки,не ви ли писна? Моята микровълнова е ДЕУ и кво,взех я за 80 кинта с грил на примоция,като се скапе има гаранция,като и мине гаранцията и се скапе взимам нова вземи си някоя дивотия за 150лв и какво? двоно повече от моята,а може същите неща....след три години ще ти е писнала и здрава или не,ще си вземеш нова. Избирай квото те кефи в магазина и вземай,че направихме баси полемиката за тоя уред който струва по-малко от един резервоар гориво
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #35
            Самсунг или ЛЖ няма да сбъркаш според мен.Ползвам Самсунг с кварцов грил и вътрешно керамично покритие, мощен е и върши прекрасна работа вече няколко години.Никави сензорни бутони и подобни глупости не ти трябват скапват се бързо.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #36
              paralesa написа:
              абе 100 лв струва,как ще я клатя 15 години след три четири ако окряка до тогава ще ми писне и ще я засиля на някой който няма,а ще си взема нова И стига с това робуване на марки,не ви ли писна? Моята микровълнова е ДЕУ и кво,взех я за 80 кинта с грил на примоция,като се скапе има гаранция,като и мине гаранцията и се скапе взимам нова вземи си някоя дивотия за 150лв и какво? двоно повече от моята,а може същите неща....след три години ще ти е писнала и здрава или не,ще си вземеш нова. Избирай квото те кефи в магазина и вземай,че направихме баси полемиката за тоя уред който струва по-малко от един резервоар гориво
              Емии... виж сега... купих си тостер Нео за 20 и няколко лева. Изпече 5-6 филийки и вече не работи, както трябва. В гаранция е, но кажи ми дали си струва губенето на време и разхода на гориво да се занимавам с него? Ако си купиш микровълнова за 200лв, а не за 100 бъди сигурен, че по-скъпата ще изкара не двойно, а поне тройно повече от по-евтината! А между другото за 80лв. ще си купуш микровълнова в, която да си топлиш вода, или да вкараш една филия хляб, ама тост! :D Ако искаш сравнително голяма микровълнова в, която да можеш да сложиш по-голям съд, или пакет пуканки едва ли ще намериш нещо читаво за 80лв. А иначе дисплеят, който отчита оставащото време и бутоните с, които можеш да добавяш, или изваждаш време са много удобни! Моята стара седемгодишна LG отдавна е извън гаранция и, като се измие изглежда, като нова!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #37
                Дисплеят е почти задължителен но по-добре с въртящ се джойстик с фиксация чрез натискането му от колкото със сензорни бутони примерно.
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #38
                  batproho написа:
                  Дисплеят е почти задължителен но по-добре с въртящ се джойстик с фиксация чрез натискането му от колкото със сензорни бутони примерно.
                  Съгласен и двете ми фурни са с джойстик, много е удобен!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #39
                    В крайна сметка взехме ето тазиhttp://www.technomarket.bg/product_d...олзваме я 2 ден. Доста е тиха! На грила стават бързо принцеси. Друго засега на грила не сме пробвали.Благодаря на всички за съветите!
                    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                    Коментар


                      #40
                      Danchojn написа:
                      В крайна сметка взехме ето тазиhttp://www.technomarket.bg/product_d...олзваме я 2 ден. Доста е тиха! На грила стават бързо принцеси. Друго засега на грила не сме пробвали.Благодаря на всички за съветите!
                      Супер е, това беше един от моите фаворити като избирах, ама реших че ми е малко голяма та взех електролукса.
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #41
                        Danchojn написа:
                        В крайна сметка взехме ето тазиhttp://www.technomarket.bg/product_d...олзваме я 2 ден. Доста е тиха! На грила стават бързо принцеси. Друго засега на грила не сме пробвали.Благодаря на всички за съветите!
                        Със здраве да си я ползвата
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #42
                          Лично за мен грила е една напълно непотребна екстра.Обяснявам накратко.Когато си топлите храна във фурната ( особено ориз, боб и прочие сродни култури) като се загрее хубаво почва да пука и пръска ( и мазнина включително), Това се решава лесно ако покриеш чинията с яденето с друга чиния, но пък после миеш две вместо една. От цялата работа ако не си покриваш всеки път чинията с храната, грила се замърсява много бързо - само 3-4 дни са достатъчни.И в момента в който го пуснеш като почне да изгаря полепналата мазнина и храна .... мерси ама няма нужда - смърди ужасяващо, а и няма да си чистя микровълновата по два пъти седмично заради скапания и грил.Ама всеки си преценява за себе си
                          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                          Коментар


                            #43
                            А как печете не детето принцески с кашкавал?Сигурно имате от ония ’парти грилове’ ама и те искат чистене.Във фурна не става - много изсъхват.Микорвелето у нас - пече принцеси, размразява, претопля - не се готви на нея - никога!
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              #44
                              За сандвичите си имам отделна малка скаричка с таймер и реотани отгоре и отдолу.За пържолите - партигрилче на терасата )
                              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                              Коментар


                                #45
                                Колеги, колко пъти сте разглобявали микровълнова, която е произведена преди 10 години да речем и такава, която е произведена от близките да речем 3 години насам.Като разглобите няколко микровълнови и видите какви части използват, как са им връзките, колко дебели кабели използват и ще разберете защо написах още първия пост:Отиваш, харесваш някоя на външен вид и цена и дори и не се замисляш дали си се прецакал, защото гарантирам!, че всичко е едно и също.Не се увличайте, че разбираш ли на бабата ЛГ-то е на над 12 години и още работи.Вижте едно ново ЛГ как е направено и ще ви стане "гот"
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X