Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква микровълнова?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Immortal написа:
    Имаме LG MAYA от повече от 7 години. Никакъв проблем.Наши приятели ИМАХА ДеЛонги - подарихме им я група приятели на тяхната сватба преди 11 години. Миналата година нещо се повреди и я замениха. Изкара 10 години, което си е доста, според мен.Само не се лъжи на китайските марки, щото ще ти побелее главата. Миналата година купих на майка ми една Мидеа... вече два пъти ходи в сервиза за едно и също нещо - чинията й спира да се върти...
    Същата МАЯ на ЛГ я имаме вече 9год,никакви проблеми до ден днешен.
    Marea HLX 147ps

    Коментар


      #17
      Ползваме активно 10г. Уърпул 18л. с грил . Никакви проблеми , но дали правят още такива "истински" незнам.
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #18
        Re: Каква микровълнова?

        Danchojn написа:
        Колеги каква микровълнова ще ми препоръчате да си купя? Питам за Марка! Ориентирал съм се към Панасоник или ЛГ(LG). Но дали не греша? Интересува ме в ценовия клас до 150лв. и откъде.Благодаря!
        Всичките са ментета и за това купи няй ефтината и най простата,защото са най надежни.Нормално всички изкарват около 10 години-при нормална експлоатация,без да слагаш метални съдове вътре.

        Коментар


          #19
          Re: Каква микровълнова?

          Stefan Hadjov написа:
          Danchojn написа:
          Колеги каква микровълнова ще ми препоръчате да си купя? Питам за Марка! Ориентирал съм се към Панасоник или ЛГ(LG). Но дали не греша? Интересува ме в ценовия клас до 150лв. и откъде.Благодаря!
          Всичките са ментета и за това купи няй ефтината и най простата,защото са най надежни.Нормално всички изкарват около 10 години-при нормална експлоатация,без да слагаш метални съдове вътре.
          И тук подкрепям Хаджов с две ръце. А и оги също. У дома съм с NEO - някакво евтино, а майка ми си взе още по-евтино NEO - дори върху нейното гръмна една Юнга - сега микровелето е със сгъната ламарина, но пак си върши микровелната работа. За цени до 150лв. - 24 месеца гаранция (съответствие с договора за продажба) са предостатъчни. У дома микровелето иделано служеше за стерилизиране на шишетата и бибероните на младежа. Микровелето както вече ти писаха за друго освен за затопляне не става - тъй, че квото земеш... Не робувай на марки
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            Midea са най-разпространени и са на доста добри цени
            Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

            Коментар


              #21
              Re: Каква микровълнова?

              Stefan Hadjov написа:
              Всичките са ментета и за това купи няй ефтината и най простата,защото са най надежни.Нормално всички изкарват около 10 години-при нормална експлоатация,без да слагаш метални съдове вътре.
              Аз също съм на това мнение Вземай каквото ти хареса на външен вид.
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #22
                За сега се спряхме на това:http://www.technomarket.bg/product_d...d=09012491Ми жена ми държи да има грил, та затова този модел. Пък и той особено не променя цената. Благодаря на всички за съветите, да сте живи и здрави!
                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                Коментар


                  #23
                  От 10тина(абе не съм ги броил,там някаде) ползваме Мулинекс вкъщи,от тези първите модели точно когато понашумяха в БГ.Ами да ви кажа никакви проблеми не сме имали с нея ,като изключим че изгоря една крушка,чиито функция беше само Осветление
                  Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                  Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                  I am in love with my cars

                  Коментар


                    #24
                    С абсолютна сигурност ти казвам - грила няма да го ползвате. Опитвал съм най-обикновен сандвич да запека - нъцки. Грила е скрит отгоре, зад разни дупки, дето само с мръсотия да се пълнят. 100% имате приятели с микровълнова - намажи една филия с масло и се пробвай да я опечеш.Ама те разбирам де, жената като си науми....

