Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква микровълнова?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каква микровълнова?

    Колеги каква микровълнова ще ми препоръчате да си купя? Питам за Марка! Ориентирал съм се към Панасоник или ЛГ(LG). Но дали не греша? Интересува ме в ценовия клас до 150лв. и откъде.Благодаря!
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    #2
    Re: Каква микровълнова?

    Danchojn написа:
    Колеги каква микровълнова ще ми препоръчате да си купя? Питам за Марка! Ориентирал съм се към Панасоник или ЛГ(LG). Но дали не греша? Интересува ме в ценовия клас до 150лв. и откъде.Благодаря!
    Отиваш в първия по-голям магазин за техника и си взимаш първата, която ти хареса на външен вид и съответно да ти отива на бюджета.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Да де, ама ми казаха Самсунг, Електролукс и Делонги в никакъв случай. И сега се колебая какво. Четох по форумите и наистина при тези марки дефектите са доста. Но исках да чуя и вашето мнение.
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #4
        Вземи си най-простата - аналогова дето и викат - едно копче за мощността, едно за минутите, въртиш и чакаш. Микровълновата не става за нищо друго освен да стопли храна. И вода. Колкото повече копчетия и електроника - толкова повече е вероятно да имаш проблеми. ЛГ-то в кухнята стана на 8 ли, на 9 години, и е точно с 2 копчета. Единствено което ми харесва в по-нов модел, това е вместо механичен таймер - електронен. Имаше едно време един супер семпъл модел на самсунг с такъв. Всичко останало е шикалки за да ти надуят цената. В работата купихме е такава дето ти казвам обикновена нео за някви мижави пари , на промоция от техномаркета , и е пушка.

        Коментар


          #5
          Имаме LG MAYA от повече от 7 години. Никакъв проблем.Наши приятели ИМАХА ДеЛонги - подарихме им я група приятели на тяхната сватба преди 11 години. Миналата година нещо се повреди и я замениха. Изкара 10 години, което си е доста, според мен.Само не се лъжи на китайските марки, щото ще ти побелее главата. Миналата година купих на майка ми една Мидеа... вече два пъти ходи в сервиза за едно и също нещо - чинията й спира да се върти...

          Коментар


            #6
            ogi28b написа:
            Вземи си най-простата - аналогова дето и викат - едно копче за мощността, едно за минутите, въртиш и чакаш. Микровълновата не става за нищо друго освен да стопли храна. И вода. Колкото повече копчетия и електроника - толкова повече е вероятно да имаш проблеми. ЛГ-то в кухнята стана на 8 ли, на 9 години, и е точно с 2 копчета. Единствено което ми харесва в по-нов модел, това е вместо механичен таймер - електронен. Имаше едно време един супер семпъл модел на самсунг с такъв. Всичко останало е шикалки за да ти надуят цената. В работата купихме е такава дето ти казвам обикновена нео за някви мижави пари , на промоция от техномаркета , и е пушка.
            Казват, че със сензорните копчета нестават. И аз съм се насочил към "аналоговите " модели, но искаме да има и грил. То защо изобщо му викат грил, като си е като скара?
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #7
              Ами те не идват ли всички от Китай? Е НЕО и Мидеа определено няма да взема!
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #8
                Аз не знам какво да ти препоръчам ... Преди 10 години взех на майка ми ALASKA - никога не е стъпвала в сервиз, не е давала никакви проблеми ... и външният и вид е - както я взехме И аз препоръчвам да ходиш и да вземеш първата, на която ти се спре окото ...
                Fiat Forum Bulgaria

                Прекаленият светец и богу не е драг !

                Коментар


                  #9
                  От 7-8 години вкъщи се върти един Samsung. Два пъти дава един и същ дефект - изгаряше и някакъв температурен предпазител или нещо от сорта /не съм толкова вещ в електротехниката/. Втория път го смениха с по-мощен и вече няма никакви проблеми. Но наистина микровълновата става единствено и само за претопляне и то не на всичко. Например претоплен хляб става като гума.
                  Peugeot 301
                  Punto 1.9 JTD - на жената

                  Коментар


                    #10
                    10 години съм с тази http://www.napazari.com/compare.php?...2266&pid=82268 без никакъв проблем. Стар модел е, но е желязна....дори и ми размразява като забравя да се подготвя предварително...
                    Lancia Lybra 2,4JTD '03
                    Фиат Браво 1.9TD75 '97
                    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                    Коментар


                      #11
                      Данчо (предполагам), на тоя грил не можеш нищо да сготвиш, дори и сандвич не става да си опечеш. И грилът е бош-лаф работа. Можи би някой друг е на друго мнение, но аз лично един единствен път си пекох сандвич на такъв грил, и нищо не стана. По-добре си е отделно да си купиш т. нар. парти-грил

                      Коментар


                        #12
                        Препоръка от личен опит.Избягвай моделите на Самсунг.Колкото и да ги тача корейците,за микровълновите хич ги няма.Трима мои познати имаха проблеми с техния емайл от вътре по чинията ръждясаха,а едната лично я карах до сервиза.Отказа да загрява каквото и да било.Оказа се някаква слюда.Смениха я за 35лева и се оправи.Съвет от техника към всички притежатели на микровълнови-"Почиствайте редовно тази слюда.(обикновено се намира до лампата за осветление и представлява една пластина с размер приблезително на визитна картичка).И ползвайте моделите с механичен таймер.Моята е LG една от малкото модели произведени в U.K.Но вече е 7-8 години и едва ли се намират такива по магазините.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #13
                          Благодаря на всички за отговорите! Ще ходим тия дни в Техномаркет и най вероятно ще вземем LG, пък каквото стане!
                          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                          Коментар


                            #14
                            Е в нас сме с някаква поне 10 годишна Samsung Vitality, само с две врътки и нищо повече. Ами не е мръднала, наистина си е vitality
                            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                            Коментар


                              #15
                              Да се включа и аз със съвет. Взехме микровълнова преди 6 месеца, доволен съм, но много ме дразни едно нещо. Като приключи на всяка минута издава силен сигнал докато не отвориш вратата. Ако не се лъжа след няколко минути спира, но през това време аз съм подлудял.

                              Коментар

                              Working...
                              X