Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смешно, трагично, опасно или убийствено...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смешно, трагично, опасно или убийствено...

    Тъй като си цъках из нета и реших да попрегледам тук-там някои от другите форуми и да видя за какво си говорят,просто ми беше интересно.И ето на какво се натъкнах,един цитат на един хлапетия,каращ със самочувствие колата купена от баща му,или може би дори колата на баща му.Направо ми стана лошо след прочетената житейска философия,споделена от този BMW фен!А ето и самата народна простотия Викаш около 20 сте си правили гонки по Цариградско? Там по него време няма ли лекичък трафик? Ма като се замисля, Порше е все пак, що да не се пробвате да се очистите някой идиот дето ви се пречка нагло на пътя Ей аман от "професори" ... и аз карах днес по околовъсното (19:00) в задръстването с 280 ... и какво от това, да не сме сикупили тези автомобили да се возим като пенсионери ... както казах в една друга тема всеки един от нас си имаглава на раменете и си носи последствията ... а коментарите и напътствияти си ги задръжте за вас ПС - Джожи карай си колата с кеф, настъпвай я колкото ти душа иска и накарай всяка клетка от теб да вибрира с ритъма на маняшкия дизел И ако после ми кажете да бъда спокоен докато карам-мерси,някое друго хилядолетие.Да не говорим че аз гледам повече пред мен,отколкото зад мен.
    Бързай бавно,за да стигнеш на време,или ако не на време,то поне да стигнеш!!!
    Fiat Brava 1.4 12V
    Fiat Punto 1.2i

    #2
    цък-цък!!!

    Това защо...?Модераторски екип на fiat-bg.org
    Бързай бавно,за да стигнеш на време,или ако не на време,то поне да стигнеш!!!
    Fiat Brava 1.4 12V
    Fiat Punto 1.2i

    Коментар


      #3
      Въздухари винаги е имало и винаги ще има. Какво им се вързваш? Той и кола може да няма
      Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
      Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
      FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
      Powered by Total & Fobos LPG

      Коментар


        #4
        заради такива стават катастрофи по пътищата всеки ден.
        Виж бейби не сме глупаци,
        ние сме отбор от здравеняци.
        Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
        така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
        http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

        Коментар


          #5
          не е в това въпроса,дале е въздухар или не,колега,ако детето ти,твойто или мойто,на Караман,Ижан,Петкан или Сийка мине пред колата какво става по-нататък и за какви по-точно последствия ще понесе той.Искам да кажа,че мисленето ни е изкривено и повечето са като него,независимо дали карат BMW,Astra,Fiat 125 ili Lada.....
          Бързай бавно,за да стигнеш на време,или ако не на време,то поне да стигнеш!!!
          Fiat Brava 1.4 12V
          Fiat Punto 1.2i

          Коментар


            #6
            преди 3 - 4 години един познат караше курсовете за шофиор и всеки път като се съберем на купонче се отрязваше и заявяваше: "само да изкарам книжкара ,ще запаля бързия звят (гоуф 3-ка 101 мулета ) и с 200 км/ч искам да се изпраскам в някое дърво.найстина искам да умра с кеф " . е тва сега кажете че не е проЗ селяк

            Коментар


              #7
              това е просто един нормален българин-шофьор,един френд днес зарежда за десетуна на ОМВ и някъв с GoYf 3 пили гуми и за малко да му мине през чипиците,оня моя му е казал ’тъп гоуфаджия’ и оня така е побеснял че се едно са го напсували на майка.А после що сме такива,щот сме си прости,ограничени човечета,идете да видите културата на пътя в САЩ например...най-малкото техните коли до 1 са мощтни и никои на никои не обръша внимание.А тък колеги сме си комплексар4ета,както пее Слави,време е някои да изхвърли боклука!
              Бързай бавно,за да стигнеш на време,или ако не на време,то поне да стигнеш!!!
              Fiat Brava 1.4 12V
              Fiat Punto 1.2i

              Коментар


                #8
                " смешно,трагично,опасно или убийствено " - 4 B 1 е моето мнение.
                There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

                Коментар


                  #9
                  Винаги съм казвал, че така нареченият БМВ клуб "клуб на ентусиазираните се***и" голяма част от тях саголфаджии със задно предаване. По пътя не правя разлика между беемвист и голфаджия. Загледайте се и също няма да намерите. Това, разбира се, не означава, че всички са такива... Повечето обаче са!
                  www.CarProfi-BG.com
                  Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                  Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                  Най-атрактивните цени в София!

                  Коментар


                    #10
                    Ама то новите голфъри са вече с BMW тройче (най-често 31.

                    Коментар


                      #11
                      gari_brasna4a написа:
                      преди 3 - 4 години един познат караше курсовете за шофиор и всеки път като се съберем на купонче се отрязваше и заявяваше: "само да изкарам книжкара ,ще запаля бързия звят (гоуф 3-ка 101 мулета ) и с 200 км/ч искам да се изпраскам в някое дърво.найстина искам да умра с кеф " . е тва сега кажете че не е проЗ селяк
                      Съдейки по начина, по който си написал поста си, може доста да се поспори кой от двама Ви е по проЗ селяк, да ти кажа аз.

                      Коментар


                        #12
                        не знам кой селяк и кой не е,но такова животно веднъж ме вози(за съжаление тогава нямах книжка и бях принуден от работата си) и след това повече не седна на служебна кола да кара. А е седнал,а съм му сменил носа с протеза Влезна със 120 в Търново откъм Шереметя,там където третата лента за изпреварване свършва и почва моста...Е със 120 нали се сещате,че влезе в насрещното и като се разкрещях какво право,тоя най-тъпо заяви "ама тууука е еднопосочно нали,тия защо карат в насрещното" Такъв ми кажете кой му е дал книжка и какво да го правиш? Тоя своя кола няма,но като си купувал нямало да не пенсионерска като нашите с ко0легите ми,щял да си вземе нещо със 120+коня Лошото е,че освен своя ковчег,тая кола може да се превърне в такъв и за други.
                        ex.Мареа ТД100

                        Коментар


                          #13
                          има си места за тея работи и това определено не са пътищата. за жалост невинни хора загиват заради такива малоумници
                          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                          Коментар


                            #14
                            Ето до какво водят (ако се взима на сериозно), компютърните игричнки, тъпите американски филми и разбира се чалгичката
                            FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                            Коментар


                              #15
                              "Ей аман от "професори" ... и аз карах днес по околовъсното (19:00) в задръстването с 280 ... "Той човека просто се е возил в 280 ама по околовръстното :D
                              F31 BMW 320d

                              Коментар

                              Working...
                              X