                    Коментар


                      #25
                      Danchojn написа:
                      За сега се спряхме на това:http://www.technomarket.bg/product_d...d=09012491Ми жена ми държи да има грил, та затова този модел. Пък и той особено не променя цената. Благодаря на всички за съветите, да сте живи и здрави!
                      Моят Уърпул е с грил и има функция грил плюс микровълни като вътре се поставя една метална скаричка Що кебапчета и кюфтета съм опекал за 10г. луда работа Друг е въпроса ако е като при колегата грила да е скрит зад някакви рашетки и прочие и невършел работа При мен е открит и си стои отгоре като при обикновините печки. Лесен е за почистване , изобщо спрял си се на правилния избор. Има функция и само на грил като пак се използва скаричката която е на крачета е ако правиш "принцеси" е идеално . Благодарение на тази скаричка печинката :D стои близо до нагревателя , и благодарение на това че се върти принцеските стават равномерно изпечени . В пъти по-добре от познатите Парти-грил :D
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        #26
                        Ще ги видим всички тия екстри с кебапчета и принцеси.
                        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                        Коментар


                          #27
                          Replay написа:
                          От 10тина(абе не съм ги броил,там някаде) ползваме Мулинекс вкъщи,от тези първите модели точно когато понашумяха в БГ.Ами да ви кажа никакви проблеми не сме имали с нея ,като изключим че изгоря една крушка,чиито функция беше само Осветление
                          Точно и аз щях да кажа за Мулинекс, само не знам модела който имах дали е продаван изобщо в България. Страхотна микровълнова, хромникелово покритие на вътрешната част на фурната, открит грил както при обикновенна фурна, много функции и определено става и за друго освен за затопляне. Вътре е печено дори пиле, е вярно е че си има някои особености при тази дейност иначе леки пожари във фурната

                          Коментар


                            #28
                            peho написа:
                            Replay написа:
                            От 10тина(абе не съм ги броил,там някаде) ползваме Мулинекс вкъщи,от тези първите модели точно когато понашумяха в БГ.Ами да ви кажа никакви проблеми не сме имали с нея ,като изключим че изгоря една крушка,чиито функция беше само Осветление
                            Точно и аз щях да кажа за Мулинекс, само не знам модела който имах дали е продаван изобщо в България. Страхотна микровълнова, хромникелово покритие на вътрешната част на фурната, открит грил както при обикновенна фурна, много функции и определено става и за друго освен за затопляне. Вътре е печено дори пиле, е вярно е че си има някои особености при тази дейност иначе леки пожари във фурната
                            Като спомена за леки пожари си спомних за моя инцидент през 2001г. когато се опитах да варя яйце в чаша с вода и стана страшно във фурната :D Това същото го гледах скоро по Дискавъри и се пукнахме от смях с жена ми , нали аз го бях пробвал вече
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #29
                              Един месец човъркане на копчетата спестява 1 час четене на инструкциите Атанасе, ми то първото, което пише на инструкциите на всяка микровълнова е, да не се слагат вътре цели яйца... но ти вече знаеш от опит

                              Коментар


                                #30
                                Immortal написа:
                                Един месец човъркане на копчетата спестява 1 час четене на инструкциите Атанасе, ми то първото, което пише на инструкциите на всяка микровълнова е, да не се слагат вътре цели яйца... но ти вече знаеш от опит
                                Бегай с тез инструкции нали знаеш опитваш .....опа грешка и тогава четеш. Даже не си спомням имаш ли преведено упътване То тогава не се следеше така строго за тези неща. Сега до колкото знам има големи санкции за дистрибутор които продава какъвто и да е уред без преведено на български упътване за експлоатация. Що ти да не си изтрещял някое яйце и вече знаеш че това пишат в инструкцията Шега , да не се обидиш ей....че ще се срещнем покрай кебапчийниците на Италфеста и ще те удавя с бира
                                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                                Коментар

                                Working...
                                X